Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1191 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

 Pranešimai spaudai

988 952 361
Šalis: Lyga:

Slovakija HC nanuk† - Rozlúčka s PPM

Ahojte priatelia,

mal som to štastie byť prítomný na PPM od samého začiatku Bety verzie pred vyše štyrmi rokmi a preto písať rozlúčkovú reč je dosť ťažké. Je to dlhá doba na to, aby človeku prirástla hra k srdcu. Všetko má ale svoj začiatok a koniec, rovnako prišiel čas odísť i pre mňa.

Dlhšiu dobu nie je možné z mojej strany venovať sa tejto hre, avšak nedostatok času v porovnaní s minulosťou je dôvod vedľajší. Strata motivácie a klesajúci záujem v dôsledku iných aktivít vo voľnom čase sú príčinou primárnou.

Ostanú mi veľmi pekné spomienky, ktoré mi táto hra priniesla. Nezabudnuteľné chvíľe napätia pri sledovaní live prenosov, strhujúce víťazstvá i smutné prehry či dokonca vstávanie neskoro v noci kvôli kúpe hráčov na trhu v Beta verzii, kde ma môj vtedajší zápal pre túto hru dokázal priviesť ku štyrom titulom v prvej lige a nemusím tak aspoň odísť ako megalama :-)

Rád by som chcel poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa pričinili o to, že táto hra sa stala takou skvelou nielen pre mňa, ale i pre tisíce ďaľších. Sú to tvorcovia a členovia PPM tímu, ktorým patrí uznanie a želám im do ďaľšej práce odhodlanie a pevné nervy. Moja vďaka tiež patrí celej komunite manažérov, bez ktorých by som si nevedel túto hru ani predstaviť. Mnohí z nich mi ostanú v pamäti ako ľudia, s ktorými som odohral pekné hokejové bitky, iní ako súčasť komunity na diskusných fórach. Nedá mi nespomenúť predovšetkým manažéra radowana, s ktorým som mal tú česť zvádzať nádherné súboje v Bete a tiež viesť slovenskú reprezentáciu na ceste za svojou prvou medailou. Sú to všetko pekné spomienky a lúči sa mi ťažko.

Prajem vám všetkým veľa zdaru!

nanuk
(palicka.michal@gmail.com)


Peržiūrėta: 1343
Pranešimo spaudai reitingas: Vargšas - Normalus - Puiku