Сезона | Датум | Догађај |
29 (12/112) | 2017-12-01 | Тим је добио менаџера - LicentP |
29 (35/112) | 2017-12-24 | Тим је искључен - LicentP |
29 (36/112) | 2017-12-25 | Тим је добио менаџера - łysy1999 |
30 (93/112) | 2018-06-12 | Тим је искључен - łysy1999 |
30 (97/112) | 2018-06-16 | Тим је добио менаџера - koner kent |
31 (7/112) | 2018-07-08 | Тим је искључен - koner kent |
31 (28/112) | 2018-07-29 | Тим је добио менаџера - Zgreed |
31 (50/112) | 2018-08-20 | Тим је искључен - Zgreed |
31 (60/112) | 2018-08-30 | Тим је добио менаџера - vilin1946 |
31 (83/112) | 2018-09-22 | Тим је искључен - vilin1946 |
31 (85/112) | 2018-09-24 | Тим је добио менаџера - Damianoo86 |
31 (112/112) | 2018-10-21 | Тим је искључен - Damianoo86 |
32 (16/112) | 2018-11-06 | Тим је добио менаџера - Rejtaś |
32 (52/112) | 2018-12-12 | Тим је искључен - Rejtaś |
32 (53/112) | 2018-12-13 | Тим је добио менаџера - Piotr Frelek |
32 (75/112) | 2019-01-04 | Тим је искључен - Piotr Frelek |
32 (88/112) | 2019-01-17 | Тим је добио менаџера - ZajacKlb |
32 (110/112) | 2019-02-08 | Тим је искључен - ZajacKlb |
33 (22/112) | 2019-03-04 | Тим је добио менаџера - Owieczkin |
33 (25/112) | 2019-03-07 | Тим је искључен - Owieczkin |
33 (26/112) | 2019-03-08 | Тим је добио менаџера - sallyboom |
33 (48/112) | 2019-03-30 | Тим је искључен - sallyboom |
33 (50/112) | 2019-04-01 | Тим је добио менаџера - piotreklicki |
33 (79/112) | 2019-04-30 | Тим је искључен - piotreklicki |
33 (80/112) | 2019-05-01 | Тим је добио менаџера - Midas |
34 (23/112) | 2019-06-25 | Тим је искључен - Midas |
34 (42/112) | 2019-07-14 | Тим је добио менаџера - Mentalek28 |
Сезона | Име тима | Резултати |
49 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.3. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге III.11. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге III.11. |
||
48 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Испадање у лигу III.11. |
||
Ранг 18 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 17 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
47 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
46 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.3. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге III.7. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге III.7. |
||
45 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Испадање у лигу III.7. |
||
Ранг 19 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 19 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
44 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.3. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
43 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
42 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Испадање у лигу III.3. |
||
Ранг 20 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 20 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
41 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.3. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге III.11. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге III.11. |
||
40 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Испадање у лигу III.11. |
||
Ранг 18 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 18 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
39 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 4. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.3. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
38 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
37 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
36 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 5 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
35 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
34 | Raptors KrN 04 |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 16 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
33 | Stark Team Warszawa |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 19 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 18 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
32 | Comarch Cracovia 124275 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 20 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 17 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
31 | Blue Boys 2018 |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 18 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 20 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
30 | Orły Oleśnica |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
29 | Orły Oleśnica |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге III.3. |