Saat:

İletişim
Public account
  PRO Bölgesi
1138 kredi
Kredi satın al
Genel bir hesaptasınız. Oyunu oynamak ister veya tartışmalara katılmak isterseniz giriş yapmak zorundasınız. Yeni bir kullanıcıysanız, öncelikle kayıt olmalısınız.

  Şampiyonlar Ligi

2 839 150
Bedava kredi kazanın!
Gelecek maç
Nitra-Corgoni
Lig maçı
29.1.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grup: Sezon:

Grup 1

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakya Moroms Ladies  2  2  0  0  0  6  22:2 +20
2 Bulgaristan Dinamo HC  2  2  0  0  0  6  11:5 +6
3 Brezilya Hulk Esporte Clube  2  1  0  0  1  3  3:5 -2
4 Almanya Wyld Stallyns Langenhagen  2  1  0  0  1  3  5:9 -4
5 İsviçre Swiss Patriots  2  0  0  0  2  0  4:7 -3
6 Türkiye Kartalspor  2  0  0  0  2  0  3:20 -17

Grup 2

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Hollanda Rapid Vitesse  2  2  0  0  0  6  6:3 +3
2 Polonya Plon Bodzio  2  1  0  0  1  3  13:5 +8
3 Almanya Cerebral Assassins  2  1  0  0  1  3  6:6 0
4 İspanya Armada Invencible  2  1  0  0  1  3  3:4 -1
5 Romanya Hashixem Invictus  2  0  1  0  1  2  4:4 0
6 Bosna-Hersek HHK Split  2  0  0  1  1  1  3:13 -10

Grup 3

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Çek Cumhuriyeti HC Stará Bouleslav  2  2  0  0  0  6  25:2 +23
2 İsveç CCCP Jailbreakers  2  2  0  0  0  6  9:5 +4
3 USA Bouncing Pucks  2  1  0  0  1  3  8:9 -1
4 Almanya Herner EV  2  1  0  0  1  3  4:5 -1
5 İngiltere Bournemouth Blitz  2  0  0  0  2  0  3:6 -3
6 Belçika Colorado Avalanche.  2  0  0  0  2  0  4:26 -22

Grup 4

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Ukrayna HC Zakarpattya  2  2  0  0  0  6  11:3 +8
2 Slovenya Antarctic Monkeys  2  1  0  1  0  4  4:3 +1
3 Letonya HK Vijciems  2  1  0  0  1  3  8:4 +4
4 Polonya POWER GRANDE ELITE CLUB  2  1  0  0  1  3  4:5 -1
5 Romanya HC Galaţi  2  0  1  0  1  2  3:8 -5
6 Avusturya EC Alsergrund  2  0  0  0  2  0  3:10 -7

Grup 5

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Royal City Redshift  2  2  0  0  0  6  22:0 +22
2 Letonya HC Smashing Pumpkin  2  2  0  0  0  6  11:3 +8
3 Norveç FFK Hawks  2  1  0  0  1  3  19:4 +15
4 Polonya melex  2  1  0  0  1  3  5:3 +2
5 İrlanda Mullingar LIONS  2  0  0  0  2  0  1:20 -19
6 İsviçre Genolcity  2  0  0  0  2  0  1:29 -28

Grup 6

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakya MHC Torpédo Martin  2  2  0  0  0  6  14:4 +10
2 İspanya monegasco  2  2  0  0  0  6  10:1 +9
3 Finlandiya Limbo  2  1  0  0  1  3  10:5 +5
4 Litvanya CHAos Club  2  1  0  0  1  3  7:11 -4
5 USA Razorback Thugs  2  0  0  0  2  0  3:11 -8
6 Arjantin Gancia on the Rocks  2  0  0  0  2  0  0:12 -12

Grup 7

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakya Diablitos  2  2  0  0  0  6  9:3 +6
2 Beyaz Rusya SnowStorm  2  2  0  0  0  6  6:3 +3
3 Sırbistan Bonjito  2  1  0  0  1  3  7:6 +1
4 Almanya Cool Runnings  2  1  0  0  1  3  5:6 -1
5 İtalya HC Ambrosiana Milano  2  0  0  0  2  0  4:7 -3
6 Slovenya calimero73  2  0  0  0  2  0  5:11 -6

Grup 8

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Beyaz Rusya AS Roma Giallorossi  2  2  0  0  0  6  8:3 +5
2 Rusya Omsk WhiteBoys Gang  2  1  0  0  1  3  7:3 +4
3 Fransa Blacksmith's Squadron  2  1  0  0  1  3  5:4 +1
4 Yunanistan osfp7  2  1  0  0  1  3  6:6 0
5 Litvanya Jonavos Gulbes  2  1  0  0  1  3  5:7 -2
6 Hollanda Lilians team  2  0  0  0  2  0  2:10 -8

Grup 9

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Fransa Castors furieux  2  1  1  0  0  5  8:3 +5
2 Rusya Russian Five  2  1  0  1  0  4  3:2 +1
3 İtalya Explosions In The Sky  2  1  0  0  1  3  5:3 +2
4 Bulgaristan HC BLUE POWER  2  1  0  0  1  3  4:4 0
5 Bosna-Hersek HC Estradam Sarajevo  2  1  0  0  1  3  5:7 -2
6 İspanya Gimnastico HC  2  0  0  0  2  0  2:8 -6

Grup 10

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Finlandiya HC Laitikkala  2  2  0  0  0  6  5:1 +4
2 Tayvan Typhoons  2  1  1  0  0  5  5:3 +2
3 Fransa go habs go  2  1  0  0  1  3  10:2 +8
4 İsviçre RotWeiss Bayern  2  1  0  0  1  3  8:2 +6
5 Portekiz Sampaio Flyers  2  0  0  1  1  1  2:12 -10
6 Danimarka Domesticus Raccoons  2  0  0  0  2  0  0:10 -10

Grup 11

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Çek Cumhuriyeti Hockey Club Pardubice  2  2  0  0  0  6  16:0 +16
2 Bulgaristan HC Bakito  2  2  0  0  0  6  15:3 +12
3 Finlandiya Lähteelä Xpress  2  1  0  0  1  3  9:4 +5
4 Avusturya VEU Penguins  2  1  0  0  1  3  4:11 -7
5 Beyaz Rusya Novipol  2  0  0  0  2  0  5:7 -2
6 Türkiye Ağrı Dağı  2  0  0  0  2  0  0:24 -24

Grup 12

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Macaristan LIGET UTCAI BITANGOK  2  2  0  0  0  6  7:3 +4
2 Ukrayna ODE Team  2  1  1  0  0  5  8:3 +5
3 Sırbistan Spartanci013  2  1  0  1  0  4  6:6 0
4 Rusya Flamy Wolves  2  1  0  0  1  3  6:3 +3
5 Norveç Vallby Warriors  2  0  0  0  2  0  3:7 -4
6 İrlanda SLOVAK REPUBLIC  2  0  0  0  2  0  0:8 -8

Grup 13

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Hırvatistan Komarna1  2  2  0  0  0  6  11:4 +7
2 Kanada Qc Nordiques  2  2  0  0  0  6  6:1 +5
3 Portekiz Milheiroense Hockey Clube  2  1  0  0  1  3  8:4 +4
4 Letonya Crystal Diamonds  2  1  0  0  1  3  9:8 +1
5 Brezilya Besouros  2  0  0  0  2  0  2:10 -8
6 İsrail TRAKTOR(Chelyabinsk)  2  0  0  0  2  0  0:9 -9

Grup 14

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Danimarka Ooops  2  1  1  0  0  5  7:5 +2
2 Hırvatistan KHL Mladost  2  1  0  1  0  4  8:8 0
3 Kanada The Mandalorians  2  1  0  0  1  3  8:4 +4
4 Macaristan Arkrektor HC  2  1  0  0  1  3  7:6 +1
5 Estonya Men&Men  2  1  0  0  1  3  6:5 +1
6 Sırbistan Pantelejci  2  0  0  0  2  0  3:11 -8

Grup 15

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 İsveç Gråbo Indians  2  2  0  0  0  6  15:4 +11
2 Belçika ICEPICK  2  2  0  0  0  6  12:3 +9
3 Ukrayna Silver Salamandra  2  1  0  0  1  3  4:3 +1
4 Macaristan Kate's Vampires  2  1  0  0  1  3  4:4 0
5 Romanya Sepsi Bikak  2  0  0  0  2  0  3:12 -9
6 İngiltere HC Hošťálková flames  2  0  0  0  2  0  3:15 -12

Grup 16

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Hırvatistan Delta Quadrant  2  2  0  0  0  6  7:2 +5
2 Çek Cumhuriyeti KLH SPARTAKUS  2  1  0  0  1  3  8:4 +4
3 USA Momentum  2  1  0  0  1  3  7:4 +3
4 İsveç Hv 1971  2  1  0  0  1  3  6:5 +1
5 Arjantin C.A. Sevingé  2  1  0  0  1  3  5:7 -2
6 Estonya Aqape Icehockey  2  0  0  0  2  0  2:13 -11