Prisijungę: 304
Laikas:
Public Account
IV.2
Sezonas: 49 (111/112)
Bendravimas
Bendravimas
Paštas
Pranešimai
Forumai
Pokalbiai
Public account
Public account
Profilis
Nustatymai
Atsijungti
PRO Zona
1330
kreditų
Pirkti kreditus
Komanda
Naujienos
Komandos informacija
Kalendorius
Iššūkiai
Finansai
Nustatymai
Žaidėjai
Žaidėjai
Apžvalga
Kontraktai
Traumos
Skautai
Statistika
Treniruotė
Sezono premijos
Šaukimai
Arena
Arena
Infrastruktūra
Darbuotojai
Žvalgyba
Mokymo centras
Sporto akademija
Rinka
Žaidėjai
Darbuotojai
Jūsų pardavimai ir pirkimai
Jūsų pardavimų istorija
Reklamos sistema
Varžybos
Kitos rungtynės
Grandys
Taktikos
Planavimas
Momentiniai iššūkiai
Lyga
Lygos naujienos
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
Statistika
Žvaigždės
Prizinis fondas
Informacija
Pranešimai spaudai
Forumai
Turnyrai
Nacionalinė taurė
Čempionų lyga
Taurių laimėtojų taurė
Šalys
Kreditų turnyrai
Tarptautinis
Šalies profilis
Pasaulio čempionatas
Rezultatai
Šalių reitingas
Turnyrai
Rinkimai
Informacija
Gidas
DUK
Taisyklės
PPM komanda
Pagalbininkai
Top
Bendruomenė
Ledo ritulio naujienos
Mėgstamiausios komandos
Pokalbiai
PPM TV
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.
Prisijungimas
registracija
Drakonian Cup III
Wilhelm
128 Komandos
1652 kreditai
941 454 872
Turnyro logotipas
Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Profilis
Registruotos komandos
Atkrintamosios
Statistika
Galutinė rikiuotė
Vieta
Komanda
1
Farpando HC
2
GKS Glinik Gorlice†
3
The reShots†
4
Morgan's Pirates†
5
HC CLL Alligators†
5
GLADIADORES HC†
5
BTS Mokre†
5
Unia Bieruń†
9
Canadiens Français†
9
ZKS ELANA1968 TORUц
9
Duck's Masta Squad†
9
KS Crusaders†
9
UNBELIEVABLE LOOSERS†
9
-BaRi-†
9
Mizar H.C†
9
Hard Style Militia†
17
TITANS normandie†
17
IceLions Z†
17
HC Armas†
17
Les Ficelles Picardes
17
Les Peaux Rouges†
17
The Mighty Oil†
17
Bloody Korrigans
17
Złodzieje Zapalniczek†
17
Tilynx†
17
HC Izhstal (Izhevsk)†
17
lokomotiv Yarik†
17
cham's†
17
Red Dragon†
17
In tartiflette we trust†
17
Diablitos
17
Gryf Szczecin†
33
Les Canards Périgourdins†
33
Rouflaquettes†
33
Les Sanguinaires†
33
Iroquois†
33
Les Aigles Parisiens†
33
go habs go
33
Déménageurs Bretons†
33
les Dogs†
33
KLITO Boys†
33
Drummondville†
33
HK Master Těrlicko†
33
Yarteam†
33
XK BERKUT†
33
KS Klaudyn†
33
Swarm†
33
Dutdut Lions†
33
les lapins Robinson
33
Chrome bullets†
33
Erzquell Tigers Brachbach†
33
Slovak Habs†
33
BACÚCH MALAMUT†
33
DonaustadtXXII†
33
Support Kneeling Women†
33
Viraskorven Pojat†
33
The Smashing Pumpkins†
33
Sharks HC†
33
HC Dement Dejvice††
33
Ice Storm†
33
Les Vieux Dragons†
33
Svetlá NITRA†
33
Hc Sparta west†
33
HC Sjundeå Panthers†
65
HC Winipeg Jetz††
65
Swamp Foxes†
65
Podlasie Biała Podlaska†
65
HC BlackPearl†
65
Senisters Junkys†
65
HK Azet Havířov†
65
AGC Zlaté Moravce†
65
Orly Starogardzkie†
65
Gorod45†
65
Вымпел†
65
БРТ†
65
Pittsburgh Penguins C†
65
Ellis HC†
65
WaCap†
65
escarton
65
HC Detroit RW†
65
Náca devils†
65
Dragons de Montréal†
65
Mississauga Lions†
65
HC Red Evil†
65
soundlions†
65
Hysterici†
65
Baloos de Mascouche†
65
cigel red dragons†
65
Vipers 34†
65
cherbourg vikings†
65
Rasta Lions†
65
Dinamo Moskva 2122 †
65
HCBíli tigry††
65
HC Trinecti Ocelari†
65
Bulldogs de Terrebonne†
65
Reflex de Montréal
65
the baztards†
65
EC Hannover Lindians†
65
Preussen Berlin†
65
Corsaires de Nantes†
65
Aku Team†
65
Kiekkoilijat†
65
Lions Briards
65
ICEBREAKERS
65
Jedi Givrés†
65
chevalier rouge d'annecy†
65
Shaka Monkey's†
65
Les Crampons affûtés†
65
HC Mieussy Sommand†
65
HC Intrevillois†
65
Nancy Alérions†
65
HK Havířov†
65
KH Sokół Trześniów†
65
JKA PANTEŘI HAVÍŘOV†††
65
Koci Pazur
65
Hubi Pro Club 1990†
65
Trole†
65
HK Luzianky†
65
T.H.C Š CHOMUTOV†
65
MAC Eagles
65
Mustangs†
65
EV Red Stars Liesing†
65
Red Titans†
65
Guarani de Palhoça†
65
Brantford Nytes†
65
HC Quattro Zampe†
65
HC St-Prex Predators†
65
les flammes bleues†
Turas
Namų komanda
Svečių komanda
Rezultatas
Turas 1
GLADIADORES HC†
Dinamo Moskva 2122 †
17:1
Turas 1
Les Peaux Rouges†
Dragons de Montréal†
11:0
Turas 1
Farpando HC
Mustangs†
6:1
Turas 1
Duck's Masta Squad†
HCBíli tigry††
8:1
Turas 1
Bulldogs de Terrebonne†
Ice Storm†
2:3
Turas 1
Canadiens Français†
chevalier rouge d'annecy†
8:1
Turas 1
-BaRi-†
cigel red dragons†
7:2
Turas 1
Gryf Szczecin†
les flammes bleues†
3:1
Turas 1
BTS Mokre†
Вымпел†
7:1
Turas 1
Unia Bieruń†
Corsaires de Nantes†
6:0
Turas 1
Slovak Habs†
HC Winipeg Jetz††
5:2
Turas 1
Déménageurs Bretons†
Shaka Monkey's†
5:3
Turas 1
Bloody Korrigans
Preussen Berlin†
8:1
Turas 1
lokomotiv Yarik†
Mississauga Lions†
8:1
Turas 1
UNBELIEVABLE LOOSERS†
HC Detroit RW†
4:3
Turas 1
The reShots†
T.H.C Š CHOMUTOV†
7:0
Turas 1
KH Sokół Trześniów†
DonaustadtXXII†
3:6
Turas 1
The Mighty Oil†
HC St-Prex Predators†
4:0
Turas 1
ZKS ELANA1968 TORUц
escarton
5:2
Turas 1
Hard Style Militia†
Guarani de Palhoça†
8:0
Turas 1
the baztards†
HK Master Těrlicko†
2:4
Turas 1
Hubi Pro Club 1990†
Support Kneeling Women†
1:2
Turas 1
Brantford Nytes†
Svetlá NITRA†
1:2
Turas 1
Les Aigles Parisiens†
Lions Briards
4:1
Turas 1
Reflex de Montréal
Hc Sparta west†
3:5
Turas 1
EV Red Stars Liesing†
Chrome bullets†
3:4
Turas 1
Złodzieje Zapalniczek†
Pittsburgh Penguins C†
7:1
Turas 1
HK Azet Havířov†
Les Canards Périgourdins†
3:4
Turas 1
HC Izhstal (Izhevsk)†
Koci Pazur
4:1
Turas 1
GKS Glinik Gorlice†
HC BlackPearl†
2:0
Turas 1
Rouflaquettes†
Red Titans†
4:0
Turas 1
Diablitos
Baloos de Mascouche†
8:0
Turas 1
Iroquois†
Náca devils†
3:0
Turas 1
Red Dragon†
JKA PANTEŘI HAVÍŘOV†††
3:1
Turas 1
HC CLL Alligators†
Hysterici†
3:0
Turas 1
Les Sanguinaires†
БРТ†
4:3
Turas 1
Morgan's Pirates†
MAC Eagles
3:1
Turas 1
XK BERKUT†
AGC Zlaté Moravce†
2:1
Turas 1
Orly Starogardzkie†
les lapins Robinson
2:3
Turas 1
Tilynx†
Rasta Lions†
4:3
Turas 1
Podlasie Biała Podlaska†
HC Armas†
2:4
Turas 1
HK Luzianky†
KS Crusaders†
3:5
Turas 1
Swarm†
Kiekkoilijat†
6:4
Turas 1
ICEBREAKERS
Les Vieux Dragons†
3:4
Turas 1
TITANS normandie†
cherbourg vikings†
7:2
Turas 1
Senisters Junkys†
BACÚCH MALAMUT†
0:4
Turas 1
go habs go
Nancy Alérions†
3:1
Turas 1
Jedi Givrés†
Viraskorven Pojat†
1:5
Turas 1
Gorod45†
Erzquell Tigers Brachbach†
4:5
Turas 1
Mizar H.C†
Vipers 34†
8:4
Turas 1
Swamp Foxes†
Yarteam†
2:5
Turas 1
HC Red Evil†
HC Sjundeå Panthers†
3:4
Turas 1
les Dogs†
WaCap†
6:1
Turas 1
cham's†
HC Trinecti Ocelari†
3:0
Turas 1
KS Klaudyn†
Aku Team†
7:0
Turas 1
Dutdut Lions†
soundlions†
5:0
Turas 1
HC Quattro Zampe†
Sharks HC†
3:4
Turas 1
IceLions Z†
HC Intrevillois†
11:2
Turas 1
HC Dement Dejvice††
EC Hannover Lindians†
4:0
Turas 1
Les Ficelles Picardes
HK Havířov†
7:6
Turas 1
KLITO Boys†
Les Crampons affûtés†
6:3
Turas 1
Ellis HC†
In tartiflette we trust†
1:3
Turas 1
Trole†
The Smashing Pumpkins†
0:1
Turas 1
Drummondville†
HC Mieussy Sommand†
2:1
Turas 2
GLADIADORES HC†
Ice Storm†
5:0
Turas 2
Les Peaux Rouges†
DonaustadtXXII†
6:1
Turas 2
Farpando HC
HK Master Těrlicko†
7:6
Turas 2
Duck's Masta Squad†
Support Kneeling Women†
4:3
Turas 2
Canadiens Français†
Svetlá NITRA†
7:6
Turas 2
-BaRi-†
Hc Sparta west†
6:1
Turas 2
Gryf Szczecin†
Chrome bullets†
6:2
Turas 2
BTS Mokre†
Les Canards Périgourdins†
3:2
Turas 2
Unia Bieruń†
les lapins Robinson
4:0
Turas 2
Slovak Habs†
HC Armas†
2:3
Turas 2
Déménageurs Bretons†
KS Crusaders†
2:3
Turas 2
Bloody Korrigans
Les Vieux Dragons†
8:0
Turas 2
lokomotiv Yarik†
BACÚCH MALAMUT†
5:2
Turas 2
UNBELIEVABLE LOOSERS†
Viraskorven Pojat†
5:1
Turas 2
The reShots†
Erzquell Tigers Brachbach†
8:2
Turas 2
The Mighty Oil†
Yarteam†
5:3
Turas 2
ZKS ELANA1968 TORUц
HC Sjundeå Panthers†
3:0
Turas 2
Hard Style Militia†
Sharks HC†
1:0
Turas 2
Les Aigles Parisiens†
In tartiflette we trust†
1:3
Turas 2
Złodzieje Zapalniczek†
The Smashing Pumpkins†
2:1
Turas 2
HC Izhstal (Izhevsk)†
Drummondville†
4:1
Turas 2
GKS Glinik Gorlice†
KLITO Boys†
4:2
Turas 2
Rouflaquettes†
Les Ficelles Picardes
2:3
Turas 2
Diablitos
HC Dement Dejvice††
3:2
Turas 2
Iroquois†
IceLions Z†
3:8
Turas 2
Red Dragon†
Dutdut Lions†
4:2
Turas 2
HC CLL Alligators†
KS Klaudyn†
4:2
Turas 2
Les Sanguinaires†
cham's†
4:5
Turas 2
Morgan's Pirates†
les Dogs†
5:4
Turas 2
XK BERKUT†
Mizar H.C†
1:7
Turas 2
Tilynx†
go habs go
5:4
Turas 2
Swarm†
TITANS normandie†
2:4
Turas 3
GLADIADORES HC†
HC Armas†
5:1
Turas 3
Les Peaux Rouges†
KS Crusaders†
1:3
Turas 3
Farpando HC
In tartiflette we trust†
4:0
Turas 3
Duck's Masta Squad†
Les Ficelles Picardes
2:1
Turas 3
Canadiens Français†
IceLions Z†
2:1
Turas 3
-BaRi-†
cham's†
4:2
Turas 3
Gryf Szczecin†
Mizar H.C†
2:3
Turas 3
BTS Mokre†
TITANS normandie†
6:2
Turas 3
Unia Bieruń†
Tilynx†
3:1
Turas 3
Bloody Korrigans
Morgan's Pirates†
5:6
Turas 3
lokomotiv Yarik†
HC CLL Alligators†
2:3
Turas 3
UNBELIEVABLE LOOSERS†
Red Dragon†
2:0
Turas 3
The reShots†
Diablitos
4:0
Turas 3
The Mighty Oil†
GKS Glinik Gorlice†
2:3
Turas 3
ZKS ELANA1968 TORUц
HC Izhstal (Izhevsk)†
3:2
Turas 3
Hard Style Militia†
Złodzieje Zapalniczek†
3:0
TOP 16
GLADIADORES HC†
KS Crusaders†
4:2
TOP 16
Farpando HC
Mizar H.C†
5:2
TOP 16
Duck's Masta Squad†
Morgan's Pirates†
2:4
TOP 16
Canadiens Français†
HC CLL Alligators†
1:3
TOP 16
-BaRi-†
GKS Glinik Gorlice†
1:3
TOP 16
BTS Mokre†
Hard Style Militia†
4:3
TOP 16
Unia Bieruń†
ZKS ELANA1968 TORUц
4:2
TOP 16
UNBELIEVABLE LOOSERS†
The reShots†
2:4
Ketvirtfinaliai
GLADIADORES HC†
Morgan's Pirates†
2:3
Ketvirtfinaliai
Farpando HC
HC CLL Alligators†
2:0
Ketvirtfinaliai
BTS Mokre†
GKS Glinik Gorlice†
2:3
Ketvirtfinaliai
Unia Bieruń†
The reShots†
2:6
Pusfinalis
Farpando HC
Morgan's Pirates†
3:1
Pusfinalis
The reShots†
GKS Glinik Gorlice†
1:4
Rungtynės dėl trečiosios vietos
The reShots†
Morgan's Pirates†
5:3
Finalas
Farpando HC
GKS Glinik Gorlice†
5:3