Час:

Сувязь
Public account
  Зона PRO
1129 крэдытаў
Набыць крэдыты
Вы знаходзіцеся ў публічным уліковым запісе. Калі вы хаціце гуляць у гэту гульню ці удзельнічаць у абмеркаваннях, вы павінны ўвайсці ў сістэму. Калі вы новы карыстальнік, то вам неабходна спачатку зарэгістравацца.

  Плэй-офф лігі: IV.2 (Славаччына) - Сезон 34

22 844 431
Афіцыйная старонка PPM на Facebook
Цісніце падабайку на нашай старонцы ў Facebook і атрымлівайце апошнія навіны раней усіх.

Сезон: Краіна: Ліга:
1
0

Чэмпіён лігі

4
2
1
2
8
0
3
0
6
2

Гульні за месцы з 1-га па 8-е

Фінал Серыі
Славаччына Sliačanskokúpelnickryby (1) vs Славаччына HK Gaštankovo (4) 0:2
Гульня за 3-е месца Серыі
Славаччына HC LaciTeam (2) vs Славаччына HC Sulini (6) 0:2
Гульня за 5-е месца Серыі
Славаччына Power Coffee† (3) vs Славаччына HC ŠK SLOVAN BRATISLAVA (7) 2:1
Гульня за 7-е месца Серыі
Славаччына North Stars 77 (5) vs Славаччына GUCI4 (8) 0:2
Паўфінал Серыі
Славаччына Sliačanskokúpelnickryby (1) vs Славаччына HC Sulini (6) 2:1
Славаччына HC LaciTeam (2) vs Славаччына HK Gaštankovo (4) 0:2
Гульні за месцы з 5-га па 8-е Серыі
Славаччына Power Coffee† (3) vs Славаччына GUCI4 (8) 2:0
Славаччына North Stars 77 (5) vs Славаччына HC ŠK SLOVAN BRATISLAVA (7) 0:2
Чвэрцьфінал Серыі
Славаччына Sliačanskokúpelnickryby (1) vs Славаччына GUCI4 (8) 2:0
Славаччына HC LaciTeam (2) vs Славаччына HC ŠK SLOVAN BRATISLAVA (7) 2:0
Славаччына Power Coffee† (3) vs Славаччына HC Sulini (6) 0:2
Славаччына HK Gaštankovo (4) vs Славаччына North Stars 77 (5) 2:0

Гульні за месцы з 9-га па 16-ае

Гульня за 9-е месца Серыі
Славаччына Belasí Orli Bratislava (9) vs Славаччына MHKKežmarok† (10) 0:2
Гульня за 11-е месца Серыі
Славаччына HC Hornets PB (11) vs Славаччына Chicago Blackhawk's (12) 2:0
Гульня за 13-е месца Серыі
Славаччына Najtemnejšie Peklo† (13) vs Славаччына Atoms (14) 2:1
Гульня за 15-е месца Серыі
Славаччына Lokomotiv Režinka (15) vs Славаччына Loko Veche (16) 1:2
Гульні за месцы з 9-га па 12-е Серыі
Славаччына Belasí Orli Bratislava (9) vs Славаччына Chicago Blackhawk's (12) 2:0
Славаччына MHKKežmarok† (10) vs Славаччына HC Hornets PB (11) 2:0
Гульні за месцы з 13-га па 16-е Серыі
Славаччына Najtemnejšie Peklo† (13) vs Славаччына Loko Veche (16) 2:0
Славаччына Atoms (14) vs Славаччына Lokomotiv Režinka (15) 2:0
Гульні за месцы з 9-га па 16-ае Серыі
Славаччына Belasí Orli Bratislava (9) vs Славаччына Loko Veche (16) 2:0
Славаччына MHKKežmarok† (10) vs Славаччына Lokomotiv Režinka (15) 2:0
Славаччына HC Hornets PB (11) vs Славаччына Atoms (14) 2:0
Славаччына Chicago Blackhawk's (12) vs Славаччына Najtemnejšie Peklo† (13) 2:0

Гульні за месцы з 17-га па 20-е

Гульня за 17-е месца Серыі
Славаччына kvakari (17) vs Славаччына HC tekvice Stropkov 120371 † (18) 2:1
Гульня за 19-е месца Серыі
Славаччына Nitra-Corgoni (19) vs Славаччына Public Account (20) 2:0
Гульні за месцы з 17-га па 20-е Серыі
Славаччына kvakari (17) vs Славаччына Public Account (20) 2:0
Славаччына HC tekvice Stropkov 120371 † (18) vs Славаччына Nitra-Corgoni (19) 2:1