Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1197 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

983 078 218
Država: Liga:

Slovaška HC Warriors Kosice - 2. liga: Orava doma naložila bojovníkom z Košíc predveľkonočnú nádielku pukov v sieti

HC Warriors Košice postúpili do druhej ligy a hneď na úvod ich čakal starý známy rival z Dolného Kubína s ktorým kedysi brázdili treťoligové vody. Pri tomto slávnostnom zahajovacom zápase sme sa porozprávali s kým iným ako s odchovancom domáceho tímu brankárom Milanom Gažim.

<b>Milan, vrátili ste sa na chladný oravský štadión, kde ste hokejovo aj profesionalne vyrástli, aké boli pocity pred zápasom ale aj počas neho, kedy Vás domáci vôbec nešetrili.</b>
Dobrý deň, ano tu v Kubíne kde som zažil toho naozaj veľa, rád sa tu vždy vraciam a zaspomínam na staré časy s bývalými spoluhráčmi. Dlho som tu poslednú dobu však nebol, tak som bol zvedavý ako klub pracuje a napreduje. Čo sa týka samotného zápasu, tak bolo vidieť, že domáci hráči boli dnes na tom o dosť lepšie. Od začiatku na nás vybehli ako keby sme ani neboli nováčik súťaže :) a búšili do nás od začiatku až do konca, ale tak to má byť. Hrali sme ako sme vedeli, no ťažko sa nam presadzovalo aj bránilo.

<b>Vy ako skúsený ostrieľaný bránkár ste už raz hrali v druhej lige, je to asi iná úroveň, čo poviete?</b>
Presne tak, dynamický hokej, rýchle nahrávky, strely z prvej a navyše hrá tu veľa hráčov so skúsenosťami z reprezentácii. Páči sa mi ale, že diváci chodia a predsa na vačšom štadióne to je trochu iná atmosféra. Som rád, že sme sem s Košicami postúpili, 3. liga je super, ale 2. to už je svetová kvalita.

<b>Milan ďakujeme za rozhovor a nešetrite súperov :)</b>


Edinstveni pogledi: 13
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično