Online: 205
Čas:
Public Account
IV.2
Sezóna: 50 (62/112)
Komunikácia
Komunikácia
Pošta
Notifikácie
Diskusie
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Nastavenia
Odhlásiť
PRO Zóna
1330
kreditov
Kúpiť kredity
Tím
Novinky
Tím info
Kalendár
Výzvy
Financie
Nastavenia
Hráči
Hráči
Prehľad
Zmluvy
Zranenia
Skauti
Štatistiky
Tréning
Sezónne bonusy
Draft
Štadión
Štadión
Zázemie
Zamestnanci
Prieskum
Vzdelávacie stredisko
Športová akadémia
Trh
Hráči
Zamestnanci
Tvoje predaje a ponuky
Tvoje prestupy
Reklamný systém
Zápas
Nasledujúci zápas
Formácie
Taktika
Plánovanie
Okamžité výzvy
Liga
Ligové novinky
Výsledky
Tabuľka
Playoff
Štatistiky
All Stars
Odmeny
Info
Tlačové správy
Diskusia
Turnaje
Národný pohár
Liga majstrov
Pohár víťazov pohárov
Krajiny
Kreditné turnaje
Medzinárodné
Profil krajiny
Majstrovstvá sveta
Výsledky
Poradie krajín
Turnaje
Voľby
Informácie
Návod
FAQ
Pravidlá
PPM Tím
Pomocníci
Top
Komunita
Hokejové novinky
Obľúbené tímy
Flash Chat
PPM TV
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.
Prihlásenie
Registrácia
Funny Cup II
kokso11
96 tímov
964 kreditov
946 932 058
Logo turnaja
Oficiálna stránka PPM na Facebooku
Daj Like našej stránke na Facebooku a budeš informovaný o novinkách skôr ako ostatní.
Profil
Prihlásené tímy
Tabuľky
Zápasy
Playoff
Štatistiky
Konečné poradie
Poradie
Tím
1
Lueg Predators†
2
HC Duraci†
3
HC M Forstate Marginals†
4
HC Slatina†
5
HC Šebkovice
5
FlyingHeadz†
5
Bratislava Senators™†
5
HC Centurion Bara†
9
Horovice Stars†
9
Halle Stars†
9
Pegale para arriba†
9
HC 81 Cardiff†
9
HC Dynamo Moscow™†
9
HKM Zvolen-Západ†
9
HC AXA MILANO†
9
Golden Gladiators†
17
HC Žíňovina†
17
Wörthersee Piranhas†
17
HC GUNNERS Horní suchá†
17
Pittsburgh Penguins†
17
Arkhangelsk Apocalypse†
17
My Alleghe Stars
17
Stučka†
17
HC skorpi evill†
17
Kezew Panthers†
17
BACÚCH MALAMUT†
17
*HC SLOVAN BRATISLAVA*†
17
18. kerületi Eagles†
17
Isaiah Stealers†
17
HC KUBRTON Petrohrad†
17
HC Levice Red Wings†
17
HC z0r†
33
Thorne Rockets†
33
hkm pohronská polhora†
33
Hospodskej Club Okounov†
33
HC Red Bull Mazorník†
33
New York Rangers ®†
33
HC Lions Prešov†
33
CHILLI PEPPERS BRATISLAVA†
33
Flingern Nighthawks†
33
Dynamo Hamburg†
33
sloclub†
33
Seeon Panters†
33
Kapfenberg Blood Devils†
33
HC Škodovka Plzeň 1929
33
Fedidit Rangers†
33
HC Košice 87
33
ТИГРИТЕ†
33
Espoon Blues†
33
The RedBlack†
33
Břeclav†
33
HC Stará Myslivecká†
33
Ciconia Vesele†
33
RSC Zlín†
33
HC Granades†
33
Sezemice Brakes†
33
HC Orava 4156 †
33
Třinec†
33
HC Pardubice Slovany†
33
emocska†
33
DINAM0 RIGA ...†
33
HC BIELE MEDVEDE†
33
Legions Of Devils†
33
Pohjola Flames†
65
HC-Sutíkov†
65
WilkesBarre†
65
Dynamo-Eisbären Wittorf††
65
DETROIT RED WINGS.†
65
hc šala 53709 †
65
Vozokany Saints†
65
Vrapce crazy bears†
65
Carson Red Wings†
65
Team noname 51038
65
HC Ketivs†
65
HK VENTSPILS2010†
65
Hajty Bruins†
65
Šaľa Stars†
65
wiseco-team†
65
Phoebe Nový Knín†
65
Colorado angels†
65
Lavves Pågar†
65
HC Wanhala†
65
HC Sparta Flames†
65
LIEPAJAS VANAGI†
65
HC OILERS SMRZOVKA†
65
Tilburg Trappers†
65
Roaring Lions Sachsen†
65
HC Ford Mustang†
65
wampires
65
TJ GOTTWALDOV†
65
Reussdamm Warriors
65
HC DEMINO 1977†
65
Assvil Pretators†
65
Predators Česká Lípa†
65
Montreal's Canadiens†
65
Magyar Utánpótlás†
Fáza
Domáci
Hostia
Výsledok
1. kolo
HC Duraci†
HC Lions Prešov†
6:1
1. kolo
Stučka†
emocska†
2:0
1. kolo
HC GUNNERS Horní suchá†
Thorne Rockets†
11:0
1. kolo
Golden Gladiators†
Flingern Nighthawks†
6:0
1. kolo
FlyingHeadz†
CHILLI PEPPERS BRATISLAVA†
3:0
1. kolo
HC Slatina†
HC Košice 87
8:3
1. kolo
HC Šebkovice
HC Stará Myslivecká†
4:1
1. kolo
HC 81 Cardiff†
HC BIELE MEDVEDE†
6:1
1. kolo
HC z0r†
New York Rangers ®†
4:1
1. kolo
Kezew Panthers†
ТИГРИТЕ†
3:2
1. kolo
Lueg Predators†
HC Škodovka Plzeň 1929
9:2
1. kolo
Bratislava Senators™†
Sezemice Brakes†
2:0
1. kolo
Pegale para arriba†
RSC Zlín†
4:2
1. kolo
Pohjola Flames†
My Alleghe Stars
1:3
1. kolo
Wörthersee Piranhas†
Espoon Blues†
4:3
1. kolo
Legions Of Devils†
HC Dynamo Moscow™†
1:3
1. kolo
Horovice Stars†
DINAM0 RIGA ...†
3:1
1. kolo
Isaiah Stealers†
Dynamo Hamburg†
10:2
1. kolo
HC M Forstate Marginals†
Fedidit Rangers†
6:1
1. kolo
HC Levice Red Wings†
Ciconia Vesele†
15:1
1. kolo
HC AXA MILANO†
HC Red Bull Mazorník†
3:1
1. kolo
*HC SLOVAN BRATISLAVA*†
Hospodskej Club Okounov†
2:0
1. kolo
Pittsburgh Penguins†
The RedBlack†
6:2
1. kolo
sloclub†
HC Centurion Bara†
3:5
1. kolo
HC Žíňovina†
HC Pardubice Slovany†
1:0
1. kolo
HKM Zvolen-Západ†
Třinec†
5:0
1. kolo
Seeon Panters†
18. kerületi Eagles†
1:3
1. kolo
Halle Stars†
HC Orava 4156 †
4:2
1. kolo
BACÚCH MALAMUT†
Břeclav†
7:4
1. kolo
Arkhangelsk Apocalypse†
hkm pohronská polhora†
5:4
1. kolo
HC Granades†
HC KUBRTON Petrohrad†
0:4
1. kolo
Kapfenberg Blood Devils†
HC skorpi evill†
2:6
2. kolo
HC Duraci†
My Alleghe Stars
2:1
2. kolo
Stučka†
HC Dynamo Moscow™†
2:3
2. kolo
HC GUNNERS Horní suchá†
HC Centurion Bara†
1:4
2. kolo
Golden Gladiators†
18. kerületi Eagles†
2:0
2. kolo
FlyingHeadz†
HC KUBRTON Petrohrad†
3:2
2. kolo
HC Slatina†
HC skorpi evill†
4:1
2. kolo
HC Šebkovice
Arkhangelsk Apocalypse†
6:3
2. kolo
HC 81 Cardiff†
BACÚCH MALAMUT†
7:4
2. kolo
HC z0r†
Halle Stars†
2:4
2. kolo
Kezew Panthers†
HKM Zvolen-Západ†
1:6
2. kolo
Lueg Predators†
HC Žíňovina†
3:2
2. kolo
Bratislava Senators™†
Pittsburgh Penguins†
5:0
2. kolo
Pegale para arriba†
*HC SLOVAN BRATISLAVA*†
5:1
2. kolo
Wörthersee Piranhas†
HC AXA MILANO†
3:7
2. kolo
Horovice Stars†
HC Levice Red Wings†
3:2
2. kolo
Isaiah Stealers†
HC M Forstate Marginals†
2:6
Osemfinále
HC Duraci†
HC Dynamo Moscow™†
3:2
Osemfinále
Golden Gladiators†
HC Centurion Bara†
0:2
Osemfinále
FlyingHeadz†
Halle Stars†
4:2
Osemfinále
HC Slatina†
HKM Zvolen-Západ†
4:1
Osemfinále
HC Šebkovice
HC AXA MILANO†
3:0
Osemfinále
HC 81 Cardiff†
HC M Forstate Marginals†
0:10
Osemfinále
Lueg Predators†
Horovice Stars†
3:0
Osemfinále
Bratislava Senators™†
Pegale para arriba†
2:1
Štvrťfinále
HC Duraci†
HC Centurion Bara†
6:5
Štvrťfinále
FlyingHeadz†
HC M Forstate Marginals†
0:2
Štvrťfinále
HC Slatina†
Bratislava Senators™†
4:2
Štvrťfinále
HC Šebkovice
Lueg Predators†
2:5
Semifinále
HC Duraci†
HC M Forstate Marginals†
3:2
Semifinále
HC Slatina†
Lueg Predators†
1:2
O tretie miesto
HC Slatina†
HC M Forstate Marginals†
1:2
Finále
HC Duraci†
Lueg Predators†
0:1