Online: 244
Tid:
Public Account
IV.2
Säsong: 50 (43/112)
Kommunikation
Kommunikation
Mail
Meddelanden
Forum
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Inställningar
Logga ut
PRO Zone
1330
krediter
Köp krediter
Lag
Nyheter
Laginformation
Kalender
Utmaningar
Ekonomi
Inställningar
Spelare
Spelare
Översikt
Kontrakt
Skador
Scouter
Statistik
Träning
Säsongsbonusar
Draft
Arena
Arena
Faciliteter
Anställda
Scouting
Utbildningscenter
Ungdomsakademi
Marknad
Spelare
Anställda
Dina försäljningar och bud
Dina övergångar
Reklamsystem
Match
Nästa match
Femmor
Taktik
Planering
Snabbmatcher
Liga
Liganyheter
Resultat
Tabell
Slutspel
Statistik
All Stars
Prispengar
Info
Pressmeddelanden
Forum
Turneringar
Nationella Cupen
Champions league
Cupvinnarcupen
Länder
Kreditturneringar
Landslag
Landsprofil
Världsmästerskap
Resultat
Ranking av länderna
Turneringar
Val
Information
Guide
FAQ
Regler
PPM-teamet
Hjälpare
Topp
Community
Hockeynyheter
Favoritlag
Flash Chat
PPM TV
Ryssland
II.1
Säsong 50
Liganyheter
Resultat
Tabell
Slutspel
Statistik
All Stars
Prispengar
Info
Pressmeddelanden
Forum
Du är på det offentliga kontot. Om du vill spela spelet eller gå med i diskussionen, måste du logga in. Om du är en ny användare, måste du registrera dig först.
Logga in
registrering
Liganyheter
945 599 587
Land:
Argentina
Belarus
Belgien
Bosnien och Herzegovina
Brasilien
Bulgarien
Danmark
Estland
Finland
Frankrike
Irland
Italien
Kanada
Kroatien
Lettland
Litauen
Nederländerna
Norge
Österrike
Polen
Portugal
Rumänien
Ryssland
Serbien
Schweiz
Slovakien
Slovenien
Spanien
Storbritannien
Sverige
Tjeckien
Turkiet
Tyskland
Ukraina
Ungern
USA
Resten av världen
Liga:
I
II
III
1
2
3
4
Välj
Övergångar i ligan
10.06
fret 1
Igor Kántor
-
09.06
SC Tornado
Matouš Hesoun
-
09.06
SC Tornado
Jaromír Kratěna
-
08.06
fret 1
Ivan Georgiev
-
07.06
MACHINEHEAD
Vladislav Belov
1.2M
Alla övergångar
-
Spelare på transfern från ligan
Skador i ligan
10.06
BAD GIRLS
Andrey Timofeev
5
10.06
MACHINEHEAD
Daniil Gostev
11
10.06
Iceoholics
Petar Maturanec
1
08.06
RUBIN
Timur Kovalenko
16
08.06
SC Tornado
Timofey Uspenskiy
2
Alla skador
Arena och facilitets uppgraderingar
09.06
Astroid HC
Ungdomsakademi
2
08.06
PolarFox
Sektion A
4
06.06
Astroid HC
Träningsområde
5
06.06
Astroid HC
Rehabiliteringsområde
5
05.06
RUBIN
Sektion A
7
Inloggning på ishockeykonto
10.06
Steel Tigers
-
yury197
00:38:09
10.06
MACHINEHEAD
-
msk070879dvn
03:41:01
10.06
Steel Tigers
-
yury197
03:43:08
10.06
HK Khimik Voskresensk
-
mike1982
04:53:48
10.06
Aelita Stars
-
Big Tasty
05:30:46
Andra liganyheter
10.06
Steel Tigers
Steel Tigers
har organiserat ett träningsläger.
30.05
Red Army
Red Army
har organiserat ett träningsläger.
27.05
Iceoholics
Iceoholics
har organiserat ett träningsläger.
20.05
fret 1
fret 1
har organiserat ett träningsläger.
17.05
HK Khimik Voskresensk
HK Khimik Voskresensk
har organiserat ett träningsläger.
---
---
---
---
---