49 |
HK Nový Jičín |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
19 vieta IV.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
19 vieta IV.3 lygos reguliariajame sezone.
|
48 |
HK Nový Jičín |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
18 vieta IV.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta IV.3 lygos reguliariajame sezone.
|
47 |
HK Nový Jičín |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
18 vieta IV.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
18 vieta IV.3 lygos reguliariajame sezone.
|
46 |
HK Nový Jičín |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
19 vieta IV.3 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
19 vieta IV.3 lygos reguliariajame sezone.
|
45 |
HK Nový Jičín |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.3 lygą.
|
15 vieta IV.37 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta IV.37 lygos reguliariajame sezone.
|
44 |
HK Nový Jičín |
8 vieta IV.37 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta IV.37 lygos reguliariajame sezone.
|
43 |
HC Berani Kolín† |
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.37 lygą.
|
Pakilimas į IV.10 lygą.
|
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į IV.10 lygą.
|
2 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
42 |
HC Berani Kolín† |
2 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
41 |
HC Berani Kolín† |
1 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
40 |
HC Berani Kolín† |
1 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
39 |
HC Berani Kolín† |
1 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
38 |
HC Berani Kolín† |
1 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.10 lygos reguliariajame sezone.
|
37 |
HC Berani Kolín† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.10 lygą.
|
17 vieta IV.30 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta IV.30 lygos reguliariajame sezone.
|
36 |
HC Berani Kolín† |
Pakilimas į IV.30 lygą.
|
1 vieta V.30 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta V.30 lygos reguliariajame sezone.
|
35 |
HC Berani Kolín† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į V.30 lygą.
|
20 vieta IV.30 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
20 vieta IV.30 lygos reguliariajame sezone.
|
34 |
HC ČR 2019† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Laimėjo iškritimo rungtynes į IV.30 lygą.
|
17 vieta IV.30 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta IV.30 lygos reguliariajame sezone.
|
33 |
HC Arons† |
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.30 lygą.
|
3 vieta V.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta V.9 lygos reguliariajame sezone.
|
32 |
HC Arons† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.9 lygą.
|
20 vieta IV.64 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta IV.64 lygos reguliariajame sezone.
|
31 |
Team noname 125623 |
19 vieta IV.64 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta IV.64 lygos reguliariajame sezone.
|