Sezona | Datum | Događaj |
36 (20/112) | 2020-02-01 | Momčad dodijeljena menadžeru - Palette Knette |
36 (42/112) | 2020-02-23 | Propala momčad - Palette Knette |
36 (43/112) | 2020-02-24 | Momčad dodijeljena menadžeru - Saminas |
36 (65/112) | 2020-03-17 | Propala momčad - Saminas |
36 (67/112) | 2020-03-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - ESC22 |
37 (80/112) | 2020-07-22 | Propala momčad - ESC22 |
37 (84/112) | 2020-07-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - Hockeyeule Leipzig |
37 (106/112) | 2020-08-17 | Propala momčad - Hockeyeule Leipzig |
38 (36/112) | 2020-09-28 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jankicker |
38 (42/112) | 2020-10-04 | Propala momčad - Jankicker |
38 (46/112) | 2020-10-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - kakkerle |
38 (68/112) | 2020-10-30 | Propala momčad - kakkerle |
38 (86/112) | 2020-11-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - Gerdi Wellblech |
39 (67/112) | 2021-02-18 | Propala momčad - Gerdi Wellblech |
39 (70/112) | 2021-02-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - Julian Kaiser |
39 (92/112) | 2021-03-15 | Propala momčad - Julian Kaiser |
39 (93/112) | 2021-03-16 | Momčad dodijeljena menadžeru - ESCTor |
40 (102/112) | 2021-07-15 | Propala momčad - ESCTor |
41 (60/112) | 2021-09-23 | Momčad dodijeljena menadžeru - siolo |
42 (55/112) | 2022-01-08 | Propala momčad - siolo |
42 (57/112) | 2022-01-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - Tomasgjkk |
42 (79/112) | 2022-02-01 | Propala momčad - Tomasgjkk |
42 (83/112) | 2022-02-05 | Momčad dodijeljena menadžeru - T33ThGRIND3r |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
49 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
48 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
47 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
46 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
45 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
44 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
43 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
42 | EHC Suppenhuhn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
15 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
41 | EC Bauerntrupp |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
17 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
17 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
40 | Dresdner Eislöwen |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
16 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
39 | Iserlohn Roosters |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
15 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
38 | Chemnitzer Puckverein 20 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
19 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
18 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
37 | Icefighters Köhra |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
16 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
16 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
36 | Göttingen Lions |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
19 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
19 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |