49 |
Morecambe Hochey† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į II.3 lygą.
|
13 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
48 |
Neftohimik Flyers |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
47 |
Sofia Penguins |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
46 |
Karat† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
45 |
Tornado |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
44 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
43 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
42 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
41 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
40 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
39 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
38 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
12 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone.
|
37 |
KZK PENGUINS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į II.1 lygą.
|
20 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
20 vieta I.1 lygos reguliariajame sezone.
|
36 |
winners 124553 † |
Pakilimas į I.1 lygą.
|
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone.
|
35 |
winners 124553 † |
5 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone.
|
34 |
winners 124553 † |
2 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone.
|
33 |
winners 124553 † |
5 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone.
|
32 |
winners 124553 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į II.3 lygą.
|
17 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
18 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone.
|
31 |
Team noname 124553 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
19 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
19 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone.
|
30 |
Team noname 124553 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
20 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
20 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone.
|