Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
VLASNIK
Prijateljska tekma
4.8.2024 18:00
4.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezona:
Država:
Liga:
Tekme za mesta od 1-8
Finale | Serija | ||
Jihlava Canadiens (1) | vs | ArnoštOFF (2) | 1:1 |
Tekma za 3. mesto | Serija | ||
Táborští zabijáci (4) | vs | PSG Zlín (6) | 0:2 |
Tekma za 5. mesto | Serija | ||
HC Vsetín 2024 (3) | vs | HC EraX (5) | 2:0 |
Tekma za 7. mesto | Serija | ||
HC Dunston Mad Dogs (7) | vs | HC Mariánské Lázně (8) | 0:2 |
Polfinale | Serija | ||
Jihlava Canadiens (1) | vs | PSG Zlín (6) | 2:1 |
ArnoštOFF (2) | vs | Táborští zabijáci (4) | 2:0 |
Tekme za mesta od 5-8 | Serija | ||
HC Vsetín 2024 (3) | vs | HC Mariánské Lázně (8) | 2:0 |
HC EraX (5) | vs | HC Dunston Mad Dogs (7) | 2:1 |
Četrtfinale | Serija | ||
Jihlava Canadiens (1) | vs | HC Mariánské Lázně (8) | 2:0 |
ArnoštOFF (2) | vs | HC Dunston Mad Dogs (7) | 2:0 |
HC Vsetín 2024 (3) | vs | PSG Zlín (6) | 0:2 |
Táborští zabijáci (4) | vs | HC EraX (5) | 2:0 |
Tekme za mesta od 9-16
Tekma za 9. mesto | Serija | ||
HC Slovan Ústečtí lvi (11) | vs | Black Dogs (12) | 1:1 |
Tekma za 11. mesto | Serija | ||
Zahnuté valašky (9) | vs | Sparta Hockey Team 1974† (10) | 2:0 |
Tekma za 13. mesto | Serija | ||
Dynamo Pardubice B (15) | vs | HC Baddyho parťáci (16) | 2:0 |
Tekma za 15. mesto | Serija | ||
HC Drateník (13) | vs | HC Litoměřice (14) | 1:1 |
Tekme za mesta od 9-12 | Serija | ||
Zahnuté valašky (9) | vs | Black Dogs (12) | 0:2 |
Sparta Hockey Team 1974† (10) | vs | HC Slovan Ústečtí lvi (11) | 0:2 |
Tekme za mesta od 13-16 | Serija | ||
HC Drateník (13) | vs | HC Baddyho parťáci (16) | 1:2 |
HC Litoměřice (14) | vs | Dynamo Pardubice B (15) | 0:2 |
Tekme za mesta od 9-16 | Serija | ||
Zahnuté valašky (9) | vs | HC Baddyho parťáci (16) | 2:0 |
Sparta Hockey Team 1974† (10) | vs | Dynamo Pardubice B (15) | 2:1 |
HC Slovan Ústečtí lvi (11) | vs | HC Litoměřice (14) | 2:0 |
Black Dogs (12) | vs | HC Drateník (13) | 2:0 |
Tekme za mesta od 17-20
Tekma za 17. mesto | Serija | ||
HC Gufex Kateřinice (17) | vs | HC Harpia (18) | 0:2 |
Tekma za 19. mesto | Serija | ||
HK Lions Ostrava (19) | vs | konivka team (20) | 2:0 |
Tekme za mesta od 17-20 | Serija | ||
HC Gufex Kateřinice (17) | vs | konivka team (20) | 2:0 |
HC Harpia (18) | vs | HK Lions Ostrava (19) | 2:1 |