Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes: III.8 (Polija)

-255 675
Valsts: Līga:
Polija Cracovia Dragons - Małe podsumowanie sezonu 10..
Sezon 10 już dobiega końca. Zarząd jest zadowolony z sukcesu jaki drużyna osiągnęła. Po udanym sezonie zasadniczym (3 miejsce) udało się dojść do finału Play-Off pokonując 2:0 w meczach takie potęgi l...Polija Niebieskie Mysłowice† - Mała wyprzedaż!
Zarząd klubu postanowił wystawić na TL paru graczy.;) Zapraszamy do kupna;) http://hockey.powerplaymanager.com/pl/zawodnik.html?data=3497452-ahti-aijala 19lat, CW 297, 5/6. 12(63) 29(81) ...Polija Niebieskie Mysłowice† - Nowy sezon, nowe plany!A
W poniedziałek wystartuje nowy sezon, zarząd krótko podsumował stary sezon i przedstawił plany na nowy sezon: Sezon 5 historyczny dla nas spędziliśmy pierwszy raz w III lidze, nie był to jednak dob...Polija Niebieskie Mysłowice† - Oj Oj! Nie dobrze. Będzie lepiej?!
Odkąd drużyna awansowała do III ligi. Leci w dół w rankingu 'ŚOD' w na koniec czwartego sezonu nasza drużyna zajęła 221 miejsce w rankingu w Polsce. Obecnie zajmujemy 272 co oznacza spadek o 51 lokat ...Polija HKS Racławice† - Awans!!!
Drużyna HKS Racławice osiągnęła swój cel, wygrała ligę i awansowała do II ligi. Dziękujemy wszystkim drużynom ligi III-8 za wspólną grę. Do zobaczenia w II lidze.Polija HKS Racławice† - Wybory - następny kandydat
Liga III.8 ma następnego kandydata na selekcjonera narodowej kadry jest nim mario7502 z Solvent Team Oświęcim, po serek83 i roberto1698 jest to trzeci kandydat z ligi. Zachęcam do głosowania na nich n...Polija HKS Racławice† - Tego jeszcze nie było!!!
Mamy dwóch kandydatów na selekcjonera z naszej ligi! roberto1698 - HKS Racławice oraz serek83 - serek team To wielki prestiż i duma mięć selekcjonera Reprezentacji Polski w swojej lidze w...Polija Trole† - Trole zwyciesca ligi III.8 !!!
W dniu dzisiejszym druzyna Troli zapewnila sobie pierwszy puchar w historii klubu: Zwyciestwo w sezonie zasadniczym ligi III.8 w sezonie drugim. Osiagniecie o ma miejsce na 3 kolejki przed koncem sezo...Polija Trole† - Trole !!!
Witam, prawdę mówiąc to tylko test :p nic poważnego nie będę pisał, poza jednym ogłoszeniem. Władze klubowe ogłosiły w dniu dzisiejszym informację iż za wszelką cenę postarają się wygrać ligę a na...