49 |
Once de Noviembre |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
4 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
48 |
HC Gambedaoba 125569 † |
6 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
47 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į III.2 lygą.
|
10 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
46 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
45 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
12 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
44 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
12 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
43 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
42 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
16 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
41 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
40 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
15 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
39 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
17 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
38 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
17 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
18 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
37 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
36 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
35 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
34 |
HC Gambedaoba 125569 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta II.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta II.4 lygos reguliariajame sezone.
|
33 |
HC Gambedaoba |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į II.4 lygą.
|
1 vieta III.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta III.4 lygos reguliariajame sezone.
|
32 |
mimimimi† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
20 vieta III.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta III.4 lygos reguliariajame sezone.
|
31 |
Balchiki† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
17 vieta III.4 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta III.4 lygos reguliariajame sezone.
|