Saat:

İletişim
Public account
  PRO Bölgesi
1129 kredi
Kredi satın al
Genel bir hesaptasınız. Oyunu oynamak ister veya tartışmalara katılmak isterseniz giriş yapmak zorundasınız. Yeni bir kullanıcıysanız, öncelikle kayıt olmalısınız.

  Kupa Galipleri Kupası

16 438 031
Gelecek maç
GUCI4
Lig maçı
16.10.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grup: Sezon:

Grup 1

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Fransa Msa Starteam  3  2  1  0  0  8  21:5 +16
2 Finlandiya Suupan Kiakko  3  2  0  1  0  7  10:5 +5
3 Bulgaristan Mesemvria  3  2  0  0  1  6  12:7 +5
4 Bosna-Hersek GLASINAC  3  1  0  0  2  3  6:7 -1
5 Kanada Ontario Maple Leafs  3  1  0  0  2  3  7:20 -13
6 Hollanda Puckers  3  0  0  0  3  0  2:14 -12

Grup 2

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 İspanya Txuribeltz Raiders  3  2  1  0  0  8  10:2 +8
2 Fransa 15837  3  2  0  1  0  7  9:3 +6
3 Polonya Plon Bodzio  3  2  0  0  1  6  17:2 +15
4 Arjantin Destacamento 49  3  1  0  0  2  3  6:5 +1
5 Türkiye TRABZONSPOR  3  1  0  0  2  3  3:15 -12
6 Brezilya DUCKS ICE BLOCK  3  0  0  0  3  0  1:19 -18

Grup 3

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusya Audi-LDV  3  3  0  0  0  9  18:3 +15
2 Hırvatistan HK JAKŠIĆ P6  3  2  0  0  1  6  22:7 +15
3 Arjantin Adrogué Poker Athlétic  3  2  0  0  1  6  15:4 +11
4 İspanya Gimnastica  3  2  0  0  1  6  12:8 +4
5 Bosna-Hersek BHK ČELIK  3  0  0  0  3  0  1:23 -22
6 Brezilya Goval Blues  3  0  0  0  3  0  3:26 -23

Grup 4

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Macaristan Derbi SC  3  2  0  0  1  6  19:6 +13
2 Romanya Constanţa Mighty Ducks  3  2  0  0  1  6  13:1 +12
3 Ukrayna FREE COSSACS  3  2  0  0  1  6  9:11 -2
4 Sırbistan Ad Fines  3  2  0  0  1  6  8:16 -8
5 Portekiz benfica82  3  1  0  0  2  3  4:14 -10
6 İtalya sgampezzo  3  0  0  0  3  0  3:8 -5

Grup 5

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 İsviçre HC Rocks  3  3  0  0  0  9  23:2 +21
2 Letonya Rīgas ūdens  3  2  0  0  1  6  14:5 +9
3 Norveç Vallby Warriors  3  2  0  0  1  6  9:5 +4
4 Beyaz Rusya Rushden and Diamonds  3  2  0  0  1  6  11:8 +3
5 Hollanda VPMC Atlantis  3  0  0  0  3  0  1:19 -18
6 Sırbistan HK Darmar  3  0  0  0  3  0  3:22 -19

Grup 6

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakya Rysy Veľká Lomnica  3  3  0  0  0  9  16:5 +11
2 Ukrayna Dnipro Energy  3  1  1  0  1  5  17:8 +9
3 İrlanda HbC TORNADO Sekcov  3  1  0  1  1  4  7:9 -2
4 İsveç Scorpions HC  3  1  0  0  2  3  7:8 -1
5 Yunanistan ARIS THESSALONIKI  3  1  0  0  2  3  5:12 -7
6 Slovenya Lethal Penguins†  3  1  0  0  2  3  8:18 -10

Grup 7

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovakya HC Rychle Krpce  3  2  1  0  0  8  18:6 +12
2 Hırvatistan hhk dalma  3  2  0  0  1  6  20:12 +8
3 Sırbistan HK LORIS  3  1  0  2  0  5  9:6 +3
4 USA Smart People  3  1  0  1  1  4  8:8 0
5 İsviçre Swiss Patriots  3  0  2  0  1  4  9:10 -1
6 Norveç Sarpsborg Sharks  3  0  0  0  3  0  6:28 -22

Grup 8

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada Fleur de Lys  3  3  0  0  0  9  17:5 +12
2 Hırvatistan dugave 2011  3  2  0  0  1  6  13:8 +5
3 Macaristan Preczol HC  3  2  0  0  1  6  12:7 +5
4 Hollanda Red Titans  3  2  0  0  1  6  11:10 +1
5 Slovenya calimero73  3  0  0  0  3  0  5:15 -10
6 Litvanya CHAos Club  3  0  0  0  3  0  5:18 -13

Grup 9

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 İsveç Knutsbo  3  3  0  0  0  9  12:5 +7
2 Letonya Maromans  3  2  1  0  0  8  12:6 +6
3 Macaristan HC Begbie  3  2  0  1  0  7  20:6 +14
4 Avusturya Seahawks Carinthia  3  1  0  0  2  3  11:9 +2
5 Beyaz Rusya HC Zank  3  0  0  0  3  0  4:16 -12
6 Türkiye Ağrı Dağı  3  0  0  0  3  0  1:18 -17

Grup 10

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Danimarka Mallum Coyotes  3  3  0  0  0  9  22:1 +21
2 Litvanya Jonavos Gulbes  3  2  0  0  1  6  14:4 +10
3 Rusya 11111111  3  2  0  0  1  6  5:9 -4
4 Venezuela Caracas Dragons HC  3  1  1  0  1  5  14:19 -5
5 İsveç Gråbo Indians  3  0  0  1  2  1  7:15 -8
6 Hırvatistan CroteamPP1974  3  0  0  0  3  0  2:16 -14

Grup 11

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Finlandiya Lähteelä Xpress  3  2  1  0  0  8  12:2 +10
2 Almanya Cerebral Assassins  3  2  1  0  0  8  9:2 +7
3 USA Rockland Rage  3  2  0  0  1  6  8:9 -1
4 Rusya Omsk WhiteBoys Gang  3  1  0  1  1  4  8:6 +2
5 İtalya Nottua  3  0  0  1  2  1  3:9 -6
6 Belçika Los Brutusfuratos  3  0  0  0  3  0  1:13 -12

Grup 12

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Almanya TSV Nittenau  3  3  0  0  0  9  20:3 +17
2 İran palermo  3  2  0  0  1  6  15:10 +5
3 Çek Cumhuriyeti Ratíškovice "VULLS"  3  2  0  0  1  6  10:6 +4
4 Finlandiya HC Young Guns  3  1  0  0  2  3  12:8 +4
5 Portekiz Sampaio Flyers  3  1  0  0  2  3  6:8 -2
6 İngiltere HC Hošťálková flames  3  0  0  0  3  0  4:32 -28

Grup 13

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Polonya POWER GRANDE ELITE CLUB  3  3  0  0  0  9  9:1 +8
2 Slovakya HK Michalkovo  3  2  0  0  1  6  13:2 +11
3 Bulgaristan Коларски  3  2  0  0  1  6  16:6 +10
4 İspanya PLAY FOR FREEDOM  3  1  0  0  2  3  5:15 -10
5 Belçika trapper123  3  1  0  0  2  3  4:15 -11
6 Arjantin Imbituba  3  0  0  0  3  0  5:13 -8

Grup 14

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Çek Cumhuriyeti Ice_Hornets  3  3  0  0  0  9  18:6 +12
2 Avusturya BIRD OF PREY  3  3  0  0  0  9  9:5 +4
3 Ukrayna Orzhiv  3  1  0  0  2  3  12:9 +3
4 Kanada The Mandalorians  3  1  0  0  2  3  12:14 -2
5 Romanya U Cluj  3  1  0  0  2  3  10:13 -3
6 Estonya HC Wildcats  3  0  0  0  3  0  2:16 -14

Grup 15

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Romanya AkelA  3  3  0  0  0  9  8:2 +6
2 Fransa les crosses cassées  3  2  0  0  1  6  17:9 +8
3 Beyaz Rusya Malinowka  3  2  0  0  1  6  11:6 +5
4 Danimarka Stokken HC  3  1  0  0  2  3  6:5 +1
5 Letonya varoņī†  3  1  0  0  2  3  2:11 -9
6 Estonya Hullud Lehmad  3  0  0  0  3  0  4:15 -11

Grup 16

Sır Takım GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Çek Cumhuriyeti HC Energie K. Vary  3  3  0  0  0  9  24:2 +22
2 USA Montana Miners  3  2  1  0  0  8  25:6 +19
3 Polonya Sharks Raba Wyżna  3  2  0  0  1  6  6:5 +1
4 İngiltere PRESHOW RAZORS  3  1  0  0  2  3  21:9 +12
5 İrlanda Mullingar LIONS  3  0  0  1  2  1  5:17 -12
6 Almanya Metropolis Knights  3  0  0  0  3  0  2:44 -42