Sezonas | Data | Įvykis |
14 (32/112) | 2013-05-16 | Komanda gavo naują valdytoją - FreshCZE |
14 (54/112) | 2013-06-07 | Komanda bankrutavo - FreshCZE |
14 (71/112) | 2013-06-24 | Komanda gavo naują valdytoją - švarcík10 |
15 (8/112) | 2013-08-12 | Komanda bankrutavo - švarcík10 |
15 (9/112) | 2013-08-13 | Komanda gavo naują valdytoją - miksik |
15 (32/112) | 2013-09-05 | Komanda bankrutavo - miksik |
15 (33/112) | 2013-09-06 | Komanda gavo naują valdytoją - alesjen |
15 (55/112) | 2013-09-28 | Komanda bankrutavo - alesjen |
15 (56/112) | 2013-09-29 | Komanda gavo naują valdytoją - Crack House |
15 (78/112) | 2013-10-21 | Komanda bankrutavo - Crack House |
15 (79/112) | 2013-10-22 | Komanda gavo naują valdytoją - Boujoloz |
15 (103/112) | 2013-11-15 | Komanda bankrutavo - Boujoloz |
15 (104/112) | 2013-11-16 | Komanda gavo naują valdytoją - matejnemi |
16 (14/112) | 2013-12-08 | Komanda bankrutavo - matejnemi |
16 (15/112) | 2013-12-09 | Komanda gavo naują valdytoją - strdavid |
16 (65/112) | 2014-01-28 | Komanda bankrutavo - strdavid |
16 (66/112) | 2014-01-29 | Komanda gavo naują valdytoją - bartado17 |
23 (111/112) | 2016-05-07 | Komanda bankrutavo - bartado17 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
24 | HC Králové Praha† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į IV.6 lygą. |
||
15 vieta IV.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
16 vieta IV.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
23 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
9 vieta IV.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
22 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta IV.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta IV.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
21 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta IV.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta IV.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
20 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
13 vieta IV.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
19 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į IV.6 lygą. |
||
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į IV.6 lygą. |
||
2 vieta V.70 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta V.70 lygos reguliariajame sezone. |
||
18 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta V.70 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
12 vieta V.70 lygos reguliariajame sezone. |
||
17 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta V.70 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta V.70 lygos reguliariajame sezone. |
||
16 | HC Králové Praha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta V.70 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
14 vieta V.70 lygos reguliariajame sezone. |
||
15 | HC Spurs |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta V.70 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
18 vieta V.70 lygos reguliariajame sezone. |
||
14 | Team noname 92271 |
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.70 lygą. |
10 vieta VI.22 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
12 vieta VI.22 lygos reguliariajame sezone. |
||
13 | Team noname 92271 |
19 vieta VI.22 lygos atkrintamosiose varžybose. |
19 vieta VI.22 lygos reguliariajame sezone. |