Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1283 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Čempionų lyga

970 346 001
Grupė: Sezonas:

Grupė 1

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Čekija Hockey Club Pardubice Norvegija FFK Hawks 3:1
27.08.2020 Suomija HC Laitikkala Argentina Imbituba 5:1
27.08.2020 Izrealis Yuvalush JAV Bouncing Pucks 3:1
03.09.2020 Norvegija FFK Hawks JAV Bouncing Pucks 0:3
03.09.2020 Argentina Imbituba Izrealis Yuvalush 5:0
03.09.2020 Čekija Hockey Club Pardubice Suomija HC Laitikkala 4:2
10.09.2020 Suomija HC Laitikkala Norvegija FFK Hawks 6:2
10.09.2020 Izrealis Yuvalush Čekija Hockey Club Pardubice 4:3
10.09.2020 JAV Bouncing Pucks Argentina Imbituba 3:0
17.09.2020 Norvegija FFK Hawks Argentina Imbituba 8:2
17.09.2020 Čekija Hockey Club Pardubice JAV Bouncing Pucks 3:1
17.09.2020 Suomija HC Laitikkala Izrealis Yuvalush 4:1
24.09.2020 Izrealis Yuvalush Norvegija FFK Hawks 3:1
24.09.2020 JAV Bouncing Pucks Suomija HC Laitikkala 6:2
24.09.2020 Argentina Imbituba Čekija Hockey Club Pardubice 3:0
01.10.2020 Norvegija FFK Hawks Čekija Hockey Club Pardubice 2:1 OT
01.10.2020 Argentina Imbituba Suomija HC Laitikkala 0:4
01.10.2020 JAV Bouncing Pucks Izrealis Yuvalush 7:2
08.10.2020 JAV Bouncing Pucks Norvegija FFK Hawks 2:1
08.10.2020 Izrealis Yuvalush Argentina Imbituba 1:5
08.10.2020 Suomija HC Laitikkala Čekija Hockey Club Pardubice 5:2
15.10.2020 Norvegija FFK Hawks Suomija HC Laitikkala 2:0
15.10.2020 Čekija Hockey Club Pardubice Izrealis Yuvalush 7:1
15.10.2020 Argentina Imbituba JAV Bouncing Pucks 0:2
22.10.2020 Argentina Imbituba Norvegija FFK Hawks 0:1
22.10.2020 JAV Bouncing Pucks Čekija Hockey Club Pardubice 3:1
22.10.2020 Izrealis Yuvalush Suomija HC Laitikkala 0:5
29.10.2020 Norvegija FFK Hawks Izrealis Yuvalush 8:1
29.10.2020 Suomija HC Laitikkala JAV Bouncing Pucks 2:1
29.10.2020 Čekija Hockey Club Pardubice Argentina Imbituba 6:3

Grupė 2

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Vengrija Csömör Grizzlys Lietuva HC Sensacija 8:1
27.08.2020 Vokietija Cool Runnings Serbija Bonjito 3:1
27.08.2020 Austrija EC Alsergrund Rumunija HC Galaţi 3:1
03.09.2020 Lietuva HC Sensacija Rumunija HC Galaţi 1:12
03.09.2020 Serbija Bonjito Austrija EC Alsergrund 3:4 SO
03.09.2020 Vengrija Csömör Grizzlys Vokietija Cool Runnings 1:5
10.09.2020 Vokietija Cool Runnings Lietuva HC Sensacija 18:0
10.09.2020 Austrija EC Alsergrund Vengrija Csömör Grizzlys 6:1
10.09.2020 Rumunija HC Galaţi Serbija Bonjito 3:2
17.09.2020 Lietuva HC Sensacija Serbija Bonjito 0:9
17.09.2020 Vengrija Csömör Grizzlys Rumunija HC Galaţi 4:0
17.09.2020 Vokietija Cool Runnings Austrija EC Alsergrund 8:0
24.09.2020 Austrija EC Alsergrund Lietuva HC Sensacija 15:0
24.09.2020 Rumunija HC Galaţi Vokietija Cool Runnings 1:5
24.09.2020 Serbija Bonjito Vengrija Csömör Grizzlys 3:1
01.10.2020 Lietuva HC Sensacija Vengrija Csömör Grizzlys 1:14
01.10.2020 Serbija Bonjito Vokietija Cool Runnings 4:3 OT
01.10.2020 Rumunija HC Galaţi Austrija EC Alsergrund 1:3
08.10.2020 Rumunija HC Galaţi Lietuva HC Sensacija 10:1
08.10.2020 Austrija EC Alsergrund Serbija Bonjito 3:0
08.10.2020 Vokietija Cool Runnings Vengrija Csömör Grizzlys 11:2
15.10.2020 Lietuva HC Sensacija Vokietija Cool Runnings 1:9
15.10.2020 Vengrija Csömör Grizzlys Austrija EC Alsergrund 3:1
15.10.2020 Serbija Bonjito Rumunija HC Galaţi 10:2
22.10.2020 Serbija Bonjito Lietuva HC Sensacija 12:0
22.10.2020 Rumunija HC Galaţi Vengrija Csömör Grizzlys 5:2
22.10.2020 Austrija EC Alsergrund Vokietija Cool Runnings 4:1
29.10.2020 Lietuva HC Sensacija Austrija EC Alsergrund 1:11
29.10.2020 Vokietija Cool Runnings Rumunija HC Galaţi 4:0
29.10.2020 Vengrija Csömör Grizzlys Serbija Bonjito 1:2

Grupė 3

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Slovakija Moroms Ladies Turkija BOZKURT 6:2
27.08.2020 Baltarusija Soligorsk Miners† Portugalija Milheiroense Hockey Clube 3:0
27.08.2020 Bulgarija Mesemvria Ukraina "DETROIT RED WINGS " 14:1
03.09.2020 Turkija BOZKURT Ukraina "DETROIT RED WINGS " 1:3
03.09.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Bulgarija Mesemvria 4:1
03.09.2020 Slovakija Moroms Ladies Baltarusija Soligorsk Miners† 9:0
10.09.2020 Baltarusija Soligorsk Miners† Turkija BOZKURT 4:0
10.09.2020 Bulgarija Mesemvria Slovakija Moroms Ladies 4:1
10.09.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Portugalija Milheiroense Hockey Clube 1:4
17.09.2020 Turkija BOZKURT Portugalija Milheiroense Hockey Clube 1:10
17.09.2020 Slovakija Moroms Ladies Ukraina "DETROIT RED WINGS " 11:2
17.09.2020 Baltarusija Soligorsk Miners† Bulgarija Mesemvria 0:1 OT
24.09.2020 Bulgarija Mesemvria Turkija BOZKURT 6:1
24.09.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Baltarusija Soligorsk Miners† 2:5
24.09.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Slovakija Moroms Ladies 0:2
01.10.2020 Turkija BOZKURT Slovakija Moroms Ladies 0:10
01.10.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Baltarusija Soligorsk Miners† 4:0
01.10.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Bulgarija Mesemvria 2:4
08.10.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Turkija BOZKURT 9:1
08.10.2020 Bulgarija Mesemvria Portugalija Milheiroense Hockey Clube 3:1
08.10.2020 Baltarusija Soligorsk Miners† Slovakija Moroms Ladies 1:17
15.10.2020 Turkija BOZKURT Baltarusija Soligorsk Miners† 6:1
15.10.2020 Slovakija Moroms Ladies Bulgarija Mesemvria 8:0
15.10.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Ukraina "DETROIT RED WINGS " 7:1
22.10.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Turkija BOZKURT 14:0
22.10.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Slovakija Moroms Ladies 1:4
22.10.2020 Bulgarija Mesemvria Baltarusija Soligorsk Miners† 24:0
29.10.2020 Turkija BOZKURT Bulgarija Mesemvria 1:11
29.10.2020 Baltarusija Soligorsk Miners† Ukraina "DETROIT RED WINGS " 0:17
29.10.2020 Slovakija Moroms Ladies Portugalija Milheiroense Hockey Clube 5:2

Grupė 4

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Čekija Novostrašečtí Strašáci Turkija TRABZONSPOR 10:1
27.08.2020 Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB Šveicarija Genolcity 4:2
27.08.2020 Austrija VEU Penguins Ispanija Gimnastico HC 3:0
03.09.2020 Turkija TRABZONSPOR Ispanija Gimnastico HC 1:3
03.09.2020 Šveicarija Genolcity Austrija VEU Penguins 8:3
03.09.2020 Čekija Novostrašečtí Strašáci Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB 2:1
10.09.2020 Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB Turkija TRABZONSPOR 8:2
10.09.2020 Austrija VEU Penguins Čekija Novostrašečtí Strašáci 3:4 SO
10.09.2020 Ispanija Gimnastico HC Šveicarija Genolcity 4:2
17.09.2020 Turkija TRABZONSPOR Šveicarija Genolcity 1:15
17.09.2020 Čekija Novostrašečtí Strašáci Ispanija Gimnastico HC 4:1
17.09.2020 Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB Austrija VEU Penguins 4:0
24.09.2020 Austrija VEU Penguins Turkija TRABZONSPOR 13:0
24.09.2020 Ispanija Gimnastico HC Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB 5:0
24.09.2020 Šveicarija Genolcity Čekija Novostrašečtí Strašáci 3:2 SO
01.10.2020 Turkija TRABZONSPOR Čekija Novostrašečtí Strašáci 0:4
01.10.2020 Šveicarija Genolcity Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB 10:0
01.10.2020 Ispanija Gimnastico HC Austrija VEU Penguins 3:4
08.10.2020 Ispanija Gimnastico HC Turkija TRABZONSPOR 10:0
08.10.2020 Austrija VEU Penguins Šveicarija Genolcity 0:1 OT
08.10.2020 Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB Čekija Novostrašečtí Strašáci 2:1
15.10.2020 Turkija TRABZONSPOR Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB 0:3
15.10.2020 Čekija Novostrašečtí Strašáci Austrija VEU Penguins 1:2
15.10.2020 Šveicarija Genolcity Ispanija Gimnastico HC 6:1
22.10.2020 Šveicarija Genolcity Turkija TRABZONSPOR 7:0
22.10.2020 Ispanija Gimnastico HC Čekija Novostrašečtí Strašáci 1:6
22.10.2020 Austrija VEU Penguins Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB 5:3
29.10.2020 Turkija TRABZONSPOR Austrija VEU Penguins 0:10
29.10.2020 Lenkija POWER GRANDE ELITE CLUB Ispanija Gimnastico HC 5:4
29.10.2020 Čekija Novostrašečtí Strašáci Šveicarija Genolcity 3:5

Grupė 5

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Rusija Chusovoy HC Belgija trapper123 16:0
27.08.2020 Vokietija Cerebral Assassins Portugalija Lima Team 5:0
27.08.2020 Graikija osfp7 Didžioji Britanija Majstri sveta 18:0
03.09.2020 Belgija trapper123 Didžioji Britanija Majstri sveta 2:13
03.09.2020 Portugalija Lima Team Graikija osfp7 2:5
03.09.2020 Rusija Chusovoy HC Vokietija Cerebral Assassins 5:1
10.09.2020 Vokietija Cerebral Assassins Belgija trapper123 15:0
10.09.2020 Graikija osfp7 Rusija Chusovoy HC 2:1
10.09.2020 Didžioji Britanija Majstri sveta Portugalija Lima Team 6:2
17.09.2020 Belgija trapper123 Portugalija Lima Team 1:4
17.09.2020 Rusija Chusovoy HC Didžioji Britanija Majstri sveta 4:1
17.09.2020 Vokietija Cerebral Assassins Graikija osfp7 5:1
24.09.2020 Graikija osfp7 Belgija trapper123 12:0
24.09.2020 Didžioji Britanija Majstri sveta Vokietija Cerebral Assassins 3:4
24.09.2020 Portugalija Lima Team Rusija Chusovoy HC 2:6
01.10.2020 Belgija trapper123 Rusija Chusovoy HC 1:12
01.10.2020 Portugalija Lima Team Vokietija Cerebral Assassins 1:6
01.10.2020 Didžioji Britanija Majstri sveta Graikija osfp7 4:5
08.10.2020 Didžioji Britanija Majstri sveta Belgija trapper123 12:0
08.10.2020 Graikija osfp7 Portugalija Lima Team 6:1
08.10.2020 Vokietija Cerebral Assassins Rusija Chusovoy HC 3:4 SO
15.10.2020 Belgija trapper123 Vokietija Cerebral Assassins 1:12
15.10.2020 Rusija Chusovoy HC Graikija osfp7 9:0
15.10.2020 Portugalija Lima Team Didžioji Britanija Majstri sveta 2:4
22.10.2020 Portugalija Lima Team Belgija trapper123 9:1
22.10.2020 Didžioji Britanija Majstri sveta Rusija Chusovoy HC 1:6
22.10.2020 Graikija osfp7 Vokietija Cerebral Assassins 0:1
29.10.2020 Belgija trapper123 Graikija osfp7 2:3 SO
29.10.2020 Vokietija Cerebral Assassins Didžioji Britanija Majstri sveta 3:5
29.10.2020 Rusija Chusovoy HC Portugalija Lima Team 7:2

Grupė 6

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Slovakija MHC Torpédo Martin Danija Ooops 2:0
27.08.2020 Baltarusija Novipol Olandija Rapid Vitesse 2:4
27.08.2020 Suomija Suupan Kiakko Ispanija Gimnastica 0:3
03.09.2020 Danija Ooops Ispanija Gimnastica 1:3
03.09.2020 Olandija Rapid Vitesse Suomija Suupan Kiakko 1:2
03.09.2020 Slovakija MHC Torpédo Martin Baltarusija Novipol 3:1
10.09.2020 Baltarusija Novipol Danija Ooops 4:0
10.09.2020 Suomija Suupan Kiakko Slovakija MHC Torpédo Martin 0:7
10.09.2020 Ispanija Gimnastica Olandija Rapid Vitesse 5:2
17.09.2020 Danija Ooops Olandija Rapid Vitesse 3:0
17.09.2020 Slovakija MHC Torpédo Martin Ispanija Gimnastica 6:0
17.09.2020 Baltarusija Novipol Suomija Suupan Kiakko 6:2
24.09.2020 Suomija Suupan Kiakko Danija Ooops 5:1
24.09.2020 Ispanija Gimnastica Baltarusija Novipol 2:1
24.09.2020 Olandija Rapid Vitesse Slovakija MHC Torpédo Martin 1:3
01.10.2020 Danija Ooops Slovakija MHC Torpédo Martin 3:5
01.10.2020 Olandija Rapid Vitesse Baltarusija Novipol 3:1
01.10.2020 Ispanija Gimnastica Suomija Suupan Kiakko 2:5
08.10.2020 Ispanija Gimnastica Danija Ooops 1:4
08.10.2020 Suomija Suupan Kiakko Olandija Rapid Vitesse 3:2 SO
08.10.2020 Baltarusija Novipol Slovakija MHC Torpédo Martin 4:1
15.10.2020 Danija Ooops Baltarusija Novipol 1:3
15.10.2020 Slovakija MHC Torpédo Martin Suomija Suupan Kiakko 3:0
15.10.2020 Olandija Rapid Vitesse Ispanija Gimnastica 7:0
22.10.2020 Olandija Rapid Vitesse Danija Ooops 4:2
22.10.2020 Ispanija Gimnastica Slovakija MHC Torpédo Martin 0:11
22.10.2020 Suomija Suupan Kiakko Baltarusija Novipol 1:3
29.10.2020 Danija Ooops Suomija Suupan Kiakko 6:1
29.10.2020 Baltarusija Novipol Ispanija Gimnastica 10:0
29.10.2020 Slovakija MHC Torpédo Martin Olandija Rapid Vitesse 6:2

Grupė 7

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Vengrija Arkrektor HC Slovėnija Honkamajat.si Bombs 6:4
27.08.2020 Lenkija melex Šveicarija Swiss Patriots 2:1 OT
27.08.2020 Suomija Limbo Ukraina ODE Team 10:0
03.09.2020 Slovėnija Honkamajat.si Bombs Ukraina ODE Team 1:3
03.09.2020 Šveicarija Swiss Patriots Suomija Limbo 5:1
03.09.2020 Vengrija Arkrektor HC Lenkija melex 6:1
10.09.2020 Lenkija melex Slovėnija Honkamajat.si Bombs 2:0
10.09.2020 Suomija Limbo Vengrija Arkrektor HC 0:5
10.09.2020 Ukraina ODE Team Šveicarija Swiss Patriots 5:1
17.09.2020 Slovėnija Honkamajat.si Bombs Šveicarija Swiss Patriots 1:3
17.09.2020 Vengrija Arkrektor HC Ukraina ODE Team 5:2
17.09.2020 Lenkija melex Suomija Limbo 2:3 SO
24.09.2020 Suomija Limbo Slovėnija Honkamajat.si Bombs 3:0
24.09.2020 Ukraina ODE Team Lenkija melex 2:5
24.09.2020 Šveicarija Swiss Patriots Vengrija Arkrektor HC 2:4
01.10.2020 Slovėnija Honkamajat.si Bombs Vengrija Arkrektor HC 2:3
01.10.2020 Šveicarija Swiss Patriots Lenkija melex 1:2
01.10.2020 Ukraina ODE Team Suomija Limbo 8:3
08.10.2020 Ukraina ODE Team Slovėnija Honkamajat.si Bombs 3:0
08.10.2020 Suomija Limbo Šveicarija Swiss Patriots 5:2
08.10.2020 Lenkija melex Vengrija Arkrektor HC 5:6
15.10.2020 Slovėnija Honkamajat.si Bombs Lenkija melex 2:4
15.10.2020 Vengrija Arkrektor HC Suomija Limbo 4:3 OT
15.10.2020 Šveicarija Swiss Patriots Ukraina ODE Team 1:3
22.10.2020 Šveicarija Swiss Patriots Slovėnija Honkamajat.si Bombs 9:4
22.10.2020 Ukraina ODE Team Vengrija Arkrektor HC 5:2
22.10.2020 Suomija Limbo Lenkija melex 2:1
29.10.2020 Slovėnija Honkamajat.si Bombs Suomija Limbo 2:3
29.10.2020 Lenkija melex Ukraina ODE Team 2:0
29.10.2020 Vengrija Arkrektor HC Šveicarija Swiss Patriots 3:4

Grupė 8

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Rusija LokoYar Belgija ICEPICK 1:4
27.08.2020 Kroatija KHL Mladost Serbija Spartanci013 4:1
27.08.2020 Taivanas Typhoons Ukraina HC Zakarpattya 3:2
03.09.2020 Belgija ICEPICK Ukraina HC Zakarpattya 8:2
03.09.2020 Serbija Spartanci013 Taivanas Typhoons 4:5 OT
03.09.2020 Rusija LokoYar Kroatija KHL Mladost 2:0
10.09.2020 Kroatija KHL Mladost Belgija ICEPICK 2:3 SO
10.09.2020 Taivanas Typhoons Rusija LokoYar 4:1
10.09.2020 Ukraina HC Zakarpattya Serbija Spartanci013 6:1
17.09.2020 Belgija ICEPICK Serbija Spartanci013 6:0
17.09.2020 Rusija LokoYar Ukraina HC Zakarpattya 5:2
17.09.2020 Kroatija KHL Mladost Taivanas Typhoons 4:1
24.09.2020 Taivanas Typhoons Belgija ICEPICK 8:1
24.09.2020 Ukraina HC Zakarpattya Kroatija KHL Mladost 5:2
24.09.2020 Serbija Spartanci013 Rusija LokoYar 1:5
01.10.2020 Belgija ICEPICK Rusija LokoYar 3:1
01.10.2020 Serbija Spartanci013 Kroatija KHL Mladost 0:1 SO
01.10.2020 Ukraina HC Zakarpattya Taivanas Typhoons 1:2
08.10.2020 Ukraina HC Zakarpattya Belgija ICEPICK 3:1
08.10.2020 Taivanas Typhoons Serbija Spartanci013 5:1
08.10.2020 Kroatija KHL Mladost Rusija LokoYar 2:4
15.10.2020 Belgija ICEPICK Kroatija KHL Mladost 2:0
15.10.2020 Rusija LokoYar Taivanas Typhoons 6:0
15.10.2020 Serbija Spartanci013 Ukraina HC Zakarpattya 1:6
22.10.2020 Serbija Spartanci013 Belgija ICEPICK 1:2
22.10.2020 Ukraina HC Zakarpattya Rusija LokoYar 1:2
22.10.2020 Taivanas Typhoons Kroatija KHL Mladost 6:0
29.10.2020 Belgija ICEPICK Taivanas Typhoons 0:2
29.10.2020 Kroatija KHL Mladost Ukraina HC Zakarpattya 4:2
29.10.2020 Rusija LokoYar Serbija Spartanci013 3:0

Grupė 9

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Rusija Russian Five Lietuva CHAos Club 8:1
27.08.2020 Latvija HC JKL Italija sgampezzo 9:0
27.08.2020 Švedija Hv 1971 JAV Razorback Thugs 6:2
03.09.2020 Lietuva CHAos Club JAV Razorback Thugs 5:0
03.09.2020 Italija sgampezzo Švedija Hv 1971 1:8
03.09.2020 Rusija Russian Five Latvija HC JKL 3:0
10.09.2020 Latvija HC JKL Lietuva CHAos Club 5:4
10.09.2020 Švedija Hv 1971 Rusija Russian Five 6:1
10.09.2020 JAV Razorback Thugs Italija sgampezzo 3:1
17.09.2020 Lietuva CHAos Club Italija sgampezzo 4:2
17.09.2020 Rusija Russian Five JAV Razorback Thugs 4:1
17.09.2020 Latvija HC JKL Švedija Hv 1971 2:1
24.09.2020 Švedija Hv 1971 Lietuva CHAos Club 3:2
24.09.2020 JAV Razorback Thugs Latvija HC JKL 6:1
24.09.2020 Italija sgampezzo Rusija Russian Five 2:3
01.10.2020 Lietuva CHAos Club Rusija Russian Five 1:6
01.10.2020 Italija sgampezzo Latvija HC JKL 1:4
01.10.2020 JAV Razorback Thugs Švedija Hv 1971 3:2
08.10.2020 JAV Razorback Thugs Lietuva CHAos Club 8:1
08.10.2020 Švedija Hv 1971 Italija sgampezzo 7:0
08.10.2020 Latvija HC JKL Rusija Russian Five 1:4
15.10.2020 Lietuva CHAos Club Latvija HC JKL 4:0
15.10.2020 Rusija Russian Five Švedija Hv 1971 3:1
15.10.2020 Italija sgampezzo JAV Razorback Thugs 3:6
22.10.2020 Italija sgampezzo Lietuva CHAos Club 2:1 OT
22.10.2020 JAV Razorback Thugs Rusija Russian Five 5:0
22.10.2020 Švedija Hv 1971 Latvija HC JKL 4:1
29.10.2020 Lietuva CHAos Club Švedija Hv 1971 3:2 SO
29.10.2020 Latvija HC JKL JAV Razorback Thugs 1:0
29.10.2020 Rusija Russian Five Italija sgampezzo 4:2

Grupė 10

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Prancūzija Furtiz Paris Slovėnija Antarctic Monkeys 12:0
27.08.2020 Latvija HC Smashing Pumpkin Estija Men&Men 4:3
27.08.2020 Kanada Fleur de Lys Rumunija Hashixem Invictus 8:3
03.09.2020 Slovėnija Antarctic Monkeys Rumunija Hashixem Invictus 4:7
03.09.2020 Estija Men&Men Kanada Fleur de Lys 3:0
03.09.2020 Prancūzija Furtiz Paris Latvija HC Smashing Pumpkin 6:1
10.09.2020 Latvija HC Smashing Pumpkin Slovėnija Antarctic Monkeys 7:5
10.09.2020 Kanada Fleur de Lys Prancūzija Furtiz Paris 1:3
10.09.2020 Rumunija Hashixem Invictus Estija Men&Men 3:1
17.09.2020 Slovėnija Antarctic Monkeys Estija Men&Men 4:7
17.09.2020 Prancūzija Furtiz Paris Rumunija Hashixem Invictus 5:0
17.09.2020 Latvija HC Smashing Pumpkin Kanada Fleur de Lys 4:2
24.09.2020 Kanada Fleur de Lys Slovėnija Antarctic Monkeys 7:0
24.09.2020 Rumunija Hashixem Invictus Latvija HC Smashing Pumpkin 3:0
24.09.2020 Estija Men&Men Prancūzija Furtiz Paris 5:1
01.10.2020 Slovėnija Antarctic Monkeys Prancūzija Furtiz Paris 2:3
01.10.2020 Estija Men&Men Latvija HC Smashing Pumpkin 6:2
01.10.2020 Rumunija Hashixem Invictus Kanada Fleur de Lys 3:4
08.10.2020 Rumunija Hashixem Invictus Slovėnija Antarctic Monkeys 2:4
08.10.2020 Kanada Fleur de Lys Estija Men&Men 1:3
08.10.2020 Latvija HC Smashing Pumpkin Prancūzija Furtiz Paris 1:5
15.10.2020 Slovėnija Antarctic Monkeys Latvija HC Smashing Pumpkin 4:2
15.10.2020 Prancūzija Furtiz Paris Kanada Fleur de Lys 4:1
15.10.2020 Estija Men&Men Rumunija Hashixem Invictus 2:5
22.10.2020 Estija Men&Men Slovėnija Antarctic Monkeys 4:5 SO
22.10.2020 Rumunija Hashixem Invictus Prancūzija Furtiz Paris 2:1
22.10.2020 Kanada Fleur de Lys Latvija HC Smashing Pumpkin 8:1
29.10.2020 Slovėnija Antarctic Monkeys Kanada Fleur de Lys 4:1
29.10.2020 Latvija HC Smashing Pumpkin Rumunija Hashixem Invictus 2:7
29.10.2020 Prancūzija Furtiz Paris Estija Men&Men 0:2

Grupė 11

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Čekija Zabijaci Planá Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo 6:1
27.08.2020 Kroatija Komarna1 Airija HbC TORNADO Sekcov 3:4
27.08.2020 Švedija CCCP Jailbreakers Ispanija monegasco 1:2
03.09.2020 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo Ispanija monegasco 5:1
03.09.2020 Airija HbC TORNADO Sekcov Švedija CCCP Jailbreakers 2:1
03.09.2020 Čekija Zabijaci Planá Kroatija Komarna1 4:1
10.09.2020 Kroatija Komarna1 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo 3:2
10.09.2020 Švedija CCCP Jailbreakers Čekija Zabijaci Planá 4:1
10.09.2020 Ispanija monegasco Airija HbC TORNADO Sekcov 2:4
17.09.2020 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo Airija HbC TORNADO Sekcov 3:0
17.09.2020 Čekija Zabijaci Planá Ispanija monegasco 3:1
17.09.2020 Kroatija Komarna1 Švedija CCCP Jailbreakers 2:5
24.09.2020 Švedija CCCP Jailbreakers Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo 2:0
24.09.2020 Ispanija monegasco Kroatija Komarna1 2:1 OT
24.09.2020 Airija HbC TORNADO Sekcov Čekija Zabijaci Planá 3:5
01.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo Čekija Zabijaci Planá 1:2
01.10.2020 Airija HbC TORNADO Sekcov Kroatija Komarna1 2:0
01.10.2020 Ispanija monegasco Švedija CCCP Jailbreakers 3:4
08.10.2020 Ispanija monegasco Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo 0:3
08.10.2020 Švedija CCCP Jailbreakers Airija HbC TORNADO Sekcov 6:2
08.10.2020 Kroatija Komarna1 Čekija Zabijaci Planá 4:2
15.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo Kroatija Komarna1 4:0
15.10.2020 Čekija Zabijaci Planá Švedija CCCP Jailbreakers 3:4 SO
15.10.2020 Airija HbC TORNADO Sekcov Ispanija monegasco 7:0
22.10.2020 Airija HbC TORNADO Sekcov Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo 1:0
22.10.2020 Ispanija monegasco Čekija Zabijaci Planá 1:17
22.10.2020 Švedija CCCP Jailbreakers Kroatija Komarna1 8:0
29.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HC Estradam Sarajevo Švedija CCCP Jailbreakers 4:3
29.10.2020 Kroatija Komarna1 Ispanija monegasco 13:0
29.10.2020 Čekija Zabijaci Planá Airija HbC TORNADO Sekcov 9:1

Grupė 12

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Danija Mallum Coyotes 7:1
27.08.2020 Kroatija Delta Quadrant Airija HC Bohemians Dublin 0:5
27.08.2020 Austrija Seahawks Carinthia Rumunija AkelA 2:0
03.09.2020 Danija Mallum Coyotes Rumunija AkelA 3:6
03.09.2020 Airija HC Bohemians Dublin Austrija Seahawks Carinthia 11:3
03.09.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Kroatija Delta Quadrant 3:2 SO
10.09.2020 Kroatija Delta Quadrant Danija Mallum Coyotes 7:1
10.09.2020 Austrija Seahawks Carinthia Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 2:3
10.09.2020 Rumunija AkelA Airija HC Bohemians Dublin 2:1
17.09.2020 Danija Mallum Coyotes Airija HC Bohemians Dublin 1:2
17.09.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Rumunija AkelA 3:4 OT
17.09.2020 Kroatija Delta Quadrant Austrija Seahawks Carinthia 12:1
24.09.2020 Austrija Seahawks Carinthia Danija Mallum Coyotes 10:0
24.09.2020 Rumunija AkelA Kroatija Delta Quadrant 7:1
24.09.2020 Airija HC Bohemians Dublin Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 2:4
01.10.2020 Danija Mallum Coyotes Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 3:2 SO
01.10.2020 Airija HC Bohemians Dublin Kroatija Delta Quadrant 3:1
01.10.2020 Rumunija AkelA Austrija Seahawks Carinthia 4:1
08.10.2020 Rumunija AkelA Danija Mallum Coyotes 7:1
08.10.2020 Austrija Seahawks Carinthia Airija HC Bohemians Dublin 0:6
08.10.2020 Kroatija Delta Quadrant Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 3:2
15.10.2020 Danija Mallum Coyotes Kroatija Delta Quadrant 0:2
15.10.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Austrija Seahawks Carinthia 3:1
15.10.2020 Airija HC Bohemians Dublin Rumunija AkelA 1:2 SO
22.10.2020 Airija HC Bohemians Dublin Danija Mallum Coyotes 5:1
22.10.2020 Rumunija AkelA Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 6:4
22.10.2020 Austrija Seahawks Carinthia Kroatija Delta Quadrant 0:3
29.10.2020 Danija Mallum Coyotes Austrija Seahawks Carinthia 2:6
29.10.2020 Kroatija Delta Quadrant Rumunija AkelA 4:3
29.10.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Airija HC Bohemians Dublin 2:0

Grupė 13

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Slovakija Stakčín Dragons Norvegija Vallby Warriors 4:3
27.08.2020 Lenkija Plon Bodzio Italija Explosions In The Sky 0:2
27.08.2020 Kanada Qc Nordiques Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 5:2
03.09.2020 Norvegija Vallby Warriors Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 3:1
03.09.2020 Italija Explosions In The Sky Kanada Qc Nordiques 3:2
03.09.2020 Slovakija Stakčín Dragons Lenkija Plon Bodzio 7:2
10.09.2020 Lenkija Plon Bodzio Norvegija Vallby Warriors 7:2
10.09.2020 Kanada Qc Nordiques Slovakija Stakčín Dragons 2:1 SO
10.09.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Italija Explosions In The Sky 5:4 SO
17.09.2020 Norvegija Vallby Warriors Italija Explosions In The Sky 0:2
17.09.2020 Slovakija Stakčín Dragons Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 3:5
17.09.2020 Lenkija Plon Bodzio Kanada Qc Nordiques 2:1
24.09.2020 Kanada Qc Nordiques Norvegija Vallby Warriors 7:3
24.09.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Lenkija Plon Bodzio 6:1
24.09.2020 Italija Explosions In The Sky Slovakija Stakčín Dragons 4:2
01.10.2020 Norvegija Vallby Warriors Slovakija Stakčín Dragons 1:3
01.10.2020 Italija Explosions In The Sky Lenkija Plon Bodzio 3:0
01.10.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Kanada Qc Nordiques 3:0
08.10.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Norvegija Vallby Warriors 3:1
08.10.2020 Kanada Qc Nordiques Italija Explosions In The Sky 2:6
08.10.2020 Lenkija Plon Bodzio Slovakija Stakčín Dragons 4:2
15.10.2020 Norvegija Vallby Warriors Lenkija Plon Bodzio 1:7
15.10.2020 Slovakija Stakčín Dragons Kanada Qc Nordiques 9:0
15.10.2020 Italija Explosions In The Sky Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 7:1
22.10.2020 Italija Explosions In The Sky Norvegija Vallby Warriors 5:1
22.10.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Slovakija Stakčín Dragons 4:5
22.10.2020 Kanada Qc Nordiques Lenkija Plon Bodzio 1:7
29.10.2020 Norvegija Vallby Warriors Kanada Qc Nordiques 2:7
29.10.2020 Lenkija Plon Bodzio Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 5:1
29.10.2020 Slovakija Stakčín Dragons Italija Explosions In The Sky 2:0

Grupė 14

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Prancūzija Castors furieux Brazilija Hulk Esporte Clube 9:1
27.08.2020 Latvija Ādažu vilki Argentina Gancia on the Rocks 4:3
27.08.2020 Bulgarija Dinamo HC Didžioji Britanija Bournemouth Blitz 2:4
03.09.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Didžioji Britanija Bournemouth Blitz 2:3
03.09.2020 Argentina Gancia on the Rocks Bulgarija Dinamo HC 2:6
03.09.2020 Prancūzija Castors furieux Latvija Ādažu vilki 1:3
10.09.2020 Latvija Ādažu vilki Brazilija Hulk Esporte Clube 6:0
10.09.2020 Bulgarija Dinamo HC Prancūzija Castors furieux 1:3
10.09.2020 Didžioji Britanija Bournemouth Blitz Argentina Gancia on the Rocks 6:4
17.09.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Argentina Gancia on the Rocks 3:0
17.09.2020 Prancūzija Castors furieux Didžioji Britanija Bournemouth Blitz 3:2
17.09.2020 Latvija Ādažu vilki Bulgarija Dinamo HC 3:4
24.09.2020 Bulgarija Dinamo HC Brazilija Hulk Esporte Clube 5:1
24.09.2020 Didžioji Britanija Bournemouth Blitz Latvija Ādažu vilki 2:3
24.09.2020 Argentina Gancia on the Rocks Prancūzija Castors furieux 2:4
01.10.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Prancūzija Castors furieux 2:4
01.10.2020 Argentina Gancia on the Rocks Latvija Ādažu vilki 3:5
01.10.2020 Didžioji Britanija Bournemouth Blitz Bulgarija Dinamo HC 6:1
08.10.2020 Didžioji Britanija Bournemouth Blitz Brazilija Hulk Esporte Clube 1:3
08.10.2020 Bulgarija Dinamo HC Argentina Gancia on the Rocks 3:1
08.10.2020 Latvija Ādažu vilki Prancūzija Castors furieux 3:1
15.10.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Latvija Ādažu vilki 3:1
15.10.2020 Prancūzija Castors furieux Bulgarija Dinamo HC 8:2
15.10.2020 Argentina Gancia on the Rocks Didžioji Britanija Bournemouth Blitz 3:5
22.10.2020 Argentina Gancia on the Rocks Brazilija Hulk Esporte Clube 7:4
22.10.2020 Didžioji Britanija Bournemouth Blitz Prancūzija Castors furieux 3:0
22.10.2020 Bulgarija Dinamo HC Latvija Ādažu vilki 10:1
29.10.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Bulgarija Dinamo HC 5:1
29.10.2020 Latvija Ādažu vilki Didžioji Britanija Bournemouth Blitz 4:3 SO
29.10.2020 Prancūzija Castors furieux Argentina Gancia on the Rocks 6:0

Grupė 15

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Slovakija Prenčov Galaxy Brazilija DUCKS ICE BLOCK 10:0
27.08.2020 Vokietija Herner EV Olandija Shooting Stars Fury 4:3 OT
27.08.2020 Švedija Scorpions HC JAV Momentum 4:2
03.09.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK JAV Momentum 4:2
03.09.2020 Olandija Shooting Stars Fury Švedija Scorpions HC 2:6
03.09.2020 Slovakija Prenčov Galaxy Vokietija Herner EV 7:2
10.09.2020 Vokietija Herner EV Brazilija DUCKS ICE BLOCK 9:4
10.09.2020 Švedija Scorpions HC Slovakija Prenčov Galaxy 4:3 SO
10.09.2020 JAV Momentum Olandija Shooting Stars Fury 6:2
17.09.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Olandija Shooting Stars Fury 4:3
17.09.2020 Slovakija Prenčov Galaxy JAV Momentum 6:1
17.09.2020 Vokietija Herner EV Švedija Scorpions HC 8:1
24.09.2020 Švedija Scorpions HC Brazilija DUCKS ICE BLOCK 6:1
24.09.2020 JAV Momentum Vokietija Herner EV 5:3
24.09.2020 Olandija Shooting Stars Fury Slovakija Prenčov Galaxy 0:8
01.10.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Slovakija Prenčov Galaxy 1:6
01.10.2020 Olandija Shooting Stars Fury Vokietija Herner EV 1:7
01.10.2020 JAV Momentum Švedija Scorpions HC 1:2 SO
08.10.2020 JAV Momentum Brazilija DUCKS ICE BLOCK 8:1
08.10.2020 Švedija Scorpions HC Olandija Shooting Stars Fury 5:0
08.10.2020 Vokietija Herner EV Slovakija Prenčov Galaxy 4:6
15.10.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Vokietija Herner EV 1:8
15.10.2020 Slovakija Prenčov Galaxy Švedija Scorpions HC 3:1
15.10.2020 Olandija Shooting Stars Fury JAV Momentum 2:3
22.10.2020 Olandija Shooting Stars Fury Brazilija DUCKS ICE BLOCK 2:1
22.10.2020 JAV Momentum Slovakija Prenčov Galaxy 1:4
22.10.2020 Švedija Scorpions HC Vokietija Herner EV 3:2 OT
29.10.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Švedija Scorpions HC 5:4
29.10.2020 Vokietija Herner EV JAV Momentum 2:3 OT
29.10.2020 Slovakija Prenčov Galaxy Olandija Shooting Stars Fury 6:1

Grupė 16

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
27.08.2020 Prancūzija go habs go Bosnija ir Hercogovina HHK Split 7:1
27.08.2020 Baltarusija SnowStorm Estija Aqape Icehockey 2:3
27.08.2020 Kanada Reflex de Montréal Bulgarija HC Bakito 2:3 SO
03.09.2020 Bosnija ir Hercogovina HHK Split Bulgarija HC Bakito 2:14
03.09.2020 Estija Aqape Icehockey Kanada Reflex de Montréal 4:5
03.09.2020 Prancūzija go habs go Baltarusija SnowStorm 8:0
10.09.2020 Baltarusija SnowStorm Bosnija ir Hercogovina HHK Split 2:3
10.09.2020 Kanada Reflex de Montréal Prancūzija go habs go 2:5
10.09.2020 Bulgarija HC Bakito Estija Aqape Icehockey 6:3
17.09.2020 Bosnija ir Hercogovina HHK Split Estija Aqape Icehockey 3:2
17.09.2020 Prancūzija go habs go Bulgarija HC Bakito 4:2
17.09.2020 Baltarusija SnowStorm Kanada Reflex de Montréal 2:1
24.09.2020 Kanada Reflex de Montréal Bosnija ir Hercogovina HHK Split 1:2
24.09.2020 Bulgarija HC Bakito Baltarusija SnowStorm 3:4
24.09.2020 Estija Aqape Icehockey Prancūzija go habs go 2:3
01.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HHK Split Prancūzija go habs go 2:8
01.10.2020 Estija Aqape Icehockey Baltarusija SnowStorm 3:6
01.10.2020 Bulgarija HC Bakito Kanada Reflex de Montréal 6:0
08.10.2020 Bulgarija HC Bakito Bosnija ir Hercogovina HHK Split 9:0
08.10.2020 Kanada Reflex de Montréal Estija Aqape Icehockey 3:2 OT
08.10.2020 Baltarusija SnowStorm Prancūzija go habs go 7:1
15.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HHK Split Baltarusija SnowStorm 4:6
15.10.2020 Prancūzija go habs go Kanada Reflex de Montréal 8:1
15.10.2020 Estija Aqape Icehockey Bulgarija HC Bakito 1:2
22.10.2020 Estija Aqape Icehockey Bosnija ir Hercogovina HHK Split 4:2
22.10.2020 Bulgarija HC Bakito Prancūzija go habs go 5:2
22.10.2020 Kanada Reflex de Montréal Baltarusija SnowStorm 1:6
29.10.2020 Bosnija ir Hercogovina HHK Split Kanada Reflex de Montréal 1:2 SO
29.10.2020 Baltarusija SnowStorm Bulgarija HC Bakito 4:0
29.10.2020 Prancūzija go habs go Estija Aqape Icehockey 5:4 OT


Pastaba: Nėra atsižvelgiama į pasitraukimus iš preliminaraus raundo rungtynių, jei atkrintamosios varžybos jau yra suplanuotos. Atkrintamųjų varžybų atšaukti negalima dėl techninių priežasčių.