Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1283 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Končnica lige: II.4 (Ostali svet) - Sezona 38

968 335 274

Sezona: Država: Liga:

Tekme za mesta od 1-8

Finale Serija
Kolumbija Pereira Condors (1) vs Malezija High voltages (2) 0:0
Tekma za 3. mesto Serija
Kolumbija deportivo tapitas (3) vs Grčija ARIS THESSALONIKI (4) 0:0
Tekma za 5. mesto Serija
Kazahstan Klerk Uralsk (5) vs Peru Derby County Hk (6) 0:0
Tekma za 7. mesto Serija
Severna Makedonija Radovis Freeze (7) vs Maroko Rahma 2 (8) 0:0
Polfinale Serija
Kolumbija Pereira Condors (1) vs Grčija ARIS THESSALONIKI (4) 2:1
Malezija High voltages (2) vs Kolumbija deportivo tapitas (3) 2:1
Tekme za mesta od 5-8 Serija
Kazahstan Klerk Uralsk (5) vs Maroko Rahma 2 (8) 2:0
Peru Derby County Hk (6) vs Severna Makedonija Radovis Freeze (7) 2:1
Četrtfinale Serija
Kolumbija Pereira Condors (1) vs Maroko Rahma 2 (8) 2:0
Malezija High voltages (2) vs Severna Makedonija Radovis Freeze (7) 2:0
Kolumbija deportivo tapitas (3) vs Peru Derby County Hk (6) 2:0
Grčija ARIS THESSALONIKI (4) vs Kazahstan Klerk Uralsk (5) 2:1

Tekme za mesta od 9-16

Tekma za 9. mesto Serija
Grčija AETOI (9) vs Kitajska SuperCQ (10) 0:0
Tekma za 11. mesto Serija
Čile Alegale United HC (11) vs Kolumbija Los Miuras (13) 0:0
Tekma za 13. mesto Serija
Kazahstan Zholbarys† (12) vs Grčija ta gerakia (14) 0:0
Tekma za 15. mesto Serija
Kolumbija DEPORTIVO CALI (15) vs Japonska yamanaka† (16) 0:0
Tekme za mesta od 9-12 Serija
Grčija AETOI (9) vs Kolumbija Los Miuras (13) 2:0
Kitajska SuperCQ (10) vs Čile Alegale United HC (11) 2:0
Tekme za mesta od 13-16 Serija
Kazahstan Zholbarys† (12) vs Japonska yamanaka† (16) 2:0
Grčija ta gerakia (14) vs Kolumbija DEPORTIVO CALI (15) 2:0
Tekme za mesta od 9-16 Serija
Grčija AETOI (9) vs Japonska yamanaka† (16) 2:0
Kitajska SuperCQ (10) vs Kolumbija DEPORTIVO CALI (15) 2:0
Čile Alegale United HC (11) vs Grčija ta gerakia (14) 2:0
Kazahstan Zholbarys† (12) vs Kolumbija Los Miuras (13) 1:2

Tekme za mesta od 17-20

Tekma za 17. mesto Serija
Kolumbija Alianza Prado H.C (17) vs Gruzija HC Gambedaoba 125569 † (18) 1:2
Tekma za 19. mesto Serija
Ostali svet Team noname 129372 (19) vs Ostali svet Team noname 129146 (20) 2:1
Tekme za mesta od 17-20 Serija
Kolumbija Alianza Prado H.C (17) vs Ostali svet Team noname 129146 (20) 2:0
Gruzija HC Gambedaoba 125569 † (18) vs Ostali svet Team noname 129372 (19) 2:0