Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1304 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Karika Võitjate Karikas

877 899 584
Saa tasuta krediiti!
Järgmine mäng
New.York.Rangers
Liigamäng
16.4.2021 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupp: Hooaeg:

Grupp 1

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Tšehhi Ice_Hornets  2  2  0  0  0  6  19:0 +19
2 Valgevene Novipol  2  2  0  0  0  6  5:1 +4
3 Soome Lähteelä Xpress  2  1  0  0  1  3  7:6 +1
4 Suurbritannia Bere Regis Badgers  2  1  0  0  1  3  2:3 -1
5 Itaalia sgampezzo  2  0  0  0  2  0  3:9 -6
6 Türgi BOZKURT  2  0  0  0  2  0  0:17 -17

Grupp 2

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Austria the balls  2  2  0  0  0  6  18:1 +17
2 Prantsusmaa Avenirvert  2  2  0  0  0  6  5:1 +4
3 Eesti Hullud Lehmad  2  1  0  0  1  3  5:5 0
4 Rootsi HC Slagskott  2  1  0  0  1  3  3:4 -1
5 Belgia la louviere  2  0  0  0  2  0  0:7 -7
6 Šveits Kaizerz Hockey  2  0  0  0  2  0  4:17 -13

Grupp 3

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Prantsusmaa Yetis  2  2  0  0  0  6  16:0 +16
2 Austria HC TWK Innsbruck  2  2  0  0  0  6  9:6 +3
3 Iisrael Yuvalush  2  1  0  0  1  3  8:8 0
4 Läti HC Smashing Pumpkin  2  1  0  0  1  3  8:8 0
5 USA Medveščak 1983  2  0  0  0  2  0  3:12 -9
6 Türgi TRABZONSPOR  2  0  0  0  2  0  2:12 -10

Grupp 4

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Iirimaa HC Bohemians Dublin  2  2  0  0  0  6  9:1 +8
2 Slovakkia JB Svit  2  1  0  0  1  3  8:4 +4
3 Serbia Dovla BAP  2  1  0  0  1  3  7:5 +2
4 Horvaatia SPLIT  2  1  0  0  1  3  7:7 0
5 Soome hampuusiteam  2  1  0  0  1  3  4:9 -5
6 Ukraina Uran Boys  2  0  0  0  2  0  2:11 -9

Grupp 5

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Venemaa Mr.Moroz  2  2  0  0  0  6  20:1 +19
2 Bulgaaria SC Napoli  2  1  0  0  1  3  6:3 +3
3 Rootsi Hv 1971  2  1  0  0  1  3  5:5 0
4 Serbia Pantelejci  2  1  0  0  1  3  4:4 0
5 Šveits suisse piranhas  2  1  0  0  1  3  2:3 -1
6 Norra Kaptein Rødskjegg  2  0  0  0  2  0  1:22 -21

Grupp 6

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Venemaa Chusovoy HC  2  2  0  0  0  6  26:0 +26
2 Šveits SC Rauhbeine Bern  2  1  0  0  1  3  9:9 0
3 Itaalia Nottua  2  1  0  0  1  3  9:12 -3
4 Norra Lauvass  2  1  0  0  1  3  3:12 -9
5 Poola GKS TYCHY OILERS  2  1  0  0  1  3  7:18 -11
6 Ukraina Lviv United  2  0  0  0  2  0  4:7 -3

Grupp 7

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Tšehhi SLZA Přibyslavice  2  2  0  0  0  6  11:2 +9
2 Sloveenia T-REX  2  1  0  0  1  3  5:3 +2
3 Soome Hellraisers  2  1  0  0  1  3  9:9 0
4 Valgevene HC Zank  2  1  0  0  1  3  4:5 -1
5 Portugal Sampaio Flyers  2  1  0  0  1  3  6:10 -4
6 Hispaania Zamora Wolves  2  0  0  0  2  0  0:6 -6

Grupp 8

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia HC Rychle Krpce  2  2  0  0  0  6  11:5 +6
2 Argentiina Imbituba  2  1  0  0  1  3  9:2 +7
3 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC  2  1  0  0  1  3  9:4 +5
4 Valgevene Gomsellmash  2  1  0  0  1  3  7:10 -3
5 Saksamaa Cerebral Assassins  2  1  0  0  1  3  4:7 -3
6 Rumeenia U Cluj  2  0  0  0  2  0  1:13 -12

Grupp 9

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Läti Rīgas ūdens  2  2  0  0  0  6  7:3 +4
2 Ungari Győri Budvarka  2  1  0  0  1  3  9:4 +5
3 Rumeenia AkelA  2  1  0  0  1  3  4:2 +2
4 Horvaatia HK JAKŠIĆ P6  2  1  0  0  1  3  1:3 -2
5 Leedu Jonavos Gulbes  2  1  0  0  1  3  3:8 -5
6 Portugal benfica82  2  0  0  0  2  0  1:5 -4

Grupp 10

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Austria Yukon Yaks  2  2  0  0  0  6  13:1 +12
2 USA Momentum  2  2  0  0  0  6  10:1 +9
3 Venemaa Audi-LDV  2  1  1  0  0  5  11:4 +7
4 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk)  2  0  0  1  1  1  4:11 -7
5 Bulgaaria Chardafon Ice Team  2  0  0  0  2  0  2:12 -10
6 Leedu Kauno Crazy Puck 44  2  0  0  0  2  0  0:11 -11

Grupp 11

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Tšehhi Hockey Club Pardubice  2  2  0  0  0  6  18:3 +15
2 Kanada Fleur de Lys  2  2  0  0  0  6  7:2 +5
3 Saksamaa Berliner Eisbären  2  1  0  0  1  3  7:7 0
4 Belgia Colorado Avalanche.  2  1  0  0  1  3  6:13 -7
5 Hispaania Gimnastico HC  2  0  0  0  2  0  3:8 -5
6 Taani Nordic Oilers  2  0  0  0  2  0  1:9 -8

Grupp 12

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Suurbritannia HC Hošťálková flames  2  2  0  0  0  6  11:7 +4
2 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK  2  1  1  0  0  5  8:2 +6
3 Poola Sharks Raba Wyżna  2  1  0  1  0  4  6:4 +2
4 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK  2  1  0  0  1  3  7:4 +3
5 Sloveenia Lenovo Bigheads  2  0  0  0  2  0  4:11 -7
6 Valgevene Rushden and Diamonds  2  0  0  0  2  0  3:11 -8

Grupp 13

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Prantsusmaa Pamiers Vixens  2  2  0  0  0  6  11:3 +8
2 Hispaania Doors  2  1  0  0  1  3  18:8 +10
3 Horvaatia Starolaško  2  1  0  0  1  3  8:7 +1
4 Saksamaa TSV Nittenau  2  1  0  0  1  3  5:4 +1
5 Taani Mallum Coyotes  2  1  0  0  1  3  4:4 0
6 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK  2  0  0  0  2  0  2:22 -20

Grupp 14

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Garfield HC  2  2  0  0  0  6  14:3 +11
2 Rootsi Scorpions HC  2  2  0  0  0  6  12:3 +9
3 Holland Rapid Vitesse  2  1  0  0  1  3  10:9 +1
4 Venetsueela Caracas Dragons HC  2  1  0  0  1  3  6:6 0
5 Argentiina Chumscrubber H.C.  2  0  0  0  2  0  3:10 -7
6 Suurbritannia PRESHOW RAZORS  2  0  0  0  2  0  3:17 -14

Grupp 15

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Bulgaaria Dinamo HC  2  2  0  0  0  6  11:2 +9
2 Ungari Flash Gordon HK  2  2  0  0  0  6  6:2 +4
3 Läti HK Zeps  2  1  0  0  1  3  5:3 +2
4 Ukraina Orzhiv  2  1  0  0  1  3  2:6 -4
5 Holland The Ice Dragons  2  0  0  0  2  0  1:5 -4
6 Brasiilia Farpando HC  2  0  0  0  2  0  2:9 -7

Grupp 16

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia MHC Torpédo Martin  2  2  0  0  0  6  21:1 +20
2 Kanada Ghost Squad  2  2  0  0  0  6  8:4 +4
3 Rumeenia RKI COPY SRL Bîrlad  2  1  0  0  1  3  6:4 +2
4 Poola Krawaciarze  2  1  0  0  1  3  4:6 -2
5 Eesti HC Wildcats  2  0  0  0  2  0  4:9 -5
6 Iirimaa Lucky Outsiders 2010  2  0  0  0  2  0  2:21 -19