Turniiri logo
Saa tasuta krediiti!
Grupp 1
Kuupäev | Kodumeeskond | Külalismeeskond | Tulemus |
15.10.2009 | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | Blue Tigers† | 1:5 |
15.10.2009 | HC Berani Rudník† | Bílý tygr† | 5:1 |
17.10.2009 | Blue Tigers† | Bílý tygr† | 6:1 |
17.10.2009 | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | HC Berani Rudník† | 2:7 |
18.10.2009 | HC Berani Rudník† | Blue Tigers† | 4:2 |
18.10.2009 | Bílý tygr† | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | 2:1 |
22.10.2009 | Blue Tigers† | HC Berani Rudník† | 2:5 |
22.10.2009 | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | Bílý tygr† | 4:1 |
24.10.2009 | Blue Tigers† | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | 7:4 |
24.10.2009 | Bílý tygr† | HC Berani Rudník† | 6:4 |
25.10.2009 | Bílý tygr† | Blue Tigers† | 1:3 |
25.10.2009 | HC Berani Rudník† | HK ZVOLENSKÝ TIGRY† | 2:5 |
Grupp 2
Kuupäev | Kodumeeskond | Külalismeeskond | Tulemus |
15.10.2009 | Štika-Brod† | HC Tokaj Trňa† | 2:2 |
15.10.2009 | Sankáči† | Čarovniki† | 2:7 |
17.10.2009 | HC Tokaj Trňa† | Čarovniki† | 1:3 |
17.10.2009 | Štika-Brod† | Sankáči† | 2:7 |
18.10.2009 | Sankáči† | HC Tokaj Trňa† | 3:8 |
18.10.2009 | Čarovniki† | Štika-Brod† | 9:0 |
22.10.2009 | HC Tokaj Trňa† | Sankáči† | 8:3 |
22.10.2009 | Štika-Brod† | Čarovniki† | 0:5 |
24.10.2009 | HC Tokaj Trňa† | Štika-Brod† | 7:1 |
24.10.2009 | Čarovniki† | Sankáči† | 7:4 |
25.10.2009 | Čarovniki† | HC Tokaj Trňa† | 3:4 |
25.10.2009 | Sankáči† | Štika-Brod† | 8:4 |
Grupp 3
Kuupäev | Kodumeeskond | Külalismeeskond | Tulemus |
15.10.2009 | hapa33† | Juha Tlmače† | 4:2 |
15.10.2009 | Hc Humenne† | sk red diablo† | 0:5 |
17.10.2009 | Juha Tlmače† | sk red diablo† | 2:5 |
17.10.2009 | hapa33† | Hc Humenne† | 6:3 |
18.10.2009 | Hc Humenne† | Juha Tlmače† | 10:4 |
18.10.2009 | sk red diablo† | hapa33† | 1:2 |
22.10.2009 | Juha Tlmače† | Hc Humenne† | 9:4 |
22.10.2009 | hapa33† | sk red diablo† | 2:3 |
24.10.2009 | Juha Tlmače† | hapa33† | 0:12 |
24.10.2009 | sk red diablo† | Hc Humenne† | 5:3 |
25.10.2009 | sk red diablo† | Juha Tlmače† | 4:2 |
25.10.2009 | Hc Humenne† | hapa33† | 1:1 |
Grupp 4
Kuupäev | Kodumeeskond | Külalismeeskond | Tulemus |
15.10.2009 | HuM€Nn€† | HC Orel† | 3:1 |
15.10.2009 | City Rakova† | Russian Bear† | 4:6 |
17.10.2009 | HC Orel† | Russian Bear† | 4:3 |
17.10.2009 | HuM€Nn€† | City Rakova† | 3:1 |
18.10.2009 | City Rakova† | HC Orel† | 0:5 |
18.10.2009 | Russian Bear† | HuM€Nn€† | 4:5 |
22.10.2009 | HC Orel† | City Rakova† | 6:1 |
22.10.2009 | HuM€Nn€† | Russian Bear† | 2:6 |
24.10.2009 | HC Orel† | HuM€Nn€† | 8:2 |
24.10.2009 | Russian Bear† | City Rakova† | 2:3 |
25.10.2009 | Russian Bear† | HC Orel† | 5:3 |
25.10.2009 | City Rakova† | HuM€Nn€† | 4:2 |
Märge: Esialgseid raundi mänge mis on tehtud enne kui playoff on planeeritud ei saa katkestada. Playoff'i mängu ei saa katkestada tehnilistel põhjustel.