Онлајн: 271
Време:
Public Account
IV.2
Сезона: 50 (49/112)
Комуникација
Комуникација
Пошта
Обавештења
Форуми
Флеш Чет
Public account
Public account
Профил
Подешавања
Одјави се
ПРО Зона
1330
кредита
Купи кредите
Тим
Вести
Информације тима
Календар
Изазови
Финансије
Подешавања
Играчи
Играчи
Преглед
Уговори
Повреде
Скаути
Статистика
Тренинг
Сезонски бонуси
Драфт
Арена
Арена
Објекти
Особље
Скаутирање
Центар за обуку
Академија спорта
Тржиште
Играчи
Особље
Твоје продаје и понуде
Твоји трансфери
Систем оглашавања
Утакмица
Следећа утакмица
Линије
Тактика
Планирање
Инстант изазови
Лига
Вести лиге
Резултати
Табела
Плејоф
Статистика
Звезде
Новчана награда
Инфо
Саопштења за јавност
Форум
Турнири
Национални куп
Лига Шампиона
Куп Победника Купова
Земље
Турнири за кредите
Међународно
Профил државе
Светско Првенство
Резултати
Рејтинг држава
Турнири
Избори
Информације
Водич
ЧПП
Правила
ППМ тим
Помоћ
Топ
Заједница
Вести хокеја
Омиљени тимови
Флеш Чет
PPM ТВ
Тренутно си на јавном налогу. Ако желиш да играш игру или се придружиш дискусији, мораш се пријавити. Ако си нови корисник, мораш се прво регистровати.
Пријави се
Регистрација
O2 turnaj chalange 1
jozefos1
22 Тимови
398 кредитa
945 868 363
Лого турнира
Освоји бесплатне кредите!
Позовите нове менаџере на игру и освојите до 12 кредита по препоруци!
Профил
Пријављени тимови
Табела
Утакмице
Статистика
Група:
1
Све
Група 1
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
10.04.2021
REC Piranhas†
hc atria boner
0:21
10.04.2021
Les Guerriers de Caen
HS71 BRNO
0:7
10.04.2021
Ultrasr†
Varsovia Black Wolfs†
4:3 OT
10.04.2021
Rytíři Kladno 103233 †
LVZaurs99
1:13
10.04.2021
HC Dragons 126239 †
MŠ Ladin
4:0
10.04.2021
HC Albrechtice
Ledenko
0:3
10.04.2021
BC Rousse
Znovuzrodeni†
23:0
10.04.2021
SK Třeboradice
Jégkorong csapat
3:1
10.04.2021
scania
HC Skaly Tlumačov†
26:1
10.04.2021
beranselo†
Los Ementalos 127266 †
11:1
10.04.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Detroit Redd Wings†
11:0
11.04.2021
hc atria boner
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:10
11.04.2021
Detroit Redd Wings†
beranselo†
8:0
11.04.2021
Los Ementalos 127266 †
scania
0:25
11.04.2021
HC Skaly Tlumačov†
SK Třeboradice
0:9
11.04.2021
Jégkorong csapat
BC Rousse
1:3
11.04.2021
Znovuzrodeni†
HC Albrechtice
0:11
11.04.2021
Ledenko
HC Dragons 126239 †
9:0
11.04.2021
MŠ Ladin
Rytíři Kladno 103233 †
14:0
11.04.2021
LVZaurs99
Ultrasr†
5:1
11.04.2021
Varsovia Black Wolfs†
Les Guerriers de Caen
1:3
11.04.2021
HS71 BRNO
REC Piranhas†
18:1
15.04.2021
HS71 BRNO
hc atria boner
5:0
15.04.2021
REC Piranhas†
Varsovia Black Wolfs†
1:13
15.04.2021
Les Guerriers de Caen
LVZaurs99
3:5
15.04.2021
Ultrasr†
MŠ Ladin
0:5
15.04.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Ledenko
0:26
15.04.2021
HC Dragons 126239 †
Znovuzrodeni†
9:0
15.04.2021
HC Albrechtice
Jégkorong csapat
4:1
15.04.2021
BC Rousse
HC Skaly Tlumačov†
14:0
15.04.2021
SK Třeboradice
Los Ementalos 127266 †
23:0
15.04.2021
scania
Detroit Redd Wings†
6:2
15.04.2021
beranselo†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:22
17.04.2021
hc atria boner
beranselo†
15:1
17.04.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
scania
5:3
17.04.2021
Detroit Redd Wings†
SK Třeboradice
0:4
17.04.2021
Los Ementalos 127266 †
BC Rousse
1:22
17.04.2021
HC Skaly Tlumačov†
HC Albrechtice
2:12
17.04.2021
Jégkorong csapat
HC Dragons 126239 †
7:0
17.04.2021
Znovuzrodeni†
Rytíři Kladno 103233 †
3:4
17.04.2021
Ledenko
Ultrasr†
8:1
17.04.2021
MŠ Ladin
Les Guerriers de Caen
3:1
17.04.2021
LVZaurs99
REC Piranhas†
19:0
17.04.2021
Varsovia Black Wolfs†
HS71 BRNO
1:10
18.04.2021
Varsovia Black Wolfs†
hc atria boner
2:4
18.04.2021
HS71 BRNO
LVZaurs99
13:1
18.04.2021
REC Piranhas†
MŠ Ladin
0:17
18.04.2021
Les Guerriers de Caen
Ledenko
1:9
18.04.2021
Ultrasr†
Znovuzrodeni†
13:0
18.04.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Jégkorong csapat
0:18
18.04.2021
HC Dragons 126239 †
HC Skaly Tlumačov†
10:0
18.04.2021
HC Albrechtice
Los Ementalos 127266 †
22:0
18.04.2021
BC Rousse
Detroit Redd Wings†
9:0
18.04.2021
SK Třeboradice
ŠK ŠTART BRATISLAVA
4:2
18.04.2021
scania
beranselo†
17:0
22.04.2021
hc atria boner
scania
1:9
22.04.2021
beranselo†
SK Třeboradice
0:20
22.04.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
BC Rousse
1:0
22.04.2021
Detroit Redd Wings†
HC Albrechtice
0:7
22.04.2021
Los Ementalos 127266 †
HC Dragons 126239 †
0:11
22.04.2021
HC Skaly Tlumačov†
Rytíři Kladno 103233 †
13:1
22.04.2021
Jégkorong csapat
Ultrasr†
2:5
22.04.2021
Znovuzrodeni†
Les Guerriers de Caen
0:8
22.04.2021
Ledenko
REC Piranhas†
18:0
22.04.2021
MŠ Ladin
HS71 BRNO
1:5
22.04.2021
LVZaurs99
Varsovia Black Wolfs†
6:0
24.04.2021
LVZaurs99
hc atria boner
4:11
24.04.2021
Varsovia Black Wolfs†
MŠ Ladin
2:3
24.04.2021
HS71 BRNO
Ledenko
1:2
24.04.2021
REC Piranhas†
Znovuzrodeni†
1:2 SO
24.04.2021
Les Guerriers de Caen
Jégkorong csapat
2:5
24.04.2021
Ultrasr†
HC Skaly Tlumačov†
4:2
24.04.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Los Ementalos 127266 †
2:3 OT
24.04.2021
HC Dragons 126239 †
Detroit Redd Wings†
1:2
24.04.2021
HC Albrechtice
ŠK ŠTART BRATISLAVA
1:4
24.04.2021
BC Rousse
beranselo†
14:0
24.04.2021
SK Třeboradice
scania
0:4
25.04.2021
hc atria boner
SK Třeboradice
4:6
25.04.2021
scania
BC Rousse
4:1
25.04.2021
beranselo†
HC Albrechtice
0:14
25.04.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
HC Dragons 126239 †
10:0
25.04.2021
Detroit Redd Wings†
Rytíři Kladno 103233 †
12:0
25.04.2021
Los Ementalos 127266 †
Ultrasr†
0:16
25.04.2021
HC Skaly Tlumačov†
Les Guerriers de Caen
0:8
25.04.2021
Jégkorong csapat
REC Piranhas†
20:0
25.04.2021
Znovuzrodeni†
HS71 BRNO
1:21
25.04.2021
Ledenko
Varsovia Black Wolfs†
3:0
25.04.2021
MŠ Ladin
LVZaurs99
10:3
29.04.2021
MŠ Ladin
hc atria boner
2:1 OT
29.04.2021
LVZaurs99
Ledenko
0:13
29.04.2021
Varsovia Black Wolfs†
Znovuzrodeni†
6:0
29.04.2021
HS71 BRNO
Jégkorong csapat
6:1
29.04.2021
REC Piranhas†
HC Skaly Tlumačov†
2:13
29.04.2021
Les Guerriers de Caen
Los Ementalos 127266 †
29:1
29.04.2021
Ultrasr†
Detroit Redd Wings†
2:0
29.04.2021
Rytíři Kladno 103233 †
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:16
29.04.2021
HC Dragons 126239 †
beranselo†
5:1
29.04.2021
HC Albrechtice
scania
0:3
29.04.2021
BC Rousse
SK Třeboradice
7:0
01.05.2021
hc atria boner
BC Rousse
1:10
01.05.2021
SK Třeboradice
HC Albrechtice
6:2
01.05.2021
scania
HC Dragons 126239 †
9:0
01.05.2021
beranselo†
Rytíři Kladno 103233 †
1:4
01.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Ultrasr†
9:0
01.05.2021
Detroit Redd Wings†
Les Guerriers de Caen
0:5
01.05.2021
Los Ementalos 127266 †
REC Piranhas†
1:6
01.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
HS71 BRNO
0:25
01.05.2021
Jégkorong csapat
Varsovia Black Wolfs†
4:1
01.05.2021
Znovuzrodeni†
LVZaurs99
0:3
01.05.2021
Ledenko
MŠ Ladin
6:0
02.05.2021
Ledenko
hc atria boner
3:2
02.05.2021
MŠ Ladin
Znovuzrodeni†
11:0
02.05.2021
LVZaurs99
Jégkorong csapat
2:1
02.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
HC Skaly Tlumačov†
4:1
02.05.2021
HS71 BRNO
Los Ementalos 127266 †
24:0
02.05.2021
REC Piranhas†
Detroit Redd Wings†
5:0
02.05.2021
Les Guerriers de Caen
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:7
02.05.2021
Ultrasr†
beranselo†
3:1
02.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
scania
0:14
02.05.2021
HC Dragons 126239 †
SK Třeboradice
0:8
02.05.2021
HC Albrechtice
BC Rousse
1:5
06.05.2021
hc atria boner
HC Albrechtice
2:3
06.05.2021
BC Rousse
HC Dragons 126239 †
15:1
06.05.2021
SK Třeboradice
Rytíři Kladno 103233 †
3:0
06.05.2021
scania
Ultrasr†
8:0
06.05.2021
beranselo†
Les Guerriers de Caen
0:6
06.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
REC Piranhas†
20:0
06.05.2021
Detroit Redd Wings†
HS71 BRNO
0:7
06.05.2021
Los Ementalos 127266 †
Varsovia Black Wolfs†
0:18
06.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
LVZaurs99
1:3
06.05.2021
Jégkorong csapat
MŠ Ladin
3:1
06.05.2021
Znovuzrodeni†
Ledenko
0:24
08.05.2021
Znovuzrodeni†
hc atria boner
0:7
08.05.2021
Ledenko
Jégkorong csapat
12:0
08.05.2021
MŠ Ladin
HC Skaly Tlumačov†
10:0
08.05.2021
LVZaurs99
Los Ementalos 127266 †
21:0
08.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
Detroit Redd Wings†
2:1 SO
08.05.2021
HS71 BRNO
ŠK ŠTART BRATISLAVA
4:5 SO
08.05.2021
REC Piranhas†
beranselo†
3:9
08.05.2021
Les Guerriers de Caen
scania
1:9
08.05.2021
Ultrasr†
SK Třeboradice
1:11
08.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
BC Rousse
0:16
08.05.2021
HC Dragons 126239 †
HC Albrechtice
0:5
09.05.2021
hc atria boner
HC Dragons 126239 †
6:1
09.05.2021
HC Albrechtice
Rytíři Kladno 103233 †
5:0
09.05.2021
BC Rousse
Ultrasr†
8:0
09.05.2021
SK Třeboradice
Les Guerriers de Caen
15:1
09.05.2021
scania
REC Piranhas†
19:1
09.05.2021
beranselo†
HS71 BRNO
0:21
09.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Varsovia Black Wolfs†
9:0
09.05.2021
Detroit Redd Wings†
LVZaurs99
0:6
09.05.2021
Los Ementalos 127266 †
MŠ Ladin
0:16
09.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
Ledenko
0:13
09.05.2021
Jégkorong csapat
Znovuzrodeni†
19:0
13.05.2021
Jégkorong csapat
hc atria boner
2:1 SO
13.05.2021
Znovuzrodeni†
HC Skaly Tlumačov†
0:5
13.05.2021
Ledenko
Los Ementalos 127266 †
30:0
13.05.2021
MŠ Ladin
Detroit Redd Wings†
4:1
13.05.2021
LVZaurs99
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:15
13.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
beranselo†
7:0
13.05.2021
HS71 BRNO
scania
2:4
13.05.2021
REC Piranhas†
SK Třeboradice
1:23
13.05.2021
Les Guerriers de Caen
BC Rousse
1:8
13.05.2021
Ultrasr†
HC Albrechtice
0:11
13.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
HC Dragons 126239 †
1:6
15.05.2021
hc atria boner
Rytíři Kladno 103233 †
7:0
15.05.2021
HC Dragons 126239 †
Ultrasr†
12:1
15.05.2021
HC Albrechtice
Les Guerriers de Caen
9:1
15.05.2021
BC Rousse
REC Piranhas†
24:0
15.05.2021
SK Třeboradice
HS71 BRNO
1:2
15.05.2021
scania
Varsovia Black Wolfs†
3:0
15.05.2021
beranselo†
LVZaurs99
2:7
15.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
MŠ Ladin
12:0
15.05.2021
Detroit Redd Wings†
Ledenko
0:5
15.05.2021
Los Ementalos 127266 †
Znovuzrodeni†
2:4
15.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
Jégkorong csapat
1:7
16.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
hc atria boner
1:10
16.05.2021
Jégkorong csapat
Los Ementalos 127266 †
23:0
16.05.2021
Znovuzrodeni†
Detroit Redd Wings†
0:3
16.05.2021
Ledenko
ŠK ŠTART BRATISLAVA
4:1
16.05.2021
MŠ Ladin
beranselo†
4:0
16.05.2021
LVZaurs99
scania
0:9
16.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
SK Třeboradice
0:5
16.05.2021
HS71 BRNO
BC Rousse
0:2
16.05.2021
REC Piranhas†
HC Albrechtice
0:23
16.05.2021
Les Guerriers de Caen
HC Dragons 126239 †
3:2
16.05.2021
Ultrasr†
Rytíři Kladno 103233 †
2:0
20.05.2021
hc atria boner
Ultrasr†
15:0
20.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Les Guerriers de Caen
0:9
20.05.2021
HC Dragons 126239 †
REC Piranhas†
13:1
20.05.2021
HC Albrechtice
HS71 BRNO
2:1 SO
20.05.2021
BC Rousse
Varsovia Black Wolfs†
9:0
20.05.2021
SK Třeboradice
LVZaurs99
5:3
20.05.2021
scania
MŠ Ladin
14:0
20.05.2021
beranselo†
Ledenko
0:19
20.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Znovuzrodeni†
15:0
20.05.2021
Detroit Redd Wings†
Jégkorong csapat
1:2 SO
20.05.2021
Los Ementalos 127266 †
HC Skaly Tlumačov†
2:11
22.05.2021
Los Ementalos 127266 †
hc atria boner
0:15
22.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
Detroit Redd Wings†
1:2 SO
22.05.2021
Jégkorong csapat
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:3
22.05.2021
Znovuzrodeni†
beranselo†
1:6
22.05.2021
Ledenko
scania
3:6
22.05.2021
MŠ Ladin
SK Třeboradice
0:8
22.05.2021
LVZaurs99
BC Rousse
1:12
22.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
HC Albrechtice
1:4
22.05.2021
HS71 BRNO
HC Dragons 126239 †
9:1
22.05.2021
REC Piranhas†
Rytíři Kladno 103233 †
2:3
22.05.2021
Les Guerriers de Caen
Ultrasr†
10:0
23.05.2021
hc atria boner
Les Guerriers de Caen
3:2
23.05.2021
Ultrasr†
REC Piranhas†
6:4
23.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
HS71 BRNO
0:12
23.05.2021
HC Dragons 126239 †
Varsovia Black Wolfs†
1:4
23.05.2021
HC Albrechtice
LVZaurs99
4:0
23.05.2021
BC Rousse
MŠ Ladin
14:1
23.05.2021
SK Třeboradice
Ledenko
1:0 SO
23.05.2021
scania
Znovuzrodeni†
11:1
23.05.2021
beranselo†
Jégkorong csapat
0:15
23.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
HC Skaly Tlumačov†
18:2
23.05.2021
Detroit Redd Wings†
Los Ementalos 127266 †
4:0
27.05.2021
Detroit Redd Wings†
hc atria boner
0:6
27.05.2021
Los Ementalos 127266 †
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:20
27.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
beranselo†
3:2 OT
27.05.2021
Jégkorong csapat
scania
1:5
27.05.2021
Znovuzrodeni†
SK Třeboradice
0:7
27.05.2021
Ledenko
BC Rousse
7:2
27.05.2021
MŠ Ladin
HC Albrechtice
2:16
27.05.2021
LVZaurs99
HC Dragons 126239 †
2:3 SO
27.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
Rytíři Kladno 103233 †
7:1
27.05.2021
HS71 BRNO
Ultrasr†
22:0
27.05.2021
REC Piranhas†
Les Guerriers de Caen
3:18
29.05.2021
hc atria boner
REC Piranhas†
23:0
29.05.2021
HS71 BRNO
Les Guerriers de Caen
8:1
29.05.2021
Varsovia Black Wolfs†
Ultrasr†
28:0
29.05.2021
LVZaurs99
Rytíři Kladno 103233 †
14:0
29.05.2021
MŠ Ladin
HC Dragons 126239 †
3:1
29.05.2021
Ledenko
HC Albrechtice
4:2
29.05.2021
Znovuzrodeni†
BC Rousse
0:15
29.05.2021
Jégkorong csapat
SK Třeboradice
0:15
29.05.2021
HC Skaly Tlumačov†
scania
1:18
29.05.2021
Los Ementalos 127266 †
beranselo†
0:3
29.05.2021
Detroit Redd Wings†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
1:15
30.05.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
hc atria boner
4:0
30.05.2021
beranselo†
Detroit Redd Wings†
1:2
30.05.2021
scania
Los Ementalos 127266 †
29:0
30.05.2021
SK Třeboradice
HC Skaly Tlumačov†
17:0
30.05.2021
BC Rousse
Jégkorong csapat
6:0
30.05.2021
HC Albrechtice
Znovuzrodeni†
8:0
30.05.2021
HC Dragons 126239 †
Ledenko
0:11
30.05.2021
Rytíři Kladno 103233 †
MŠ Ladin
1:5
30.05.2021
Ultrasr†
LVZaurs99
0:21
30.05.2021
Les Guerriers de Caen
Varsovia Black Wolfs†
4:2
30.05.2021
REC Piranhas†
HS71 BRNO
1:22
03.06.2021
hc atria boner
HS71 BRNO
1:4
03.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
REC Piranhas†
11:0
03.06.2021
LVZaurs99
Les Guerriers de Caen
4:2
03.06.2021
MŠ Ladin
Ultrasr†
19:0
03.06.2021
Ledenko
Rytíři Kladno 103233 †
14:1
03.06.2021
Znovuzrodeni†
HC Dragons 126239 †
0:2
03.06.2021
Jégkorong csapat
HC Albrechtice
0:3
03.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
BC Rousse
1:14
03.06.2021
Los Ementalos 127266 †
SK Třeboradice
0:14
03.06.2021
Detroit Redd Wings†
scania
0:15
03.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
beranselo†
19:0
05.06.2021
beranselo†
hc atria boner
1:16
05.06.2021
scania
ŠK ŠTART BRATISLAVA
5:2
05.06.2021
SK Třeboradice
Detroit Redd Wings†
9:1
05.06.2021
BC Rousse
Los Ementalos 127266 †
26:0
05.06.2021
HC Albrechtice
HC Skaly Tlumačov†
17:0
05.06.2021
HC Dragons 126239 †
Jégkorong csapat
0:2
05.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Znovuzrodeni†
2:1
05.06.2021
Ultrasr†
Ledenko
0:25
05.06.2021
Les Guerriers de Caen
MŠ Ladin
9:2
05.06.2021
REC Piranhas†
LVZaurs99
0:17
05.06.2021
HS71 BRNO
Varsovia Black Wolfs†
11:0
06.06.2021
hc atria boner
Varsovia Black Wolfs†
8:1
06.06.2021
LVZaurs99
HS71 BRNO
0:6
06.06.2021
MŠ Ladin
REC Piranhas†
8:2
06.06.2021
Ledenko
Les Guerriers de Caen
8:0
06.06.2021
Znovuzrodeni†
Ultrasr†
5:0
06.06.2021
Jégkorong csapat
Rytíři Kladno 103233 †
8:1
06.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
HC Dragons 126239 †
0:5
06.06.2021
Los Ementalos 127266 †
HC Albrechtice
0:20
06.06.2021
Detroit Redd Wings†
BC Rousse
0:7
06.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
SK Třeboradice
1:3
06.06.2021
beranselo†
scania
1:19
10.06.2021
scania
hc atria boner
6:1
10.06.2021
SK Třeboradice
beranselo†
18:0
10.06.2021
BC Rousse
ŠK ŠTART BRATISLAVA
5:1
10.06.2021
HC Albrechtice
Detroit Redd Wings†
8:0
10.06.2021
HC Dragons 126239 †
Los Ementalos 127266 †
12:0
10.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
HC Skaly Tlumačov†
2:1 SO
10.06.2021
Ultrasr†
Jégkorong csapat
0:26
10.06.2021
Les Guerriers de Caen
Znovuzrodeni†
7:0
10.06.2021
REC Piranhas†
Ledenko
0:26
10.06.2021
HS71 BRNO
MŠ Ladin
14:1
10.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
LVZaurs99
1:2 SO
12.06.2021
hc atria boner
LVZaurs99
4:3
12.06.2021
MŠ Ladin
Varsovia Black Wolfs†
2:5
12.06.2021
Ledenko
HS71 BRNO
3:2 SO
12.06.2021
Znovuzrodeni†
REC Piranhas†
2:4
12.06.2021
Jégkorong csapat
Les Guerriers de Caen
4:2
12.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
Ultrasr†
16:0
12.06.2021
Los Ementalos 127266 †
Rytíři Kladno 103233 †
2:4
12.06.2021
Detroit Redd Wings†
HC Dragons 126239 †
0:6
12.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
HC Albrechtice
5:0
12.06.2021
beranselo†
BC Rousse
3:10
12.06.2021
scania
SK Třeboradice
4:0
13.06.2021
SK Třeboradice
hc atria boner
6:1
13.06.2021
BC Rousse
scania
3:0
13.06.2021
HC Albrechtice
beranselo†
12:0
13.06.2021
HC Dragons 126239 †
ŠK ŠTART BRATISLAVA
2:12
13.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Detroit Redd Wings†
3:2 SO
13.06.2021
Ultrasr†
Los Ementalos 127266 †
1:8
13.06.2021
Les Guerriers de Caen
HC Skaly Tlumačov†
9:1
13.06.2021
REC Piranhas†
Jégkorong csapat
0:17
13.06.2021
HS71 BRNO
Znovuzrodeni†
10:0
13.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
Ledenko
0:14
13.06.2021
LVZaurs99
MŠ Ladin
8:3
17.06.2021
hc atria boner
MŠ Ladin
5:0
17.06.2021
Ledenko
LVZaurs99
10:0
17.06.2021
Znovuzrodeni†
Varsovia Black Wolfs†
1:5
17.06.2021
Jégkorong csapat
HS71 BRNO
2:4
17.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
REC Piranhas†
7:3
17.06.2021
Los Ementalos 127266 †
Les Guerriers de Caen
1:18
17.06.2021
Detroit Redd Wings†
Ultrasr†
17:0
17.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Rytíři Kladno 103233 †
17:0
17.06.2021
beranselo†
HC Dragons 126239 †
0:10
17.06.2021
scania
HC Albrechtice
4:0
17.06.2021
SK Třeboradice
BC Rousse
5:1
19.06.2021
BC Rousse
hc atria boner
3:1
19.06.2021
HC Albrechtice
SK Třeboradice
0:4
19.06.2021
HC Dragons 126239 †
scania
0:11
19.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
beranselo†
4:3
19.06.2021
Ultrasr†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:27
19.06.2021
Les Guerriers de Caen
Detroit Redd Wings†
4:0
19.06.2021
REC Piranhas†
Los Ementalos 127266 †
3:2
19.06.2021
HS71 BRNO
HC Skaly Tlumačov†
17:1
19.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
Jégkorong csapat
3:1
19.06.2021
LVZaurs99
Znovuzrodeni†
5:1
19.06.2021
MŠ Ladin
Ledenko
0:16
20.06.2021
hc atria boner
Ledenko
0:3
20.06.2021
Znovuzrodeni†
MŠ Ladin
1:7
20.06.2021
Jégkorong csapat
LVZaurs99
1:3
20.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
Varsovia Black Wolfs†
2:3
20.06.2021
Los Ementalos 127266 †
HS71 BRNO
0:17
20.06.2021
Detroit Redd Wings†
REC Piranhas†
9:1
20.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Les Guerriers de Caen
9:0
20.06.2021
beranselo†
Ultrasr†
18:1
20.06.2021
scania
Rytíři Kladno 103233 †
28:0
20.06.2021
SK Třeboradice
HC Dragons 126239 †
13:0
20.06.2021
BC Rousse
HC Albrechtice
4:1
24.06.2021
HC Albrechtice
hc atria boner
2:3 SO
24.06.2021
HC Dragons 126239 †
BC Rousse
0:9
24.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
SK Třeboradice
0:18
24.06.2021
Ultrasr†
scania
0:24
24.06.2021
Les Guerriers de Caen
beranselo†
26:0
24.06.2021
REC Piranhas†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:26
24.06.2021
HS71 BRNO
Detroit Redd Wings†
11:0
24.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
Los Ementalos 127266 †
4:2
24.06.2021
LVZaurs99
HC Skaly Tlumačov†
12:2
24.06.2021
MŠ Ladin
Jégkorong csapat
0:7
24.06.2021
Ledenko
Znovuzrodeni†
11:0
26.06.2021
hc atria boner
Znovuzrodeni†
6:0
26.06.2021
Jégkorong csapat
Ledenko
2:4
26.06.2021
HC Skaly Tlumačov†
MŠ Ladin
4:3 SO
26.06.2021
Los Ementalos 127266 †
LVZaurs99
1:10
26.06.2021
Detroit Redd Wings†
Varsovia Black Wolfs†
1:5
26.06.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
HS71 BRNO
2:0
26.06.2021
beranselo†
REC Piranhas†
1:5
26.06.2021
scania
Les Guerriers de Caen
6:2
26.06.2021
SK Třeboradice
Ultrasr†
21:1
26.06.2021
BC Rousse
Rytíři Kladno 103233 †
23:0
26.06.2021
HC Albrechtice
HC Dragons 126239 †
7:0
27.06.2021
HC Dragons 126239 †
hc atria boner
1:6
27.06.2021
Rytíři Kladno 103233 †
HC Albrechtice
0:27
27.06.2021
Ultrasr†
BC Rousse
0:32
27.06.2021
Les Guerriers de Caen
SK Třeboradice
1:10
27.06.2021
REC Piranhas†
scania
0:19
27.06.2021
HS71 BRNO
beranselo†
18:2
27.06.2021
Varsovia Black Wolfs†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:4
27.06.2021
LVZaurs99
Detroit Redd Wings†
7:2
27.06.2021
MŠ Ladin
Los Ementalos 127266 †
4:1
27.06.2021
Ledenko
HC Skaly Tlumačov†
21:0
27.06.2021
Znovuzrodeni†
Jégkorong csapat
0:6
01.07.2021
hc atria boner
Jégkorong csapat
4:2
01.07.2021
HC Skaly Tlumačov†
Znovuzrodeni†
5:0
01.07.2021
Los Ementalos 127266 †
Ledenko
0:19
01.07.2021
Detroit Redd Wings†
MŠ Ladin
3:1
01.07.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
LVZaurs99
8:0
01.07.2021
beranselo†
Varsovia Black Wolfs†
1:10
01.07.2021
scania
HS71 BRNO
5:0
01.07.2021
SK Třeboradice
REC Piranhas†
15:0
01.07.2021
BC Rousse
Les Guerriers de Caen
20:0
01.07.2021
HC Albrechtice
Ultrasr†
27:0
01.07.2021
HC Dragons 126239 †
Rytíři Kladno 103233 †
2:0
03.07.2021
Rytíři Kladno 103233 †
hc atria boner
0:13
03.07.2021
Ultrasr†
HC Dragons 126239 †
0:21
03.07.2021
Les Guerriers de Caen
HC Albrechtice
0:4
03.07.2021
REC Piranhas†
BC Rousse
1:26
03.07.2021
HS71 BRNO
SK Třeboradice
0:5
03.07.2021
Varsovia Black Wolfs†
scania
1:6
03.07.2021
LVZaurs99
beranselo†
9:3
03.07.2021
MŠ Ladin
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:26
03.07.2021
Ledenko
Detroit Redd Wings†
12:0
03.07.2021
Znovuzrodeni†
Los Ementalos 127266 †
5:1
03.07.2021
Jégkorong csapat
HC Skaly Tlumačov†
10:0
04.07.2021
hc atria boner
HC Skaly Tlumačov†
13:0
04.07.2021
Los Ementalos 127266 †
Jégkorong csapat
0:11
04.07.2021
Detroit Redd Wings†
Znovuzrodeni†
2:0
04.07.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Ledenko
1:2 SO
04.07.2021
beranselo†
MŠ Ladin
0:3
04.07.2021
scania
LVZaurs99
17:0
04.07.2021
SK Třeboradice
Varsovia Black Wolfs†
11:0
04.07.2021
BC Rousse
HS71 BRNO
2:1
04.07.2021
HC Albrechtice
REC Piranhas†
22:1
04.07.2021
HC Dragons 126239 †
Les Guerriers de Caen
0:8
04.07.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Ultrasr†
17:0
08.07.2021
Ultrasr†
hc atria boner
0:24
08.07.2021
Les Guerriers de Caen
Rytíři Kladno 103233 †
7:2
08.07.2021
REC Piranhas†
HC Dragons 126239 †
3:14
08.07.2021
HS71 BRNO
HC Albrechtice
3:2
08.07.2021
Varsovia Black Wolfs†
BC Rousse
0:17
08.07.2021
LVZaurs99
SK Třeboradice
0:8
08.07.2021
MŠ Ladin
scania
0:18
08.07.2021
Ledenko
beranselo†
16:0
08.07.2021
Znovuzrodeni†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:18
08.07.2021
Jégkorong csapat
Detroit Redd Wings†
4:1
08.07.2021
HC Skaly Tlumačov†
Los Ementalos 127266 †
6:0
10.07.2021
hc atria boner
Los Ementalos 127266 †
18:0
10.07.2021
Detroit Redd Wings†
HC Skaly Tlumačov†
5:1
10.07.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Jégkorong csapat
4:0
10.07.2021
beranselo†
Znovuzrodeni†
0:1
10.07.2021
scania
Ledenko
14:3
10.07.2021
SK Třeboradice
MŠ Ladin
19:0
10.07.2021
BC Rousse
LVZaurs99
10:0
10.07.2021
HC Albrechtice
Varsovia Black Wolfs†
11:0
10.07.2021
HC Dragons 126239 †
HS71 BRNO
1:7
10.07.2021
Rytíři Kladno 103233 †
REC Piranhas†
4:3 SO
10.07.2021
Ultrasr†
Les Guerriers de Caen
0:25
11.07.2021
Les Guerriers de Caen
hc atria boner
1:4
11.07.2021
REC Piranhas†
Ultrasr†
18:0
11.07.2021
HS71 BRNO
Rytíři Kladno 103233 †
11:0
11.07.2021
Varsovia Black Wolfs†
HC Dragons 126239 †
1:2 SO
11.07.2021
LVZaurs99
HC Albrechtice
1:9
11.07.2021
MŠ Ladin
BC Rousse
0:15
11.07.2021
Ledenko
SK Třeboradice
1:5
11.07.2021
Znovuzrodeni†
scania
0:14
11.07.2021
Jégkorong csapat
beranselo†
13:0
11.07.2021
HC Skaly Tlumačov†
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:19
11.07.2021
Los Ementalos 127266 †
Detroit Redd Wings†
0:7
15.07.2021
hc atria boner
Detroit Redd Wings†
10:0
15.07.2021
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Los Ementalos 127266 †
12:1
15.07.2021
beranselo†
HC Skaly Tlumačov†
2:10
15.07.2021
scania
Jégkorong csapat
7:0
15.07.2021
SK Třeboradice
Znovuzrodeni†
22:0
15.07.2021
BC Rousse
Ledenko
3:1
15.07.2021
HC Albrechtice
MŠ Ladin
12:1
15.07.2021
HC Dragons 126239 †
LVZaurs99
2:3 OT
15.07.2021
Rytíři Kladno 103233 †
Varsovia Black Wolfs†
2:4
15.07.2021
Ultrasr†
HS71 BRNO
0:21
15.07.2021
Les Guerriers de Caen
REC Piranhas†
20:0
Белешка
: Отказивање утакмица прелиминарне рунде после плејофа се не узима у обзир. Утакмице плејофа се не могу отказати из техничких разлога.