49 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.8 lygos reguliariajame sezone.
|
48 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.8 lygos reguliariajame sezone.
|
47 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
9 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta IV.8 lygos reguliariajame sezone.
|
46 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta IV.8 lygos reguliariajame sezone.
|
45 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.8 lygą.
|
11 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
44 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
43 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
42 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į III.2 lygą.
|
2 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
41 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
40 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
39 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
38 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
37 |
TJ Lokomotiva Šumperk |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
36 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
35 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
5 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
34 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.34 lygą.
|
8 vieta IV.46 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.46 lygos reguliariajame sezone.
|
33 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.46 lygą.
|
9 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
32 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
31 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
30 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
5 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
29 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
4 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
28 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
4 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
27 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
26 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
25 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
24 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
23 |
HC Šumperští Draci |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
22 |
Temenický HC Šumperk |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta IV.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta IV.52 lygos reguliariajame sezone.
|
21 |
Temenický HC Šumperk |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į IV.52 lygą.
|
1 vieta V.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.52 lygos reguliariajame sezone.
|
20 |
Temenický HC Šumperk |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
9 vieta V.52 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta V.52 lygos reguliariajame sezone.
|
19 |
Madeta† |
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.52 lygą.
|
5 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
18 |
Madeta† |
6 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
17 |
Madeta† |
11 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
16 |
Madeta† |
6 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
15 |
Madeta† |
5 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
14 |
Team noname 63003 |
14 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
13 |
Team noname 63003 |
8 vieta VI.21 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta VI.21 lygos reguliariajame sezone.
|
12 |
Team noname 63003 |
Užėmė 4097 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į VI.21 lygą.
|
19 vieta V.153 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
19 vieta V.153 lygos reguliariajame sezone.
|
11 |
Team noname 63003 |
Užėmė 4097 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
19 vieta V.153 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
20 vieta V.153 lygos reguliariajame sezone.
|
10 |
HC KAS KADAŇ |
Užėmė 4097 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
12 vieta V.153 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta V.153 lygos reguliariajame sezone.
|
9 |
HC RACHOTACI |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
17 vieta V.153 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
20 vieta V.153 lygos reguliariajame sezone.
|
8 |
HC Prague Warriors |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.153 lygą.
|
9 vieta VI.134 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta VI.134 lygos reguliariajame sezone.
|
7 |
Team noname 63003 |
15 vieta VI.134 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta VI.134 lygos reguliariajame sezone.
|