Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1230 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

980 509 586
Država: Liga:

Slovaška Kärpät-Oulu† - Kärpät-Oulu, na konci 3.sezóny

Môjmu tímu sa podarila neuveriteľná vec a to zase postup o ligu vyššie do III.1 ligy, čo ma nesmierne teší. V lige IV.2 sme sa dlho neohriali, keďže v tejto lige sme odohrali len jednú sezónu, kde sme pred tím prišli z V.8 ligy. Ani vo sne by ma nenapadlo, že v IV.2 lige zotrváme len jednú sezónu a postúpime zase o ligu vyššie a to III.1 ligy, ale nakoniec sa môj sen stal skutočnosťou a 4.sezónu už odštartujeme v III.1 lige. Táto liga je veľmi zaujímavá čo sa tímov týka, určite to nieje liga, v ktorej by sme nemali šancu dostať sa do PO, takže s tým počítam, že tam vo 4.sezóne chýbať určite nebudeme. Každé lepšie umiestnenie ma len a len poteší.

Cesta za víťazstvom nebola jednoduchá a stalo nás to veľa úsilia, aby sme sa nakoniec radovali z titulu a postupu do III. ligy. Na konci základnej časti sme obsadili 3.miesto so 101 bodmi, ale to neznamenalo pre nás nič, keďže tím Tomi Team Veča na 2.mieste mal tiež toľko bodov ako môj tím, čiže 101 bodov, ale mal lepšie skóre, ako my tak preto sa umiestnil na 2.mieste a zase tím gotis Account, ktorý skončil na 1.mieste mal len o bod viacej, ako môj tím a to 102 bodov.

http://hockey.powerplaymanager.com/sk/liga.html?data=b-svk-iv-2

Vedeli sme, že to 3.miesto pre nás nič neznamená, keďže rozdieli medzi prvými tromi tímami boli minimálne, ale vedel som, že môj tím je o niečo lepší a to v tom, že moji hráči predčili ostatných hráčov z iných tímov v tom, že v bodových štatistikách jednoznačne dominovali, preto som vedel, že v PO nejaká ta šanca je, aby sme ho celé vyhrali, čo sa nám nakoniec aj podarilo.

http://hockey.powerplaymanager.com/sk/ligove-statistiky.html?data=b-svk-iv-2

Takže do PO sme vykročili z 3.mieste a narazili sme vo štvrťfinále na tím Blesk zo 6.miesta, tento tím nás dosť potrápil, keďže sme s ním museli odohrať všetky tri zápasy, ktoré dopadli takto 4:1 - 3:5 - 5:4, ale nakoniec sme sa radovali my z víťazstva 2:1 na zápasy. Dlho sme sa neradovali, keďže som vedel, že v semifinále narazíme na tím Tomi Team Veča z 2.miesta a tam sme si už mysleli, že náš tím to už má zrátané a boli sme zmierený s tým, že budeme už hrať len o 3.miesto, ale to sme si len mysleli, keďže náš tím nás tak veľmi prekvapil a sám som tomu nemohol uveriť, že sme postúpili do finále po výsledkoch 1:5 - 2:4 a 0:2 na zápasy. To už sme vedeli, že III.ligu máme na dosah, či už postup priamo, alebo cez baráž. Do finále sme dostali tím Psytrance z 4.miesta, čo ma veľmi prekvapilo, keďže tento tím vyradil v semifinále tím gotis Account z 1.miesta a dostal sa až do finále, poviem na rovinu, že som s tým vôbec nepočítal, že sa tam dostane, tak ako aj môj tím. Takže finále bolo ako sa povie nečakané...:))) S týmto tímom sme nemali dobré skúsenosti, keďže sme v základnej časti s ním ani raz nevyhrali, takže vedeli sme, že to vo finále jednoduché mať nebudeme. Po prvom zápase to s nami dobre nevyzeralo a už sme pomýšľali na baráž, ale nakoniec sa nám podarilo niečo neuveriteľné a to, že sme celé finále vyhrali a to po výsledkoch 3:5 - 2:0 - 5:1 a 2:1 na zápasy.

http://hockey.powerplaymanager.com/sk/ligove-play-off.html?data=b-svk-iv-2

Nezostáva mi už nič, len mojím chlapcom veľmi pekne poďakovať zato, že mi vybojovali III.ligu. Patrí im môj obdiv.S pozdravom, manažér tímu Kärpät-Oulu pisky791.
Edinstveni pogledi: 67
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično