Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
VLASNIK
Prijateljska tekma
4.8.2024 18:00
4.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezona:
Država:
Liga:
Tekme za mesta od 1-8
Finale | Serija | ||
Variace smažených sýrů (1) | vs | HC Rudolfov (2) | 2:0 |
Tekma za 3. mesto | Serija | ||
Matrix Stars 130547 † (3) | vs | HC Moravia Slovácko (4) | 0:2 |
Tekma za 5. mesto | Serija | ||
MARY1 (5) | vs | HCTJ Šternberk (6) | 2:1 |
Tekma za 7. mesto | Serija | ||
HC Opičáci† (7) | vs | SC SSK Slezská Ostrava (8) | 0:2 |
Polfinale | Serija | ||
Variace smažených sýrů (1) | vs | HC Moravia Slovácko (4) | 2:0 |
HC Rudolfov (2) | vs | Matrix Stars 130547 † (3) | 2:0 |
Tekme za mesta od 5-8 | Serija | ||
MARY1 (5) | vs | SC SSK Slezská Ostrava (8) | 2:0 |
HCTJ Šternberk (6) | vs | HC Opičáci† (7) | 2:0 |
Četrtfinale | Serija | ||
Variace smažených sýrů (1) | vs | SC SSK Slezská Ostrava (8) | 2:0 |
HC Rudolfov (2) | vs | HC Opičáci† (7) | 2:0 |
Matrix Stars 130547 † (3) | vs | HCTJ Šternberk (6) | 2:0 |
HC Moravia Slovácko (4) | vs | MARY1 (5) | 2:0 |
Tekme za mesta od 9-16
Tekma za 9. mesto | Serija | ||
Snipeři od dveří (11) | vs | HC Rage Horses (13) | 2:0 |
Tekma za 11. mesto | Serija | ||
HC Petrovice (9) | vs | SK Chudeřín (10) | 2:0 |
Tekma za 13. mesto | Serija | ||
Lístečky javorové† (12) | vs | H.C. Škoda Plzeň (14) | 2:1 |
Tekma za 15. mesto | Serija | ||
HC Mora Olomouc 132854 † (15) | vs | HK SHEMALE (16) | 0:2 |
Tekme za mesta od 9-12 | Serija | ||
HC Petrovice (9) | vs | HC Rage Horses (13) | 0:2 |
SK Chudeřín (10) | vs | Snipeři od dveří (11) | 0:2 |
Tekme za mesta od 13-16 | Serija | ||
Lístečky javorové† (12) | vs | HK SHEMALE (16) | 2:1 |
H.C. Škoda Plzeň (14) | vs | HC Mora Olomouc 132854 † (15) | 2:0 |
Tekme za mesta od 9-16 | Serija | ||
HC Petrovice (9) | vs | HK SHEMALE (16) | 2:0 |
SK Chudeřín (10) | vs | HC Mora Olomouc 132854 † (15) | 2:0 |
Snipeři od dveří (11) | vs | H.C. Škoda Plzeň (14) | 2:0 |
Lístečky javorové† (12) | vs | HC Rage Horses (13) | 0:2 |
Tekme za mesta od 17-20
Tekma za 17. mesto | Serija | ||
HC Solnice 1946 (17) | vs | HC Lenoch (19) | 2:1 |
Tekma za 19. mesto | Serija | ||
HC Baník Dubňany (18) | vs | HC Říp† (20) | 2:0 |
Tekme za mesta od 17-20 | Serija | ||
HC Solnice 1946 (17) | vs | HC Říp† (20) | 2:1 |
HC Baník Dubňany (18) | vs | HC Lenoch (19) | 0:2 |