Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1292 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

964 568 187
PPM trgovina
Sljedeća utakmica
Loko Veche
Ligaška utakmica
18.1.2021 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švedska Gråbo Indians  5  5  0  0  0  15  47:9 +38
2 Mađarska Kate's Vampires  5  4  0  0  1  12  37:6 +31
3 Austrija HC TWK Innsbruck  5  3  0  0  2  9  25:11 +14
4 Bjelorusija Soligorsk Miners†  5  2  0  0  3  6  13:47 -34
5 Estonija HC Wildcats  5  1  0  0  4  3  9:32 -23
6 Belgija standard de liège  5  0  0  0  5  0  8:34 -26

Grupa 2

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rumunija HC Galaţi  5  3  0  1  1  10  18:9 +9
2 Francuska Les Cannibales Verts  5  3  0  0  2  9  25:17 +8
3 Rusija denisvesch  5  3  0  0  2  9  16:12 +4
4 Srbija Pantelejci  5  2  1  1  1  9  13:13 0
5 Litvanija Jonavos Gulbes  5  1  1  0  3  5  8:23 -15
6 Švedska Tving HK  5  1  0  0  4  3  6:12 -6

Grupa 3

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Hintertupfing Hornets  5  4  1  0  0  14  22:9 +13
2 Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk)  5  4  0  0  1  12  15:9 +6
3 Hrvatska dugave 2011  5  3  0  0  2  9  22:11 +11
4 Portugal Sampaio Flyers  5  1  0  1  3  4  9:18 -9
5 Austrija Yukon Yaks  5  1  0  0  4  3  14:16 -2
6 Danska Blue Fox  5  1  0  0  4  3  7:26 -19

Grupa 4

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Augsburger Aeros  5  4  0  0  1  12  47:6 +41
2 Rumunija AkelA  5  4  0  0  1  12  30:7 +23
3 Francuska SG WIMAOLCA 88  5  3  0  0  2  9  31:8 +23
4 Švicarska Vancouver Rockets HC  5  3  0  0  2  9  25:11 +14
5 Argentina Calamares Tintos  5  1  0  0  4  3  13:32 -19
6 Bosna i Hercegovina Krajisnik  5  0  0  0  5  0  3:85 -82

Grupa 5

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusija Russian Five  5  5  0  0  0  15  41:4 +37
2 Poljska TYSOVIA  5  4  0  0  1  12  29:8 +21
3 Kanada Ghost Squad  5  3  0  0  2  9  22:13 +9
4 Brazil Farpando HC  5  2  0  0  3  6  14:27 -13
5 SAD Rockland Rage  5  1  0  0  4  3  11:28 -17
6 Holandija Red Titans†  5  0  0  0  5  0  5:42 -37

Grupa 6

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Ratíškovice "VULLS"  5  5  0  0  0  15  29:2 +27
2 Hrvatska hhk dalma  5  3  1  0  1  11  19:8 +11
3 Finska Lähteelä Xpress  5  3  0  0  2  9  26:16 +10
4 Rumunija U Cluj  5  2  0  0  3  6  12:23 -11
5 Danska Nordic Oilers  5  1  0  0  4  3  10:18 -8
6 Irska Lucky Outsiders 2010  5  0  0  1  4  1  5:34 -29

Grupa 7

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Finska Blue Jackets  5  4  0  0  1  12  19:8 +11
2 Slovačka HC Ivan IV  5  4  0  0  1  12  14:5 +9
3 Kanada Qc Nordiques  5  3  0  0  2  9  14:9 +5
4 Švicarska SC Rauhbeine Bern  5  2  0  0  3  6  15:18 -3
5 Španija Txuribeltz Raiders  5  2  0  0  3  6  10:13 -3
6 Litvanija Kauno Crazy Puck 44  5  0  0  0  5  0  1:20 -19

Grupa 8

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Hockey Club Pardubice  5  4  1  0  0  14  36:4 +32
2 Bjelorusija SnowStorm  5  4  0  0  1  12  23:9 +14
3 Ujedinjeno Kraljevstvo Bere Regis Badgers  5  3  0  0  2  9  18:17 +1
4 Kazakhstan Altay-Torpedo  5  2  0  1  2  7  14:15 -1
5 Turska RaDaMeNT  5  1  0  0  4  3  10:35 -25
6 Estonija Hullud Lehmad  5  0  0  0  5  0  5:26 -21

Grupa 9

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Srbija Dovla BAP  5  4  0  0  1  12  12:7 +5
2 Mađarska Győri Budvarka  5  2  2  0  1  10  16:7 +9
3 Bugarska Mesemvria  5  2  1  1  1  9  18:10 +8
4 Poljska GKS Niemce  5  2  1  0  2  8  11:6 +5
5 Ujedinjeno Kraljevstvo HC Hošťálková flames  5  0  1  3  1  5  8:12 -4
6 Belgija Colorado Avalanche.  5  0  0  1  4  1  10:33 -23

Grupa 10

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Hrvatska Komarna1  5  4  1  0  0  14  25:5 +20
2 Irska HbC TORNADO Sekcov  5  3  1  1  0  12  18:8 +10
3 Češka Novostrašečtí Strašáci  5  3  0  0  2  9  29:14 +15
4 Austrija SVL Hofsteig  5  1  0  2  2  5  9:19 -10
5 Bjelorusija Rushden and Diamonds  5  1  0  0  4  3  13:17 -4
6 Bosna i Hercegovina GLASINAC  5  0  1  0  4  2  9:40 -31

Grupa 11

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švedska Västannor Black Wings  5  5  0  0  0  15  33:11 +22
2 Argentina Imbituba  5  3  1  0  1  11  34:13 +21
3 Rusija Audi-LDV  5  3  0  1  1  10  27:11 +16
4 Ukrajina Lviv United  5  2  0  0  3  6  15:18 -3
5 Turska BOZKURT  5  1  0  0  4  3  6:29 -23
6 Poljska ChybaTy hockey team Torun  5  0  0  0  5  0  3:36 -33

Grupa 12

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Moroms Ladies  5  5  0  0  0  15  31:7 +24
2 Brazil DUCKS ICE BLOCK  5  3  0  0  2  9  15:23 -8
3 Bugarska SC Napoli  5  2  0  1  2  7  27:16 +11
4 Latvija Crystal Diamonds  5  2  0  0  3  6  13:12 +1
5 SAD Michalovce Wild Hogs  5  2  0  0  3  6  11:13 -2
6 Holandija The Ice Dragons  5  0  1  0  4  2  8:34 -26

Grupa 13

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Latvija Ādažu vilki  5  4  0  1  0  13  18:8 +10
2 Ukrajina Orzhiv  5  3  0  1  1  10  14:12 +2
3 Švicarska Reussdamm Warriors  5  2  1  1  1  9  21:13 +8
4 Njemačka Torpedo Halle  5  2  1  0  2  8  19:10 +9
5 Norveška Vallby Warriors  5  1  0  0  4  3  12:30 -18
6 Portugal benfica82  5  0  1  0  4  2  8:19 -11

Grupa 14

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Stakčín Dragons  5  4  1  0  0  14  31:5 +26
2 Finska Suupan Kiakko  5  3  0  0  2  9  20:12 +8
3 Venecuela Caracas Dragons HC  5  2  0  1  2  7  14:15 -1
4 Ujedinjeno Kraljevstvo Vardes  5  1  1  1  2  6  10:17 -7
5 Slovenija MUZZA  5  1  1  0  3  5  8:28 -20
6 Italija Asini Volanti  5  0  1  2  2  4  9:15 -6

Grupa 15

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Reflex de Montréal  5  3  1  0  1  11  19:10 +9
2 Italija frediteam  5  3  0  1  1  10  23:14 +9
3 Mađarska Arkrektor HC  5  3  0  0  2  9  22:12 +10
4 Latvija Maromans  5  2  1  1  1  9  19:11 +8
5 Slovenija calimero73  5  2  0  0  3  6  15:20 -5
6 SAD Check Republic  5  0  0  0  5  0  4:35 -31

Grupa 16

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Francuska Blacksmith's Squadron  5  5  0  0  0  15  23:1 +22
2 Mađarska R-Pens  5  4  0  0  1  12  18:5 +13
3 Bugarska Dinamo HC  5  2  1  0  2  8  17:12 +5
4 Španija Armada Invencible  5  1  1  1  2  6  12:18 -6
5 Ukrajina Uran Boys  5  1  0  1  3  4  6:9 -3
6 Norveška Kaptein Rødskjegg  5  0  0  0  5  0  2:33 -31