Seizoen | Datum | Gebeurtenis |
40 (27/112) | 2021-05-01 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Masteri106 |
40 (49/112) | 2021-05-23 | Team opgeheven - Masteri106 |
40 (55/112) | 2021-05-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - kassux |
40 (77/112) | 2021-06-20 | Team opgeheven - kassux |
40 (106/112) | 2021-07-19 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - akueero |
41 (33/112) | 2021-08-27 | Team opgeheven - akueero |
41 (48/112) | 2021-09-11 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Borgenaattori |
42 (3/112) | 2021-11-17 | Team opgeheven - Borgenaattori |
43 (3/112) | 2022-03-09 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - niko99 |
44 (85/112) | 2022-09-19 | Team opgeheven - niko99 |
44 (95/112) | 2022-09-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Viik1nki |
45 (6/112) | 2022-10-22 | Team opgeheven - Viik1nki |
45 (76/112) | 2022-12-31 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Paledona |
45 (98/112) | 2023-01-22 | Team opgeheven - Paledona |
46 (52/112) | 2023-03-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - KentsuTOU |
47 (60/112) | 2023-07-27 | Team opgeheven - KentsuTOU |
47 (83/112) | 2023-08-19 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Vilkku |
48 (87/112) | 2023-12-13 | Team opgeheven - Vilkku |
49 (8/112) | 2024-01-15 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - RBPanther |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
49 | RBPanthers |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 17 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 20 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
48 | Liiga Välkky† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 15 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 14 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
47 | Liiga Välkky |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 17 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 18 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
46 | Tohmajärven urheilijat |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 18 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 18 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
45 | Rosollin Jonottajat |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 18 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 20 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
44 | Kölsän Pojat† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 8 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 6 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
43 | Kölsän Pojat |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 6 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 4 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
42 | WARZENEKKERS† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 10 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
41 | WARZENEKKERS |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 18 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 18 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
40 | Laajasalo Lakers† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 20 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Positie 19 in het reguliere seizoen van competitie III.2. |
||
39 | Team noname 129748 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar competitie III.2. |
||
Positie 20 in de play-offs van competitie II.2. |
||
Positie 20 in het reguliere seizoen van competitie II.2. |