Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1292 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Karika Võitjate Karikas

964 568 187
PPM Pood
Järgmine mäng
Loko Veche
Liigamäng
18.1.2021 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupp: Hooaeg:

Grupp 1

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rootsi Gråbo Indians  5  5  0  0  0  15  47:9 +38
2 Ungari Kate's Vampires  5  4  0  0  1  12  37:6 +31
3 Austria HC TWK Innsbruck  5  3  0  0  2  9  25:11 +14
4 Valgevene Soligorsk Miners†  5  2  0  0  3  6  13:47 -34
5 Eesti HC Wildcats  5  1  0  0  4  3  9:32 -23
6 Belgia standard de liège  5  0  0  0  5  0  8:34 -26

Grupp 2

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rumeenia HC Galaţi  5  3  0  1  1  10  18:9 +9
2 Prantsusmaa Les Cannibales Verts  5  3  0  0  2  9  25:17 +8
3 Venemaa denisvesch  5  3  0  0  2  9  16:12 +4
4 Serbia Pantelejci  5  2  1  1  1  9  13:13 0
5 Leedu Jonavos Gulbes  5  1  1  0  3  5  8:23 -15
6 Rootsi Tving HK  5  1  0  0  4  3  6:12 -6

Grupp 3

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Saksamaa Hintertupfing Hornets  5  4  1  0  0  14  22:9 +13
2 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk)  5  4  0  0  1  12  15:9 +6
3 Horvaatia dugave 2011  5  3  0  0  2  9  22:11 +11
4 Portugal Sampaio Flyers  5  1  0  1  3  4  9:18 -9
5 Austria Yukon Yaks  5  1  0  0  4  3  14:16 -2
6 Taani Blue Fox  5  1  0  0  4  3  7:26 -19

Grupp 4

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Saksamaa Augsburger Aeros  5  4  0  0  1  12  47:6 +41
2 Rumeenia AkelA  5  4  0  0  1  12  30:7 +23
3 Prantsusmaa SG WIMAOLCA 88  5  3  0  0  2  9  31:8 +23
4 Šveits Vancouver Rockets HC  5  3  0  0  2  9  25:11 +14
5 Argentiina Calamares Tintos  5  1  0  0  4  3  13:32 -19
6 Bosnia ja Hertsegoviina Krajisnik  5  0  0  0  5  0  3:85 -82

Grupp 5

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Venemaa Russian Five  5  5  0  0  0  15  41:4 +37
2 Poola TYSOVIA  5  4  0  0  1  12  29:8 +21
3 Kanada Ghost Squad  5  3  0  0  2  9  22:13 +9
4 Brasiilia Farpando HC  5  2  0  0  3  6  14:27 -13
5 USA Rockland Rage  5  1  0  0  4  3  11:28 -17
6 Holland Red Titans†  5  0  0  0  5  0  5:42 -37

Grupp 6

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Tšehhi Ratíškovice "VULLS"  5  5  0  0  0  15  29:2 +27
2 Horvaatia hhk dalma  5  3  1  0  1  11  19:8 +11
3 Soome Lähteelä Xpress  5  3  0  0  2  9  26:16 +10
4 Rumeenia U Cluj  5  2  0  0  3  6  12:23 -11
5 Taani Nordic Oilers  5  1  0  0  4  3  10:18 -8
6 Iirimaa Lucky Outsiders 2010  5  0  0  1  4  1  5:34 -29

Grupp 7

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Soome Blue Jackets  5  4  0  0  1  12  19:8 +11
2 Slovakkia HC Ivan IV  5  4  0  0  1  12  14:5 +9
3 Kanada Qc Nordiques  5  3  0  0  2  9  14:9 +5
4 Šveits SC Rauhbeine Bern  5  2  0  0  3  6  15:18 -3
5 Hispaania Txuribeltz Raiders  5  2  0  0  3  6  10:13 -3
6 Leedu Kauno Crazy Puck 44  5  0  0  0  5  0  1:20 -19

Grupp 8

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Tšehhi Hockey Club Pardubice  5  4  1  0  0  14  36:4 +32
2 Valgevene SnowStorm  5  4  0  0  1  12  23:9 +14
3 Suurbritannia Bere Regis Badgers  5  3  0  0  2  9  18:17 +1
4 Kasahstan Altay-Torpedo  5  2  0  1  2  7  14:15 -1
5 Türgi RaDaMeNT  5  1  0  0  4  3  10:35 -25
6 Eesti Hullud Lehmad  5  0  0  0  5  0  5:26 -21

Grupp 9

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Serbia Dovla BAP  5  4  0  0  1  12  12:7 +5
2 Ungari Győri Budvarka  5  2  2  0  1  10  16:7 +9
3 Bulgaaria Mesemvria  5  2  1  1  1  9  18:10 +8
4 Poola GKS Niemce  5  2  1  0  2  8  11:6 +5
5 Suurbritannia HC Hošťálková flames  5  0  1  3  1  5  8:12 -4
6 Belgia Colorado Avalanche.  5  0  0  1  4  1  10:33 -23

Grupp 10

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Horvaatia Komarna1  5  4  1  0  0  14  25:5 +20
2 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov  5  3  1  1  0  12  18:8 +10
3 Tšehhi Novostrašečtí Strašáci  5  3  0  0  2  9  29:14 +15
4 Austria SVL Hofsteig  5  1  0  2  2  5  9:19 -10
5 Valgevene Rushden and Diamonds  5  1  0  0  4  3  13:17 -4
6 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC  5  0  1  0  4  2  9:40 -31

Grupp 11

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rootsi Västannor Black Wings  5  5  0  0  0  15  33:11 +22
2 Argentiina Imbituba  5  3  1  0  1  11  34:13 +21
3 Venemaa Audi-LDV  5  3  0  1  1  10  27:11 +16
4 Ukraina Lviv United  5  2  0  0  3  6  15:18 -3
5 Türgi BOZKURT  5  1  0  0  4  3  6:29 -23
6 Poola ChybaTy hockey team Torun  5  0  0  0  5  0  3:36 -33

Grupp 12

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia Moroms Ladies  5  5  0  0  0  15  31:7 +24
2 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK  5  3  0  0  2  9  15:23 -8
3 Bulgaaria SC Napoli  5  2  0  1  2  7  27:16 +11
4 Läti Crystal Diamonds  5  2  0  0  3  6  13:12 +1
5 USA Michalovce Wild Hogs  5  2  0  0  3  6  11:13 -2
6 Holland The Ice Dragons  5  0  1  0  4  2  8:34 -26

Grupp 13

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Läti Ādažu vilki  5  4  0  1  0  13  18:8 +10
2 Ukraina Orzhiv  5  3  0  1  1  10  14:12 +2
3 Šveits Reussdamm Warriors  5  2  1  1  1  9  21:13 +8
4 Saksamaa Torpedo Halle  5  2  1  0  2  8  19:10 +9
5 Norra Vallby Warriors  5  1  0  0  4  3  12:30 -18
6 Portugal benfica82  5  0  1  0  4  2  8:19 -11

Grupp 14

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakkia Stakčín Dragons  5  4  1  0  0  14  31:5 +26
2 Soome Suupan Kiakko  5  3  0  0  2  9  20:12 +8
3 Venetsueela Caracas Dragons HC  5  2  0  1  2  7  14:15 -1
4 Suurbritannia Vardes  5  1  1  1  2  6  10:17 -7
5 Sloveenia MUZZA  5  1  1  0  3  5  8:28 -20
6 Itaalia Asini Volanti  5  0  1  2  2  4  9:15 -6

Grupp 15

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Reflex de Montréal  5  3  1  0  1  11  19:10 +9
2 Itaalia frediteam  5  3  0  1  1  10  23:14 +9
3 Ungari Arkrektor HC  5  3  0  0  2  9  22:12 +10
4 Läti Maromans  5  2  1  1  1  9  19:11 +8
5 Sloveenia calimero73  5  2  0  0  3  6  15:20 -5
6 USA Check Republic  5  0  0  0  5  0  4:35 -31

Grupp 16

Pos Meeskond GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Prantsusmaa Blacksmith's Squadron  5  5  0  0  0  15  23:1 +22
2 Ungari R-Pens  5  4  0  0  1  12  18:5 +13
3 Bulgaaria Dinamo HC  5  2  1  0  2  8  17:12 +5
4 Hispaania Armada Invencible  5  1  1  1  2  6  12:18 -6
5 Ukraina Uran Boys  5  1  0  1  3  4  6:9 -3
6 Norra Kaptein Rødskjegg  5  0  0  0  5  0  2:33 -31