Sezona | Datum | Događaj |
35 (98/112) | 2019-12-29 | Momčad dodijeljena menadžeru - Mateoe |
36 (16/112) | 2020-01-28 | Propala momčad - Mateoe |
36 (32/112) | 2020-02-13 | Momčad dodijeljena menadžeru - carlossierra |
36 (112/112) | 2020-05-03 | Propala momčad - carlossierra |
37 (6/112) | 2020-05-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - Alexcouso69 |
37 (33/112) | 2020-06-05 | Propala momčad - Alexcouso69 |
38 (10/112) | 2020-09-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - Alexcouso69 |
38 (32/112) | 2020-09-24 | Propala momčad - Alexcouso69 |
39 (15/112) | 2020-12-28 | Momčad dodijeljena menadžeru - Luis Malandrin |
39 (37/112) | 2021-01-19 | Propala momčad - Luis Malandrin |
39 (50/112) | 2021-02-01 | Momčad dodijeljena menadžeru - Peter2019 |
39 (72/112) | 2021-02-23 | Propala momčad - Peter2019 |
39 (95/112) | 2021-03-18 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jose Manuel Gallego Tapia |
40 (6/112) | 2021-04-10 | Propala momčad - Jose Manuel Gallego Tapia |
48 (65/112) | 2023-11-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - yfrydfhfdtr |
48 (87/112) | 2023-12-13 | Propala momčad - yfrydfhfdtr |
49 (39/112) | 2024-02-15 | Momčad dodijeljena menadžeru - Desaix |
49 (61/112) | 2024-03-08 | Propala momčad - Desaix |
49 (108/112) | 2024-04-24 | Momčad dodijeljena menadžeru - Alexcouso69 |
50 (18/112) | 2024-05-16 | Propala momčad - Alexcouso69 |
50 (21/112) | 2024-05-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - Cris1611 |
50 (43/112) | 2024-06-10 | Propala momčad - Cris1611 |
50 (44/112) | 2024-06-11 | Momčad dodijeljena menadžeru - Vider28 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
50 | FvckHacienda |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
49 | CD Galiza† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
48 | lucena† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
47 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
46 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
45 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
44 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
43 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
42 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
41 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
40 | Ueuwi† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
39 | Peter show† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
15 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
15 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
38 | STOP LOSS† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
19 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
20 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
37 | stoP LosS† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
18 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
17 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
36 | Argandeño C.F. |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
35 | Team noname 127328 |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
34 | Team noname 127328 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
19 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
19 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |