Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1230 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Liga prvakov

980 179 097
Sezona:

Določanje nosilcev za končnico

Uvrstitev Ekipa
1Rusija Flamy Wolves
2Češka Ice_Hornets
3Nemčija Cool Runnings
4Avstrija EC Alsergrund
5Ukrajina HC Zakarpattya
6Belorusija SnowStorm
7ZDA Bouncing Pucks
8Češka Zabijaci Planá
9Slovaška MHC Torpédo Martin
10Španija monegasco
11Finska Limbo
12Romunija AkelA
13Madžarska Derbi SC
14Slovaška HKM Zvolenaci
15Tajvan Typhoons
16Italija Explosions In The Sky
17Estonija Men&Men
18Francija Castors furieux
19Latvija HC JKL
20Poljska melex
21Francija go habs go
22Belorusija AS Roma Giallorossi
23Nemčija Herner EV
24Slovaška Prenčov Galaxy
25ZDA Razorback Thugs
26Češka Hockey Club Pardubice
27Švica Swiss Patriots
28Srbija Bonjito
29Poljska Plon Bodzio
30Estonija Aqape Icehockey
31Grčija osfp7
32Hrvaška KHL Mladost

Krog Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
Krog 1 Rusija Flamy Wolves Hrvaška KHL Mladost 6:2
Krog 1 Češka Ice_Hornets Grčija osfp7 4:5 OT
Krog 1 Nemčija Cool Runnings Estonija Aqape Icehockey 4:2
Krog 1 Avstrija EC Alsergrund Poljska Plon Bodzio 5:2
Krog 1 Ukrajina HC Zakarpattya Srbija Bonjito 4:3 OT
Krog 1 Belorusija SnowStorm Švica Swiss Patriots 4:2
Krog 1 ZDA Bouncing Pucks Češka Hockey Club Pardubice 6:3
Krog 1 Češka Zabijaci Planá ZDA Razorback Thugs 4:2
Krog 1 Slovaška MHC Torpédo Martin Slovaška Prenčov Galaxy 3:1
Krog 1 Španija monegasco Nemčija Herner EV 2:3
Krog 1 Finska Limbo Belorusija AS Roma Giallorossi 3:4
Krog 1 Romunija AkelA Francija go habs go 3:2 OT
Krog 1 Madžarska Derbi SC Poljska melex 1:2
Krog 1 Slovaška HKM Zvolenaci Latvija HC JKL 3:1
Krog 1 Tajvan Typhoons Francija Castors furieux 1:7
Krog 1 Italija Explosions In The Sky Estonija Men&Men 1:2
Osmina finala Rusija Flamy Wolves Grčija osfp7 5:2
Osmina finala Nemčija Cool Runnings Nemčija Herner EV 4:2
Osmina finala Avstrija EC Alsergrund Belorusija AS Roma Giallorossi 4:2
Osmina finala Ukrajina HC Zakarpattya Poljska melex 2:1
Osmina finala Belorusija SnowStorm Francija Castors furieux 5:2
Osmina finala ZDA Bouncing Pucks Estonija Men&Men 0:3
Osmina finala Češka Zabijaci Planá Slovaška HKM Zvolenaci 1:0
Osmina finala Slovaška MHC Torpédo Martin Romunija AkelA 3:0
Četrtfinale Rusija Flamy Wolves Estonija Men&Men 0:1
Četrtfinale Nemčija Cool Runnings Slovaška MHC Torpédo Martin 1:2
Četrtfinale Avstrija EC Alsergrund Češka Zabijaci Planá 3:1
Četrtfinale Ukrajina HC Zakarpattya Belorusija SnowStorm 2:3
Polfinale Avstrija EC Alsergrund Estonija Men&Men 0:2
Polfinale Belorusija SnowStorm Slovaška MHC Torpédo Martin 1:4
Tekma za tretje mesto Avstrija EC Alsergrund Belorusija SnowStorm Dodaj na TV seznam
Finale Slovaška MHC Torpédo Martin Estonija Men&Men Dodaj na TV seznam