Online: 227
Čas:
Public Account
IV.2
Sezona: 50 (6/112)
Komunikacija
Komunikacija
Pošta
Obvestila
Forumi
Hitri klepet
Public account
Public account
Profil
Nastavitve
Odjava
PRO Cona
1330
kreditov
Kupi kredit
Ekipa
Novice
Informacije o ekipi
Koledar
Izzivi
Finance
Nastavitve
Igralci
Igralci
Pregled
Pogodbe
Poškodbe
Skavti
Statistika
Trening
Sezonski bonusi
Nabor
Dvorana
Dvorana
Objekti
Uslužbenci
Ogledovanje
Izobraževalni center
Športna akademija
Trg
Igralci
Uslužbenci
Vaše prodaje in ponudbe
Vaši prestopi
Sistem oglaševanja
Tekma
Naslednja tekma
Napadi
Taktika
Načrtovanje
Takojšnji izzivi
Liga
Ligaške novice
Rezultati
Lestvica
Končnica
Statistika
All Stars
Denarna nagrada
Info
Sporočila za javnost
Forumi
Turnirji
Državni pokal
Liga prvakov
Pokal pokalnih zmagovalcev
Države
Kreditni turnirji
Reprezentance
Podatki o državi
Svetovno prvenstvo
Rezultati
Lestvica najuspešnejših držav
Turnirji
Volitve
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM ekipa
Pomočniki
Top
Skupnost
Hokejske novice
Priljubljene ekipe
Hitri klepet
PPM TV
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.
Prijava
registracija
IIHL
wildone79
64 Ekipe
776 krediti
941 264 569
Logotip turnirja
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Profil
Registrirane ekipe
Lestvica
Odigrane tekme
Končnica
Statistika
Končni vrstni red
Uvrstitev
Ekipa
1
Smradlavé ponozky†
2
SC SSK Slezská Ostrava
3
HC Zakarpattya Uzhgorod†
4
RANGERS 75†
5
Flyman Warriors†
5
HC Wildcats Prague†
5
Dragons of Valhalla†
5
HC Zaklínači Vlka†
9
HC VLCI z JABLONCE †
9
HC Horalove †
9
NewYork Islanders no1†
9
Pavouci†
9
HC FrankMason†
9
Tigers Myjava
9
DAEMON STARS†
9
LEGENDS†
17
HC Čučkaři†
17
Solent Piranhas†
17
Pivní Veteráni†
17
Alimato Gdynia†
17
Brutálne dobré mužstvo†
17
HC Prague Lions†
17
Orico Seahorses†
17
WHEELERS†
17
Slažianski žolici†
17
HC Trubkáči†
17
mhk pohronska polhora†
17
HC Upmala†
17
RSC Zlín†
17
HC Bulldogs Most†
17
Tomyfrok Praha†
17
HCJ Flewcom Fighters†
33
HC PREDATOR†
33
Anonymous†
33
HSÚ Greenwood†
33
Bk Sparta Praha†
33
Shark Genova†
33
US.POSTAL†
33
Young Wings†
33
Sparta Bournemouth†
33
les exocets †
33
HC Falco†
33
BRILANTNÝ ŠOŠONI
33
Danube Crocodiles HJ†
33
Susrlevo Polar Bears†
33
HC Žatec†
33
Salavat Ufa†
33
DownTown LIONS†
33
HK Caniballs†
33
vlciaci
33
Myjava Slackers†
33
HK Šurany Drangons†
33
HC BLACK DRAGON-S†
33
HC Recesia.sk C†
33
HC Vráble†
33
Dark knights†
33
HC Ice Spider†
33
HIK Zeleneč†
33
HC FCELI†
33
Hc Bouráci Tábor†
33
HC LESTINA†
33
Hc Draci Ostrava†
33
HC Skulac†
33
Prowlers†
Krog
Domače moštvo
Gostujoče moštvo
Rezultat
Krog 1
Pivní Veteráni†
HC VLCI z JABLONCE †
0:2
Krog 1
HC Zaklínači Vlka†
Tomyfrok Praha†
4:2
Krog 1
RANGERS 75†
HC Trubkáči†
1:0
Krog 1
SC SSK Slezská Ostrava
HC Bulldogs Most†
9:2
Krog 1
Flyman Warriors†
mhk pohronska polhora†
3:1
Krog 1
HC Prague Lions†
LEGENDS†
4:6
Krog 1
HC Zakarpattya Uzhgorod†
RSC Zlín†
3:2
Krog 1
Dragons of Valhalla†
HC Čučkaři†
4:3
Krog 1
HC Wildcats Prague†
Brutálne dobré mužstvo†
3:2
Krog 1
Smradlavé ponozky†
HCJ Flewcom Fighters†
4:3
Krog 1
Tigers Myjava
WHEELERS†
6:4
Krog 1
HC Horalove †
Slažianski žolici†
3:1
Krog 1
DAEMON STARS†
HC Upmala†
6:0
Krog 1
HC FrankMason†
Alimato Gdynia†
5:1
Krog 1
Orico Seahorses†
NewYork Islanders no1†
1:2
Krog 1
Pavouci†
Solent Piranhas†
3:2
Osmina finala
HC Zaklínači Vlka†
HC VLCI z JABLONCE †
4:1
Osmina finala
RANGERS 75†
LEGENDS†
4:3
Osmina finala
SC SSK Slezská Ostrava
NewYork Islanders no1†
3:2
Osmina finala
Flyman Warriors†
Pavouci†
4:3
Osmina finala
HC Zakarpattya Uzhgorod†
HC FrankMason†
4:3
Osmina finala
Dragons of Valhalla†
DAEMON STARS†
5:0
Osmina finala
HC Wildcats Prague†
HC Horalove †
5:3
Osmina finala
Smradlavé ponozky†
Tigers Myjava
4:1
Četrtfinale
HC Zaklínači Vlka†
Smradlavé ponozky†
1:3
Četrtfinale
RANGERS 75†
HC Wildcats Prague†
6:2
Četrtfinale
SC SSK Slezská Ostrava
Dragons of Valhalla†
2:0
Četrtfinale
Flyman Warriors†
HC Zakarpattya Uzhgorod†
1:2
Polfinale
RANGERS 75†
Smradlavé ponozky†
4:5
Polfinale
SC SSK Slezská Ostrava
HC Zakarpattya Uzhgorod†
9:3
Tekma za tretje mesto
RANGERS 75†
HC Zakarpattya Uzhgorod†
1:2
Finale
SC SSK Slezská Ostrava
Smradlavé ponozky†
3:4