Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Liga prvakov

10 875 393
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
Lokomotiv Režinka
Ligaška tekma
22.11.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Skupina: Sezona:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka Hockey Club Pardubice Portugalska Milheiroense Hockey Clube 4:3 OT
26.09.2019 Hrvaška KHL Mladost Švica Genolcity 12:0
26.09.2019 Nemčija Herner EV Nizozemska Shooting Stars Fury 8:0
03.10.2019 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Nizozemska Shooting Stars Fury 2:1
03.10.2019 Švica Genolcity Nemčija Herner EV 0:6
03.10.2019 Češka Hockey Club Pardubice Hrvaška KHL Mladost 1:2
10.10.2019 Hrvaška KHL Mladost Portugalska Milheiroense Hockey Clube 3:2
10.10.2019 Nemčija Herner EV Češka Hockey Club Pardubice 5:2
10.10.2019 Nizozemska Shooting Stars Fury Švica Genolcity 2:4
17.10.2019 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Švica Genolcity 10:1
17.10.2019 Češka Hockey Club Pardubice Nizozemska Shooting Stars Fury 2:1
17.10.2019 Hrvaška KHL Mladost Nemčija Herner EV 3:1
24.10.2019 Nemčija Herner EV Portugalska Milheiroense Hockey Clube 4:2
24.10.2019 Nizozemska Shooting Stars Fury Hrvaška KHL Mladost 0:2
24.10.2019 Švica Genolcity Češka Hockey Club Pardubice 2:5
31.10.2019 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Češka Hockey Club Pardubice 1:2 SO
31.10.2019 Švica Genolcity Hrvaška KHL Mladost 0:2
31.10.2019 Nizozemska Shooting Stars Fury Nemčija Herner EV 0:5
07.11.2019 Nizozemska Shooting Stars Fury Portugalska Milheiroense Hockey Clube 1:5
07.11.2019 Nemčija Herner EV Švica Genolcity 11:1
07.11.2019 Hrvaška KHL Mladost Češka Hockey Club Pardubice 5:4 SO
14.11.2019 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Hrvaška KHL Mladost 3:1
14.11.2019 Češka Hockey Club Pardubice Nemčija Herner EV 3:5
14.11.2019 Švica Genolcity Nizozemska Shooting Stars Fury 6:2
21.11.2019 Švica Genolcity Portugalska Milheiroense Hockey Clube Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska Shooting Stars Fury Češka Hockey Club Pardubice Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija Herner EV Hrvaška KHL Mladost Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Nemčija Herner EV Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška KHL Mladost Nizozemska Shooting Stars Fury Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka Hockey Club Pardubice Švica Genolcity Dodaj na TV seznam

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška MHC Torpédo Martin Turčija Dalgaspor 6:1
26.09.2019 Hrvaška Komarna1 Bolgarija HC Bakito 2:0
26.09.2019 Srbija Bonjito Romunija Hashixem Invictus 3:1
03.10.2019 Turčija Dalgaspor Romunija Hashixem Invictus 0:8
03.10.2019 Bolgarija HC Bakito Srbija Bonjito 3:1
03.10.2019 Slovaška MHC Torpédo Martin Hrvaška Komarna1 4:1
10.10.2019 Hrvaška Komarna1 Turčija Dalgaspor 12:1
10.10.2019 Srbija Bonjito Slovaška MHC Torpédo Martin 2:3
10.10.2019 Romunija Hashixem Invictus Bolgarija HC Bakito 4:2
17.10.2019 Turčija Dalgaspor Bolgarija HC Bakito 0:3
17.10.2019 Slovaška MHC Torpédo Martin Romunija Hashixem Invictus 3:2
17.10.2019 Hrvaška Komarna1 Srbija Bonjito 5:2
24.10.2019 Srbija Bonjito Turčija Dalgaspor 4:0
24.10.2019 Romunija Hashixem Invictus Hrvaška Komarna1 0:7
24.10.2019 Bolgarija HC Bakito Slovaška MHC Torpédo Martin 7:0
31.10.2019 Turčija Dalgaspor Slovaška MHC Torpédo Martin 3:8
31.10.2019 Bolgarija HC Bakito Hrvaška Komarna1 2:5
31.10.2019 Romunija Hashixem Invictus Srbija Bonjito 3:2
07.11.2019 Romunija Hashixem Invictus Turčija Dalgaspor 10:0
07.11.2019 Srbija Bonjito Bolgarija HC Bakito 0:2
07.11.2019 Hrvaška Komarna1 Slovaška MHC Torpédo Martin 5:2
14.11.2019 Turčija Dalgaspor Hrvaška Komarna1 0:7
14.11.2019 Slovaška MHC Torpédo Martin Srbija Bonjito 7:1
14.11.2019 Bolgarija HC Bakito Romunija Hashixem Invictus 8:1
21.11.2019 Bolgarija HC Bakito Turčija Dalgaspor Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija Hashixem Invictus Slovaška MHC Torpédo Martin Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Srbija Bonjito Hrvaška Komarna1 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Turčija Dalgaspor Srbija Bonjito Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška Komarna1 Romunija Hashixem Invictus Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška MHC Torpédo Martin Bolgarija HC Bakito Dodaj na TV seznam

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska Arkrektor HC Portugalska Lima Team 6:5 SO
26.09.2019 Poljska GKS TYCHY OILERS Avstrija EC Alsergrund 1:2
26.09.2019 Izrael Yuvalush ZDA Bouncing Pucks 3:5
03.10.2019 Portugalska Lima Team ZDA Bouncing Pucks 1:5
03.10.2019 Avstrija EC Alsergrund Izrael Yuvalush 10:1
03.10.2019 Madžarska Arkrektor HC Poljska GKS TYCHY OILERS 5:1
10.10.2019 Poljska GKS TYCHY OILERS Portugalska Lima Team 5:0
10.10.2019 Izrael Yuvalush Madžarska Arkrektor HC 5:7
10.10.2019 ZDA Bouncing Pucks Avstrija EC Alsergrund 9:0
17.10.2019 Portugalska Lima Team Avstrija EC Alsergrund 2:5
17.10.2019 Madžarska Arkrektor HC ZDA Bouncing Pucks 1:2
17.10.2019 Poljska GKS TYCHY OILERS Izrael Yuvalush 11:1
24.10.2019 Izrael Yuvalush Portugalska Lima Team 3:5
24.10.2019 ZDA Bouncing Pucks Poljska GKS TYCHY OILERS 7:1
24.10.2019 Avstrija EC Alsergrund Madžarska Arkrektor HC 2:3
31.10.2019 Portugalska Lima Team Madžarska Arkrektor HC 0:5
31.10.2019 Avstrija EC Alsergrund Poljska GKS TYCHY OILERS 2:3 OT
31.10.2019 ZDA Bouncing Pucks Izrael Yuvalush 13:0
07.11.2019 ZDA Bouncing Pucks Portugalska Lima Team 6:2
07.11.2019 Izrael Yuvalush Avstrija EC Alsergrund 4:6
07.11.2019 Poljska GKS TYCHY OILERS Madžarska Arkrektor HC 1:3
14.11.2019 Portugalska Lima Team Poljska GKS TYCHY OILERS 5:2
14.11.2019 Madžarska Arkrektor HC Izrael Yuvalush 6:0
14.11.2019 Avstrija EC Alsergrund ZDA Bouncing Pucks 0:8
21.11.2019 Avstrija EC Alsergrund Portugalska Lima Team Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Bouncing Pucks Madžarska Arkrektor HC Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Izrael Yuvalush Poljska GKS TYCHY OILERS Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Portugalska Lima Team Izrael Yuvalush Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska GKS TYCHY OILERS ZDA Bouncing Pucks Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska Arkrektor HC Avstrija EC Alsergrund Dodaj na TV seznam

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska Buresz.Fc Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo 2:0
26.09.2019 Poljska melex Slovenija Honkamajat.si Bombs 15:0
26.09.2019 Španija Gimnastico HC ZDA Momentum 3:1
03.10.2019 Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo ZDA Momentum 7:0
03.10.2019 Slovenija Honkamajat.si Bombs Španija Gimnastico HC 1:4
03.10.2019 Madžarska Buresz.Fc Poljska melex 5:3
10.10.2019 Poljska melex Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo 1:0
10.10.2019 Španija Gimnastico HC Madžarska Buresz.Fc 1:2
10.10.2019 ZDA Momentum Slovenija Honkamajat.si Bombs 4:3 SO
17.10.2019 Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo Slovenija Honkamajat.si Bombs 11:0
17.10.2019 Madžarska Buresz.Fc ZDA Momentum 5:3
17.10.2019 Poljska melex Španija Gimnastico HC 6:0
24.10.2019 Španija Gimnastico HC Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo 3:2 SO
24.10.2019 ZDA Momentum Poljska melex 3:2 SO
24.10.2019 Slovenija Honkamajat.si Bombs Madžarska Buresz.Fc 0:15
31.10.2019 Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo Madžarska Buresz.Fc 5:0
31.10.2019 Slovenija Honkamajat.si Bombs Poljska melex 0:10
31.10.2019 ZDA Momentum Španija Gimnastico HC 3:2 OT
07.11.2019 ZDA Momentum Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo 2:1 OT
07.11.2019 Španija Gimnastico HC Slovenija Honkamajat.si Bombs 9:0
07.11.2019 Poljska melex Madžarska Buresz.Fc 8:0
14.11.2019 Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo Poljska melex 2:1
14.11.2019 Madžarska Buresz.Fc Španija Gimnastico HC 4:0
14.11.2019 Slovenija Honkamajat.si Bombs ZDA Momentum 2:5
21.11.2019 Slovenija Honkamajat.si Bombs Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Momentum Madžarska Buresz.Fc Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija Gimnastico HC Poljska melex Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Bosna in Hercegovina HC Estradam Sarajevo Španija Gimnastico HC Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska melex ZDA Momentum Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska Buresz.Fc Slovenija Honkamajat.si Bombs Dodaj na TV seznam

Skupina 5

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija Flamy Wolves Estonija Men&Men 2:3
26.09.2019 Ukrajina ODE Team Velika Britanija Majstri sveta 4:2
26.09.2019 Belorusija SnowStorm Nizozemska Lilians team 3:1
03.10.2019 Estonija Men&Men Nizozemska Lilians team 4:5
03.10.2019 Velika Britanija Majstri sveta Belorusija SnowStorm 2:4
03.10.2019 Rusija Flamy Wolves Ukrajina ODE Team 3:0
10.10.2019 Ukrajina ODE Team Estonija Men&Men 3:2 SO
10.10.2019 Belorusija SnowStorm Rusija Flamy Wolves 7:1
10.10.2019 Nizozemska Lilians team Velika Britanija Majstri sveta 3:2 OT
17.10.2019 Estonija Men&Men Velika Britanija Majstri sveta 4:0
17.10.2019 Rusija Flamy Wolves Nizozemska Lilians team 3:1
17.10.2019 Ukrajina ODE Team Belorusija SnowStorm 7:2
24.10.2019 Belorusija SnowStorm Estonija Men&Men 4:1
24.10.2019 Nizozemska Lilians team Ukrajina ODE Team 5:3
24.10.2019 Velika Britanija Majstri sveta Rusija Flamy Wolves 2:1
31.10.2019 Estonija Men&Men Rusija Flamy Wolves 5:3
31.10.2019 Velika Britanija Majstri sveta Ukrajina ODE Team 5:3
31.10.2019 Nizozemska Lilians team Belorusija SnowStorm 3:4 OT
07.11.2019 Nizozemska Lilians team Estonija Men&Men 3:7
07.11.2019 Belorusija SnowStorm Velika Britanija Majstri sveta 2:1 OT
07.11.2019 Ukrajina ODE Team Rusija Flamy Wolves 3:2 SO
14.11.2019 Estonija Men&Men Ukrajina ODE Team 3:0
14.11.2019 Rusija Flamy Wolves Belorusija SnowStorm 5:2
14.11.2019 Velika Britanija Majstri sveta Nizozemska Lilians team 2:0
21.11.2019 Velika Britanija Majstri sveta Estonija Men&Men Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska Lilians team Rusija Flamy Wolves Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija SnowStorm Ukrajina ODE Team Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Estonija Men&Men Belorusija SnowStorm Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina ODE Team Nizozemska Lilians team Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija Flamy Wolves Velika Britanija Majstri sveta Dodaj na TV seznam

Skupina 6

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija SG WIMAOLCA 88 Belgija ICEPICK 2:0
26.09.2019 Finska HC Laitikkala Avstrija VEU Penguins 5:1
26.09.2019 Belorusija AS Roma Giallorossi Nizozemska Rapid Vitesse 5:0
03.10.2019 Belgija ICEPICK Nizozemska Rapid Vitesse 4:2
03.10.2019 Avstrija VEU Penguins Belorusija AS Roma Giallorossi 3:6
03.10.2019 Francija SG WIMAOLCA 88 Finska HC Laitikkala 4:2
10.10.2019 Finska HC Laitikkala Belgija ICEPICK 9:3
10.10.2019 Belorusija AS Roma Giallorossi Francija SG WIMAOLCA 88 5:1
10.10.2019 Nizozemska Rapid Vitesse Avstrija VEU Penguins 7:1
17.10.2019 Belgija ICEPICK Avstrija VEU Penguins 4:3
17.10.2019 Francija SG WIMAOLCA 88 Nizozemska Rapid Vitesse 6:0
17.10.2019 Finska HC Laitikkala Belorusija AS Roma Giallorossi 3:5
24.10.2019 Belorusija AS Roma Giallorossi Belgija ICEPICK 5:3
24.10.2019 Nizozemska Rapid Vitesse Finska HC Laitikkala 4:0
24.10.2019 Avstrija VEU Penguins Francija SG WIMAOLCA 88 1:7
31.10.2019 Belgija ICEPICK Francija SG WIMAOLCA 88 1:3
31.10.2019 Avstrija VEU Penguins Finska HC Laitikkala 0:4
31.10.2019 Nizozemska Rapid Vitesse Belorusija AS Roma Giallorossi 5:0
07.11.2019 Nizozemska Rapid Vitesse Belgija ICEPICK 4:0
07.11.2019 Belorusija AS Roma Giallorossi Avstrija VEU Penguins 3:1
07.11.2019 Finska HC Laitikkala Francija SG WIMAOLCA 88 3:1
14.11.2019 Belgija ICEPICK Finska HC Laitikkala 1:0
14.11.2019 Francija SG WIMAOLCA 88 Belorusija AS Roma Giallorossi 2:0
14.11.2019 Avstrija VEU Penguins Nizozemska Rapid Vitesse 1:7
21.11.2019 Avstrija VEU Penguins Belgija ICEPICK Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska Rapid Vitesse Francija SG WIMAOLCA 88 Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija AS Roma Giallorossi Finska HC Laitikkala Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Belgija ICEPICK Belorusija AS Roma Giallorossi Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska HC Laitikkala Nizozemska Rapid Vitesse Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija SG WIMAOLCA 88 Avstrija VEU Penguins Dodaj na TV seznam

Skupina 7

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška Diablitos Litva HC Sensacija 14:1
26.09.2019 Poljska SELGROS TEAM Velika Britanija Bournemouth Blitz 4:3 SO
26.09.2019 Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Tajvan Typhoons 1:6
03.10.2019 Litva HC Sensacija Tajvan Typhoons 2:10
03.10.2019 Velika Britanija Bournemouth Blitz Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 7:0
03.10.2019 Slovaška Diablitos Poljska SELGROS TEAM 8:1
10.10.2019 Poljska SELGROS TEAM Litva HC Sensacija 6:0
10.10.2019 Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Slovaška Diablitos 0:5
10.10.2019 Tajvan Typhoons Velika Britanija Bournemouth Blitz 4:0
17.10.2019 Litva HC Sensacija Velika Britanija Bournemouth Blitz 5:3
17.10.2019 Slovaška Diablitos Tajvan Typhoons 7:3
17.10.2019 Poljska SELGROS TEAM Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 8:1
24.10.2019 Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Litva HC Sensacija 8:2
24.10.2019 Tajvan Typhoons Poljska SELGROS TEAM 6:1
24.10.2019 Velika Britanija Bournemouth Blitz Slovaška Diablitos 0:1
31.10.2019 Litva HC Sensacija Slovaška Diablitos 0:6
31.10.2019 Velika Britanija Bournemouth Blitz Poljska SELGROS TEAM 5:1
31.10.2019 Tajvan Typhoons Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 11:0
07.11.2019 Tajvan Typhoons Litva HC Sensacija 14:1
07.11.2019 Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Velika Britanija Bournemouth Blitz 0:6
07.11.2019 Poljska SELGROS TEAM Slovaška Diablitos 2:4
14.11.2019 Litva HC Sensacija Poljska SELGROS TEAM 3:2
14.11.2019 Slovaška Diablitos Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 6:0
14.11.2019 Velika Britanija Bournemouth Blitz Tajvan Typhoons 2:3
21.11.2019 Velika Britanija Bournemouth Blitz Litva HC Sensacija Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Tajvan Typhoons Slovaška Diablitos Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Poljska SELGROS TEAM Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Litva HC Sensacija Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska SELGROS TEAM Tajvan Typhoons Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška Diablitos Velika Britanija Bournemouth Blitz Dodaj na TV seznam

Skupina 8

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija TRIUMPH Litva blind-spot 3:1
26.09.2019 Hrvaška Delta Quadrant Italija HC Ambrosiana Milano 3:2 SO
26.09.2019 Španija monegasco Romunija HC Galaţi 6:1
03.10.2019 Litva blind-spot Romunija HC Galaţi 1:2
03.10.2019 Italija HC Ambrosiana Milano Španija monegasco 5:3
03.10.2019 Rusija TRIUMPH Hrvaška Delta Quadrant 5:2
10.10.2019 Hrvaška Delta Quadrant Litva blind-spot 2:1
10.10.2019 Španija monegasco Rusija TRIUMPH 3:2 SO
10.10.2019 Romunija HC Galaţi Italija HC Ambrosiana Milano 5:2
17.10.2019 Litva blind-spot Italija HC Ambrosiana Milano 1:7
17.10.2019 Rusija TRIUMPH Romunija HC Galaţi 5:1
17.10.2019 Hrvaška Delta Quadrant Španija monegasco 2:3
24.10.2019 Španija monegasco Litva blind-spot 5:0
24.10.2019 Romunija HC Galaţi Hrvaška Delta Quadrant 2:0
24.10.2019 Italija HC Ambrosiana Milano Rusija TRIUMPH 3:2
31.10.2019 Litva blind-spot Rusija TRIUMPH 1:4
31.10.2019 Italija HC Ambrosiana Milano Hrvaška Delta Quadrant 2:4
31.10.2019 Romunija HC Galaţi Španija monegasco 3:2
07.11.2019 Romunija HC Galaţi Litva blind-spot 10:1
07.11.2019 Španija monegasco Italija HC Ambrosiana Milano 3:1
07.11.2019 Hrvaška Delta Quadrant Rusija TRIUMPH 2:3
14.11.2019 Litva blind-spot Hrvaška Delta Quadrant 1:2 SO
14.11.2019 Rusija TRIUMPH Španija monegasco 1:2
14.11.2019 Italija HC Ambrosiana Milano Romunija HC Galaţi 6:1
21.11.2019 Italija HC Ambrosiana Milano Litva blind-spot Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija HC Galaţi Rusija TRIUMPH Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija monegasco Hrvaška Delta Quadrant Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Litva blind-spot Španija monegasco Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška Delta Quadrant Romunija HC Galaţi Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija TRIUMPH Italija HC Ambrosiana Milano Dodaj na TV seznam

Skupina 9

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška ružový Slovan Turčija Let's start now 6:1
26.09.2019 Latvija HC JKL Danska Ooops 2:1 SO
26.09.2019 Kanada Royal City Redshift Romunija Sepsi Bikak 6:0
03.10.2019 Turčija Let's start now Romunija Sepsi Bikak 0:2
03.10.2019 Danska Ooops Kanada Royal City Redshift 11:3
03.10.2019 Slovaška ružový Slovan Latvija HC JKL 3:0
10.10.2019 Latvija HC JKL Turčija Let's start now 12:0
10.10.2019 Kanada Royal City Redshift Slovaška ružový Slovan 1:3
10.10.2019 Romunija Sepsi Bikak Danska Ooops 2:4
17.10.2019 Turčija Let's start now Danska Ooops 1:2
17.10.2019 Slovaška ružový Slovan Romunija Sepsi Bikak 5:1
17.10.2019 Latvija HC JKL Kanada Royal City Redshift 3:1
24.10.2019 Kanada Royal City Redshift Turčija Let's start now 6:1
24.10.2019 Romunija Sepsi Bikak Latvija HC JKL 0:2
24.10.2019 Danska Ooops Slovaška ružový Slovan 2:3
31.10.2019 Turčija Let's start now Slovaška ružový Slovan 0:11
31.10.2019 Danska Ooops Latvija HC JKL 3:5
31.10.2019 Romunija Sepsi Bikak Kanada Royal City Redshift 3:4
07.11.2019 Romunija Sepsi Bikak Turčija Let's start now 4:0
07.11.2019 Kanada Royal City Redshift Danska Ooops 2:10
07.11.2019 Latvija HC JKL Slovaška ružový Slovan 2:0
14.11.2019 Turčija Let's start now Latvija HC JKL 1:10
14.11.2019 Slovaška ružový Slovan Kanada Royal City Redshift 15:0
14.11.2019 Danska Ooops Romunija Sepsi Bikak 5:3
21.11.2019 Danska Ooops Turčija Let's start now Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija Sepsi Bikak Slovaška ružový Slovan Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada Royal City Redshift Latvija HC JKL Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Turčija Let's start now Kanada Royal City Redshift Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija HC JKL Romunija Sepsi Bikak Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška ružový Slovan Danska Ooops Dodaj na TV seznam

Skupina 10

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka HC Srbín Norveška FFK Hawks 3:4
26.09.2019 Latvija Ādažu vilki Brazilija Besouros 4:0
26.09.2019 Nemčija Cool Runnings Švedska Hv 1971 5:3
03.10.2019 Norveška FFK Hawks Švedska Hv 1971 3:2 OT
03.10.2019 Brazilija Besouros Nemčija Cool Runnings 0:4
03.10.2019 Češka HC Srbín Latvija Ādažu vilki 3:1
10.10.2019 Latvija Ādažu vilki Norveška FFK Hawks 4:1
10.10.2019 Nemčija Cool Runnings Češka HC Srbín 8:2
10.10.2019 Švedska Hv 1971 Brazilija Besouros 9:1
17.10.2019 Norveška FFK Hawks Brazilija Besouros 5:3
17.10.2019 Češka HC Srbín Švedska Hv 1971 7:1
17.10.2019 Latvija Ādažu vilki Nemčija Cool Runnings 3:0
24.10.2019 Nemčija Cool Runnings Norveška FFK Hawks 7:2
24.10.2019 Švedska Hv 1971 Latvija Ādažu vilki 1:3
24.10.2019 Brazilija Besouros Češka HC Srbín 1:3
31.10.2019 Norveška FFK Hawks Češka HC Srbín 6:1
31.10.2019 Brazilija Besouros Latvija Ādažu vilki 5:3
31.10.2019 Švedska Hv 1971 Nemčija Cool Runnings 2:6
07.11.2019 Švedska Hv 1971 Norveška FFK Hawks 2:4
07.11.2019 Nemčija Cool Runnings Brazilija Besouros 9:3
07.11.2019 Latvija Ādažu vilki Češka HC Srbín 2:1 SO
14.11.2019 Norveška FFK Hawks Latvija Ādažu vilki 5:1
14.11.2019 Češka HC Srbín Nemčija Cool Runnings 3:4 SO
14.11.2019 Brazilija Besouros Švedska Hv 1971 2:3
21.11.2019 Brazilija Besouros Norveška FFK Hawks Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska Hv 1971 Češka HC Srbín Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija Cool Runnings Latvija Ādažu vilki Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Norveška FFK Hawks Nemčija Cool Runnings Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija Ādažu vilki Švedska Hv 1971 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka HC Srbín Brazilija Besouros Dodaj na TV seznam

Skupina 11

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija go habs go Belgija Colorado Avalanche. 5:2
26.09.2019 Finska Hellraisers Brazilija Hulk Esporte Clube 2:0
26.09.2019 Kanada Reflex de Montréal Argentina Calamares Tintos 6:2
03.10.2019 Belgija Colorado Avalanche. Argentina Calamares Tintos 4:0
03.10.2019 Brazilija Hulk Esporte Clube Kanada Reflex de Montréal 5:0
03.10.2019 Francija go habs go Finska Hellraisers 5:1
10.10.2019 Finska Hellraisers Belgija Colorado Avalanche. 3:2
10.10.2019 Kanada Reflex de Montréal Francija go habs go 1:5
10.10.2019 Argentina Calamares Tintos Brazilija Hulk Esporte Clube 2:4
17.10.2019 Belgija Colorado Avalanche. Brazilija Hulk Esporte Clube 3:5
17.10.2019 Francija go habs go Argentina Calamares Tintos 7:1
17.10.2019 Finska Hellraisers Kanada Reflex de Montréal 4:2
24.10.2019 Kanada Reflex de Montréal Belgija Colorado Avalanche. 4:3 SO
24.10.2019 Argentina Calamares Tintos Finska Hellraisers 1:2
24.10.2019 Brazilija Hulk Esporte Clube Francija go habs go 0:3
31.10.2019 Belgija Colorado Avalanche. Francija go habs go 2:9
31.10.2019 Brazilija Hulk Esporte Clube Finska Hellraisers 6:2
31.10.2019 Argentina Calamares Tintos Kanada Reflex de Montréal 4:2
07.11.2019 Argentina Calamares Tintos Belgija Colorado Avalanche. 2:6
07.11.2019 Kanada Reflex de Montréal Brazilija Hulk Esporte Clube 4:5 SO
07.11.2019 Finska Hellraisers Francija go habs go 0:2
14.11.2019 Belgija Colorado Avalanche. Finska Hellraisers 1:4
14.11.2019 Francija go habs go Kanada Reflex de Montréal 4:1
14.11.2019 Brazilija Hulk Esporte Clube Argentina Calamares Tintos 6:1
21.11.2019 Brazilija Hulk Esporte Clube Belgija Colorado Avalanche. Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina Calamares Tintos Francija go habs go Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada Reflex de Montréal Finska Hellraisers Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Belgija Colorado Avalanche. Kanada Reflex de Montréal Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska Hellraisers Argentina Calamares Tintos Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija go habs go Brazilija Hulk Esporte Clube Dodaj na TV seznam

Skupina 12

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska Győri Budvarka Estonija Aqape Icehockey 7:1
26.09.2019 Finska Limbo Danska Domesticus Raccoons 6:1
26.09.2019 Grčija osfp7 Argentina Chumscrubber H.C. 10:1
03.10.2019 Estonija Aqape Icehockey Argentina Chumscrubber H.C. 2:4
03.10.2019 Danska Domesticus Raccoons Grčija osfp7 2:4
03.10.2019 Madžarska Győri Budvarka Finska Limbo 8:2
10.10.2019 Finska Limbo Estonija Aqape Icehockey 5:3
10.10.2019 Grčija osfp7 Madžarska Győri Budvarka 4:1
10.10.2019 Argentina Chumscrubber H.C. Danska Domesticus Raccoons 3:4
17.10.2019 Estonija Aqape Icehockey Danska Domesticus Raccoons 3:2 SO
17.10.2019 Madžarska Győri Budvarka Argentina Chumscrubber H.C. 10:0
17.10.2019 Finska Limbo Grčija osfp7 5:4 OT
24.10.2019 Grčija osfp7 Estonija Aqape Icehockey 5:1
24.10.2019 Argentina Chumscrubber H.C. Finska Limbo 0:15
24.10.2019 Danska Domesticus Raccoons Madžarska Győri Budvarka 1:5
31.10.2019 Estonija Aqape Icehockey Madžarska Győri Budvarka 3:5
31.10.2019 Danska Domesticus Raccoons Finska Limbo 2:10
31.10.2019 Argentina Chumscrubber H.C. Grčija osfp7 0:11
07.11.2019 Argentina Chumscrubber H.C. Estonija Aqape Icehockey 0:7
07.11.2019 Grčija osfp7 Danska Domesticus Raccoons 3:1
07.11.2019 Finska Limbo Madžarska Győri Budvarka 9:2
14.11.2019 Estonija Aqape Icehockey Finska Limbo 1:7
14.11.2019 Madžarska Győri Budvarka Grčija osfp7 3:5
14.11.2019 Danska Domesticus Raccoons Argentina Chumscrubber H.C. 8:0
21.11.2019 Danska Domesticus Raccoons Estonija Aqape Icehockey Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina Chumscrubber H.C. Madžarska Győri Budvarka Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Grčija osfp7 Finska Limbo Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Estonija Aqape Icehockey Grčija osfp7 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska Limbo Argentina Chumscrubber H.C. Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska Győri Budvarka Danska Domesticus Raccoons Dodaj na TV seznam

Skupina 13

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška Moroms Ladies Bosna in Hercegovina HHK Split 5:1
26.09.2019 Ukrajina Silver Salamandra Slovenija Antarctic Monkeys 3:6
26.09.2019 Kanada Qc Nordiques Švedska Västannor Black Wings 7:1
03.10.2019 Bosna in Hercegovina HHK Split Švedska Västannor Black Wings 0:4
03.10.2019 Slovenija Antarctic Monkeys Kanada Qc Nordiques 3:5
03.10.2019 Slovaška Moroms Ladies Ukrajina Silver Salamandra 8:1
10.10.2019 Ukrajina Silver Salamandra Bosna in Hercegovina HHK Split 8:0
10.10.2019 Kanada Qc Nordiques Slovaška Moroms Ladies 4:6
10.10.2019 Švedska Västannor Black Wings Slovenija Antarctic Monkeys 5:2
17.10.2019 Bosna in Hercegovina HHK Split Slovenija Antarctic Monkeys 5:4
17.10.2019 Slovaška Moroms Ladies Švedska Västannor Black Wings 3:1
17.10.2019 Ukrajina Silver Salamandra Kanada Qc Nordiques 3:5
24.10.2019 Kanada Qc Nordiques Bosna in Hercegovina HHK Split 10:0
24.10.2019 Švedska Västannor Black Wings Ukrajina Silver Salamandra 2:3 SO
24.10.2019 Slovenija Antarctic Monkeys Slovaška Moroms Ladies 0:3
31.10.2019 Bosna in Hercegovina HHK Split Slovaška Moroms Ladies 0:7
31.10.2019 Slovenija Antarctic Monkeys Ukrajina Silver Salamandra 9:2
31.10.2019 Švedska Västannor Black Wings Kanada Qc Nordiques 2:3
07.11.2019 Švedska Västannor Black Wings Bosna in Hercegovina HHK Split 6:1
07.11.2019 Kanada Qc Nordiques Slovenija Antarctic Monkeys 1:2
07.11.2019 Ukrajina Silver Salamandra Slovaška Moroms Ladies 2:5
14.11.2019 Bosna in Hercegovina HHK Split Ukrajina Silver Salamandra 0:7
14.11.2019 Slovaška Moroms Ladies Kanada Qc Nordiques 2:3 SO
14.11.2019 Slovenija Antarctic Monkeys Švedska Västannor Black Wings 3:1
21.11.2019 Slovenija Antarctic Monkeys Bosna in Hercegovina HHK Split Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska Västannor Black Wings Slovaška Moroms Ladies Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada Qc Nordiques Ukrajina Silver Salamandra Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Bosna in Hercegovina HHK Split Kanada Qc Nordiques Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina Silver Salamandra Švedska Västannor Black Wings Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška Moroms Ladies Slovenija Antarctic Monkeys Dodaj na TV seznam

Skupina 14

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija Russian Five Irska SLOVAK REPUBLIC 10:0
26.09.2019 Latvija HK Vijciems Bolgarija Dinamo HC 5:2
26.09.2019 Belorusija Novipol ZDA Razorback Thugs 4:1
03.10.2019 Irska SLOVAK REPUBLIC ZDA Razorback Thugs 2:8
03.10.2019 Bolgarija Dinamo HC Belorusija Novipol 2:1
03.10.2019 Rusija Russian Five Latvija HK Vijciems 5:0
10.10.2019 Latvija HK Vijciems Irska SLOVAK REPUBLIC 4:0
10.10.2019 Belorusija Novipol Rusija Russian Five 1:4
10.10.2019 ZDA Razorback Thugs Bolgarija Dinamo HC 8:5
17.10.2019 Irska SLOVAK REPUBLIC Bolgarija Dinamo HC 2:6
17.10.2019 Rusija Russian Five ZDA Razorback Thugs 3:1
17.10.2019 Latvija HK Vijciems Belorusija Novipol 2:0
24.10.2019 Belorusija Novipol Irska SLOVAK REPUBLIC 3:4 SO
24.10.2019 ZDA Razorback Thugs Latvija HK Vijciems 5:2
24.10.2019 Bolgarija Dinamo HC Rusija Russian Five 2:9
31.10.2019 Irska SLOVAK REPUBLIC Rusija Russian Five 5:4 SO
31.10.2019 Bolgarija Dinamo HC Latvija HK Vijciems 2:3 SO
31.10.2019 ZDA Razorback Thugs Belorusija Novipol 1:6
07.11.2019 ZDA Razorback Thugs Irska SLOVAK REPUBLIC 8:0
07.11.2019 Belorusija Novipol Bolgarija Dinamo HC 5:3
07.11.2019 Latvija HK Vijciems Rusija Russian Five 0:3
14.11.2019 Irska SLOVAK REPUBLIC Latvija HK Vijciems 0:1
14.11.2019 Rusija Russian Five Belorusija Novipol 8:1
14.11.2019 Bolgarija Dinamo HC ZDA Razorback Thugs 3:1
21.11.2019 Bolgarija Dinamo HC Irska SLOVAK REPUBLIC Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Razorback Thugs Rusija Russian Five Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija Novipol Latvija HK Vijciems Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Irska SLOVAK REPUBLIC Belorusija Novipol Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija HK Vijciems ZDA Razorback Thugs Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija Russian Five Bolgarija Dinamo HC Dodaj na TV seznam

Skupina 15

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka Zabijaci Planá Norveška Kaptein Rødskjegg 3:1
26.09.2019 Srbija Spartanci013 Švica RotWeiss Bayern 3:2
26.09.2019 Španija Armada Invencible Švedska CCCP Jailbreakers 0:6
03.10.2019 Norveška Kaptein Rødskjegg Švedska CCCP Jailbreakers 0:10
03.10.2019 Švica RotWeiss Bayern Španija Armada Invencible 12:1
03.10.2019 Češka Zabijaci Planá Srbija Spartanci013 4:2
10.10.2019 Srbija Spartanci013 Norveška Kaptein Rødskjegg 7:0
10.10.2019 Španija Armada Invencible Češka Zabijaci Planá 0:10
10.10.2019 Švedska CCCP Jailbreakers Švica RotWeiss Bayern 5:0
17.10.2019 Norveška Kaptein Rødskjegg Švica RotWeiss Bayern 0:8
17.10.2019 Češka Zabijaci Planá Švedska CCCP Jailbreakers 2:4
17.10.2019 Srbija Spartanci013 Španija Armada Invencible 8:1
24.10.2019 Španija Armada Invencible Norveška Kaptein Rødskjegg 6:2
24.10.2019 Švedska CCCP Jailbreakers Srbija Spartanci013 7:0
24.10.2019 Švica RotWeiss Bayern Češka Zabijaci Planá 0:3
31.10.2019 Norveška Kaptein Rødskjegg Češka Zabijaci Planá 0:3
31.10.2019 Švica RotWeiss Bayern Srbija Spartanci013 4:2
31.10.2019 Švedska CCCP Jailbreakers Španija Armada Invencible 5:1
07.11.2019 Švedska CCCP Jailbreakers Norveška Kaptein Rødskjegg 8:0
07.11.2019 Španija Armada Invencible Švica RotWeiss Bayern 1:3
07.11.2019 Srbija Spartanci013 Češka Zabijaci Planá 3:0
14.11.2019 Norveška Kaptein Rødskjegg Srbija Spartanci013 1:3
14.11.2019 Češka Zabijaci Planá Španija Armada Invencible 10:1
14.11.2019 Švica RotWeiss Bayern Švedska CCCP Jailbreakers 2:1
21.11.2019 Švica RotWeiss Bayern Norveška Kaptein Rødskjegg Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska CCCP Jailbreakers Češka Zabijaci Planá Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija Armada Invencible Srbija Spartanci013 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Norveška Kaptein Rødskjegg Španija Armada Invencible Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Srbija Spartanci013 Švedska CCCP Jailbreakers Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka Zabijaci Planá Švica RotWeiss Bayern Dodaj na TV seznam

Skupina 16

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija Castors furieux Irska HC Bohemians Dublin 6:0
26.09.2019 Ukrajina HC Zakarpattya Italija Explosions In The Sky 3:1
26.09.2019 Srbija Pantelejci Argentina C.A. Sevingé 2:1
03.10.2019 Irska HC Bohemians Dublin Argentina C.A. Sevingé 2:1 OT
03.10.2019 Italija Explosions In The Sky Srbija Pantelejci 1:0
03.10.2019 Francija Castors furieux Ukrajina HC Zakarpattya 4:1
10.10.2019 Ukrajina HC Zakarpattya Irska HC Bohemians Dublin 6:0
10.10.2019 Srbija Pantelejci Francija Castors furieux 2:3
10.10.2019 Argentina C.A. Sevingé Italija Explosions In The Sky 2:0
17.10.2019 Irska HC Bohemians Dublin Italija Explosions In The Sky 3:10
17.10.2019 Francija Castors furieux Argentina C.A. Sevingé 7:2
17.10.2019 Ukrajina HC Zakarpattya Srbija Pantelejci 4:0
24.10.2019 Srbija Pantelejci Irska HC Bohemians Dublin 7:2
24.10.2019 Argentina C.A. Sevingé Ukrajina HC Zakarpattya 0:2
24.10.2019 Italija Explosions In The Sky Francija Castors furieux 4:3
31.10.2019 Irska HC Bohemians Dublin Francija Castors furieux 1:5
31.10.2019 Italija Explosions In The Sky Ukrajina HC Zakarpattya 1:3
31.10.2019 Argentina C.A. Sevingé Srbija Pantelejci 1:5
07.11.2019 Argentina C.A. Sevingé Irska HC Bohemians Dublin 4:3 SO
07.11.2019 Srbija Pantelejci Italija Explosions In The Sky 3:2
07.11.2019 Ukrajina HC Zakarpattya Francija Castors furieux 2:1
14.11.2019 Irska HC Bohemians Dublin Ukrajina HC Zakarpattya 2:5
14.11.2019 Francija Castors furieux Srbija Pantelejci 4:2
14.11.2019 Italija Explosions In The Sky Argentina C.A. Sevingé 3:1
21.11.2019 Italija Explosions In The Sky Irska HC Bohemians Dublin Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina C.A. Sevingé Francija Castors furieux Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Srbija Pantelejci Ukrajina HC Zakarpattya Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Irska HC Bohemians Dublin Srbija Pantelejci Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina HC Zakarpattya Argentina C.A. Sevingé Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija Castors furieux Italija Explosions In The Sky Dodaj na TV seznam


Opomba: Odpovedi tekem uvodnega kroga po tem, ko je bil razpored končnice že narejen, ne bodo upoštevane. Tekem končnice zaradi tehničnih razlogov ni mogoče odpovedati.