Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1330 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Timovi iz tvoje zemlje u internacionalnim kupovima

946 712 146
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
HC Sulini
Ligaška utakmica
21.6.2024 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Država:

Najaktuelnije utakmice

Turnir Dan odigravanja Domaći tim Gostujući tim Rezultat Grupa
LP 8 Slovačka HKM Zvolenaci† Argentina Calamares Tintos 1:11 Grupa 12
LP 8 Slovačka BAGOTA Grim Bears Švedska Putte Bobcats 10:2 Grupa 7
LP 8 Slovačka MHC Torpédo Martin Švedska Hv 1971 3:1 Grupa 5
KPK 8 Slovačka HC lewoparde Švedska Swebstars HC 0:22 Grupa 16
KPK 8 Slovačka JB Svit Njemačka FC Rüpel Schienbeinbruch 2:5 Grupa 11
KPK 8 Slovačka Moroms Ladies Srbija Hk Alkosi 3:1 Grupa 8
KPK 8 Slovačka Diablitos Švedska CCCP Jailbreakers 23:0 Grupa 4

Sljedeće utakmice

Turnir Dan odigravanja Domaći tim Gostujući tim Rezultat Grupa
LP 8 Slovačka HKM Zvolenaci† Argentina Calamares Tintos 1:11 Grupa 12
LP 8 Slovačka BAGOTA Grim Bears Švedska Putte Bobcats 10:2 Grupa 7
LP 8 Slovačka MHC Torpédo Martin Švedska Hv 1971 3:1 Grupa 5
KPK 8 Slovačka HC lewoparde Švedska Swebstars HC 0:22 Grupa 16
KPK 8 Slovačka JB Svit Njemačka FC Rüpel Schienbeinbruch 2:5 Grupa 11
KPK 8 Slovačka Moroms Ladies Srbija Hk Alkosi 3:1 Grupa 8
KPK 8 Slovačka Diablitos Švedska CCCP Jailbreakers 23:0 Grupa 4
LP 9 Njemačka EC Kassel Huskies Slovačka HKM Zvolenaci† Dodaj u TV prenose Grupa 12
LP 9 Španija monegasco Slovačka BAGOTA Grim Bears Dodaj u TV prenose Grupa 7
LP 9 Rumunija Sepsi Bikak Slovačka MHC Torpédo Martin Ukloni sa TV prenosa Grupa 5
KPK 9 Ukrajina Lviv United Slovačka HC lewoparde Ukloni sa TV prenosa Grupa 16
KPK 9 Portugal Sport Seixal Benfica Slovačka JB Svit Dodaj u TV prenose Grupa 11
KPK 9 Austrija Seahawks Carinthia Slovačka Moroms Ladies Ukloni sa TV prenosa Grupa 8
KPK 9 Austrija HC TWK Innsbruck Slovačka Diablitos Dodaj u TV prenose Grupa 4