Säsong | Datum | Händelse |
3 (71/112) | 2010-02-08 | Laget fick en ny manager - Mzyku |
3 (93/112) | 2010-03-02 | Laget stängdes - Mzyku |
3 (94/112) | 2010-03-03 | Laget fick en ny manager - czilalter |
4 (7/112) | 2010-03-28 | Laget stängdes - czilalter |
4 (11/112) | 2010-04-01 | Laget fick en ny manager - Excubitor |
4 (37/112) | 2010-04-27 | Laget stängdes - Excubitor |
4 (41/112) | 2010-05-01 | Laget fick en ny manager - hejasz |
4 (63/112) | 2010-05-23 | Laget stängdes - hejasz |
4 (65/112) | 2010-05-25 | Laget fick en ny manager - Kris2530 |
4 (90/112) | 2010-06-19 | Laget stängdes - Kris2530 |
5 (47/112) | 2010-08-27 | Laget fick en ny manager - simenss1975 |
5 (69/112) | 2010-09-18 | Laget stängdes - simenss1975 |
5 (70/112) | 2010-09-19 | Laget fick en ny manager - sedzia1 |
5 (92/112) | 2010-10-11 | Laget stängdes - sedzia1 |
5 (93/112) | 2010-10-12 | Laget fick en ny manager - tobek26 |
6 (3/112) | 2010-11-03 | Laget stängdes - tobek26 |
6 (19/112) | 2010-11-19 | Laget fick en ny manager - Zyga87 |
11 (2/112) | 2012-05-15 | Laget stängdes - Zyga87 |
Säsong | Lagnamn | Resultat |
11 | Unimetal Złotów† |
Position 1025 i Nationella cupen. |
Placering 10 i slutspelet för liga IV.34. |
||
Placering 11 i serien för liga IV.34. |
||
10 | Unimetal Złotów |
Position 513 i Nationella cupen. |
Placering 3 i slutspelet för liga IV.34. |
||
Placering 1 i serien för liga IV.34. |
||
9 | Unimetal Złotów |
Utslagen i omgång 3 i Nationella cupen. |
Placering 3 i slutspelet för liga IV.34. |
||
Placering 2 i serien för liga IV.34. |
||
8 | Unimetal Złotów |
Utslagen i omgång 2 i Nationella cupen. |
Flyttad till liga IV.34 av ishockeyförbundet. |
||
Nedflyttad till liga V.56. |
||
Förlorade i kvalet för liga IV.14. |
||
Placering 13 i slutspelet för liga IV.14. |
||
Placering 14 i serien för liga IV.14. |
||
7 | Unimetal Złotów |
Utslagen i omgång 2 i Nationella cupen. |
Uppflyttad till liga IV.14. |
||
Vinst i kvalspelet till liga IV.14. |
||
Placering 2 i slutspelet för liga V.53. |
||
Placering 2 i serien för liga V.53. |
||
6 | Unimetal Złotów |
Utslagen i omgång 2 i Nationella cupen. |
Placering 5 i slutspelet för liga V.53. |
||
Placering 7 i serien för liga V.53. |
||
5 | rrrruhygh |
Utslagen i omgång 1 i Nationella cupen. |
Placering 19 i slutspelet för liga V.53. |
||
Placering 20 i serien för liga V.53. |
||
4 | Neptun II Końskie |
Utslagen i omgång 1 i Nationella cupen. |
Placering 19 i slutspelet för liga V.53. |
||
Placering 20 i serien för liga V.53. |
||
3 | Peefka |
Placering 19 i slutspelet för liga V.53. |
Placering 20 i serien för liga V.53. |