Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1283 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

969 827 886
Država: Liga:

Slovaška Myslava Falcons - Müntefering: Chýbajú nám góly, uvedomujeme si to všetci

Sezóna je v plnom prúde a po odohraní 12.kôl je Myslava so ziskom 9 bodov na 15.priečke. Začiatok sezóny mala síce sľubný, avšak potom prišla séria prehier a s výnimkou jedného zápasu sa body strácali takmer všade.

"Prišli prehry ktoré boli tesné, ale aj vysoké a skúsenosť ostatných tímov sa ukázala naplno. Bojujeme na ľade, bojujeme so sebou, snažíme sa nejako nakopnúť. Nikto rád neprehráva." dodal najproduktívnejší hráč minulej sezóny Rainer Müntefering.

Túto sezónu sa trápi rovnako ako celé mužstvo Falcons a s 2 strelenými gólmi v 12 zápasoch je oproti minulosezónnym 57 gólom ďaleko od titulu kráľa strelcov: "Celkovo strieľame málo. Chýbajú nám góly, uvedomujeme si to všetci. Je to aj o mne, je to o všetkých útočníkoch. Začiatok bol fajn, ale momentálne sa snažíme dostať z tej nemohúcnosti. Je pravda, že po ľade jazdíme, zrážame sa a bojujeme celý zápas, šance ale premieňať musíme lepšie. Nemôžeme vyslať viac ako 20 striel a nedať z toho gól. To sa nesmie stávať.." jedným dychom ale pokračuje ďalej: "Na druhej strane si treba uvedomiť na akej úrovni túto sezónu hráme. Máme mladý tím, neskúsený a bojujeme s nadupanými klubmi, ktoré hrávajú stabilne 3.ligu a väčšina z nich má ambície na titul. Liga je oveľa vyrovnanejšia ako tomu bolo minulú sezónu. Vedenie je ale trpezlivé, rovnako i fanúšik, v tomto je Myslava skvelá. Tréner i manažér s nami komunikujú, robia kroky k skvalitňovaniu klubu. My veríme, že sa vyhneme bojom o záchranu a udržíme III.ligu. Vybojovali sme si postup a chceme tu i ostať!"

Falcons čaká náročný týždeň, kedy odohrá 3 zápasy s tímami z hornej polovice tabuľky. Tréner Adamko má k dispozícii kompletnú zostavu, všetci hráči sú momentálne zdravotne v poriadku.


Edinstveni pogledi: 5
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično