Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

-1 006 265
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
HC KOMARNO
Ligaška utakmica
24.2.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Zabijaci Planá  6  5  1  0  0  17  41:7 +34
2 Irska HbC TORNADO Sekcov  6  5  0  1  0  16  37:8 +29
3 Švicarska fribourg gotteron  6  3  1  0  2  11  37:11 +26
4 Finska Suupan Kiakko  6  2  0  1  3  7  31:15 +16
5 Turska Let's start now†  6  1  0  0  5  3  9:52 -43
6 SAD Montana Miners†  6  0  0  0  6  0  3:65 -62

Grupa 2

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Austrija Yukon Yaks  6  5  0  0  1  15  37:6 +31
2 Njemačka Hintertupfing Hornets  6  4  0  0  2  12  41:8 +33
3 Bjelorusija Anarchist  6  4  0  0  2  12  31:16 +15
4 Hrvatska hhk dalma  6  4  0  0  2  12  30:18 +12
5 Bosna i Hercegovina BHK ČELIK  6  1  0  0  5  3  16:47 -31
6 Srbija HK Darmar†  6  0  0  0  6  0  3:63 -60

Grupa 3

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Poljska GKS TYCHY OILERS  6  5  1  0  0  17  27:7 +20
2 Holandija Shooting Stars Fury  6  5  0  0  1  15  19:9 +10
3 Švedska Västannor Black Wings  6  3  1  0  2  11  31:12 +19
4 Indija polepetko  6  2  0  1  3  7  13:23 -10
5 Finska Kiekko Kelmit  6  1  0  0  5  3  10:28 -18
6 Portugal benfica82  6  0  0  1  5  1  4:25 -21

Grupa 4

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Latvija HC JKL  6  6  0  0  0  18  24:4 +20
2 Ukrajina Bandershtadt  6  4  0  0  2  12  22:12 +10
3 Mađarska HC Begbie  6  3  0  0  3  9  27:13 +14
4 Argentina Adrogué Poker Athlétic  6  2  0  1  3  7  8:16 -8
5 Srbija HK LORIS  6  2  0  0  4  6  8:14 -6
6 Norveška Lauvass  6  0  1  0  5  2  7:37 -30

Grupa 5

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka TSV Nittenau  6  4  1  0  1  14  28:8 +20
2 Bjelorusija Rushden and Diamonds  6  4  1  0  1  14  21:12 +9
3 Češka Ratíškovice "VULLS"  6  4  0  1  1  13  26:10 +16
4 Holandija Red Titans  6  3  0  0  3  9  18:15 +3
5 Švicarska Lausanne Bluesteel HC  6  1  0  1  4  4  17:39 -22
6 Litvanija blind-spot†  6  0  0  0  6  0  8:34 -26

Grupa 6

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka HC Ivan IV  6  6  0  0  0  18  66:5 +61
2 Ukrajina "DETROIT RED WINGS "  6  5  0  0  1  15  51:12 +39
3 Slovenija Škriljan loggers  6  3  0  0  3  9  43:24 +19
4 Brazil Goval Blues  6  2  0  0  4  6  30:16 +14
5 Kanada Winnipeg Warriors†  6  2  0  0  4  6  38:40 -2
6 SAD Sticky Toads†  6  0  0  0  6  0  1:132 -131

Grupa 7

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Fleur de Lys  6  4  2  0  0  16  35:8 +27
2 Francuska Yetis  6  5  0  0  1  15  25:7 +18
3 Hrvatska HK JAKŠIĆ P6  6  3  0  1  2  10  19:16 +3
4 Rumunija U Cluj  6  2  1  1  2  9  15:21 -6
5 Argentina Imbituba  6  1  0  0  5  3  8:20 -12
6 Estonija HC Wildcats  6  0  0  1  5  1  4:34 -30

Grupa 8

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Latvija Ādažu vilki  6  6  0  0  0  18  28:6 +22
2 Mađarska Buresz.Fc  6  5  0  0  1  15  49:9 +40
3 Švicarska Montreux Rock  6  3  0  0  3  9  23:10 +13
4 Izrael Yuvalush  6  3  0  0  3  9  12:28 -16
5 Italija sgampezzo  6  1  0  0  5  3  17:23 -6
6 Turska Dalgaspor  6  0  0  0  6  0  4:57 -53

Grupa 9

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Finska Hellraisers  6  6  0  0  0  18  33:3 +30
2 Francuska Suva Owls  6  3  1  0  2  11  21:15 +6
3 Italija Roma Flames  6  3  0  0  3  9  15:17 -2
4 SAD Smart People†  6  3  0  0  3  9  14:16 -2
5 Švedska Tving HK  6  1  1  1  3  6  11:24 -13
6 Belgija Los Brutusfuratos†  6  0  0  1  5  1  7:26 -19

Grupa 10

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Ujedinjeno Kraljevstvo Bere Regis Badgers  6  5  0  0  1  15  24:14 +10
2 Rumunija AkelA  6  4  1  0  1  14  22:9 +13
3 Rusija Chusovoy HC  6  4  0  0  2  12  28:20 +8
4 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE  6  1  0  2  3  5  8:15 -7
5 Kanada Reflex de Montréal  6  1  1  0  4  5  9:22 -13
6 Litvanija HC Sensacija  6  0  1  1  4  3  6:17 -11

Grupa 11

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Prenčov Galaxy  6  4  1  0  1  14  29:6 +23
2 Hrvatska dugave 2011  6  4  0  1  1  13  38:10 +28
3 Španija Doors  6  3  0  0  3  9  26:15 +11
4 Austrija Seahawks Carinthia  6  3  0  0  3  9  13:16 -3
5 Slovenija Purani  6  2  0  0  4  6  9:37 -28
6 Iran palermo  6  1  0  0  5  3  9:40 -31

Grupa 12

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Bugarska Chardafon Ice Team  6  5  1  0  0  17  27:10 +17
2 Rusija LokoYar  6  4  1  1  0  15  55:11 +44
3 Bjelorusija Soligorsk Miners  6  3  0  1  2  10  32:13 +19
4 Estonija Hullud Lehmad  6  3  0  0  3  9  31:26 +5
5 Brazil Estorvos Timberwolves†  6  1  0  0  5  3  12:32 -20
6 Slovačka ružový Slovan  6  0  0  0  6  0  4:69 -65

Grupa 13

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka HC Srbín  6  6  0  0  0  18  35:4 +31
2 Danska Mallum Coyotes  6  4  0  0  2  12  31:22 +9
3 Španija Txuribeltz Raiders  6  3  0  0  3  9  29:19 +10
4 Bugarska BC Rousse  6  3  0  0  3  9  25:16 +9
5 Norveška Kaptein Rødskjegg  6  2  0  0  4  6  9:33 -24
6 Njemačka Hau Rein Cospeda†  6  0  0  0  6  0  7:42 -35

Grupa 14

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Győri Budvarka  6  5  0  0  1  15  25:10 +15
2 Irska HC Bohemians Dublin  6  4  1  0  1  14  19:9 +10
3 Rusija Mr.Moroz  6  4  0  0  2  12  26:8 +18
4 Švedska Scorpions HC  6  2  0  0  4  6  17:24 -7
5 Portugal Lima Team  6  1  0  1  4  4  12:25 -13
6 Srbija Ad Fines  6  1  0  0  5  3  5:28 -23

Grupa 15

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Ujedinjeno Kraljevstvo Frodsburgh Ducks  6  5  0  0  1  15  29:14 +15
2 Francuska Les Cannibales Verts  6  5  0  0  1  15  29:16 +13
3 Rumunija HC Pârjol  6  4  0  0  2  12  22:17 +5
4 Belgija trapper123  6  2  0  0  4  6  11:22 -11
5 Španija A Esmorga Hóckey Xeo†  6  1  1  0  4  5  16:25 -9
6 Njemačka Klosterbrüder 77  6  0  0  1  5  1  11:24 -13

Grupa 16

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Bugarska SC Napoli  6  5  1  0  0  17  31:10 +21
2 Poljska Sharks Raba Wyżna  6  4  1  0  1  14  23:11 +12
3 Latvija Bronze League Heroes  6  4  0  0  2  12  23:15 +8
4 Bosna i Hercegovina GLASINAC  6  2  0  1  3  7  8:17 -9
5 Danska Stokken HC  6  1  0  0  5  3  3:26 -23
6 Ukrajina Orzhiv  6  0  0  1  5  1  7:16 -9