Dobij besplatno kredite!
Sljedeća utakmica
HK Metro Zvolen
Ligaška utakmica
9.9.2024 18:00
9.9.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ove opcije su dio PRO paketa!  
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
Sezona:
Država:
Liga:
Utakmice za plasman od 1. do 8. pozicije
Finale | Serije | ||
Zubr Přerov (3) | vs | Olymp JH (5) | 2:0 |
Utakmica za 3. mjesto | Serije | ||
Slavia Strakonice (1) | vs | HCV Krkonoše (2) | 2:1 |
Utakmica za 5. mjesto | Serije | ||
HC Academics Pilsen (6) | vs | VHK FJ (8) | 2:0 |
Utakmica za 7. mjesto | Serije | ||
Ostrava Tigers (4) | vs | HC Colorado Avalanche (7) | 2:0 |
Polufinale | Serije | ||
Slavia Strakonice (1) | vs | Olymp JH (5) | 1:2 |
HCV Krkonoše (2) | vs | Zubr Přerov (3) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 5. do 8. pozicije | Serije | ||
Ostrava Tigers (4) | vs | VHK FJ (8) | 1:2 |
HC Academics Pilsen (6) | vs | HC Colorado Avalanche (7) | 2:0 |
Četvrtfinale | Serije | ||
Slavia Strakonice (1) | vs | VHK FJ (8) | 2:0 |
HCV Krkonoše (2) | vs | HC Colorado Avalanche (7) | 2:0 |
Zubr Přerov (3) | vs | HC Academics Pilsen (6) | 2:0 |
Ostrava Tigers (4) | vs | Olymp JH (5) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije
Utakmica za 9. mjesto | Serije | ||
Benfika HC (11) | vs | Šumperk Knights (16) | 0:2 |
Utakmica za 11. mjesto | Serije | ||
HK Langošov (10) | vs | Golf MK6† (12) | 2:0 |
Utakmica za 13. mjesto | Serije | ||
HC DŘEVĚNÝ KORYTO (13) | vs | TE-KU 73 LITVÍNOV (15) | 2:0 |
Utakmica za 15. mjesto | Serije | ||
JMC Warriors† (9) | vs | BK Mladá Boleslav (14) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9. do 12. pozicije | Serije | ||
HK Langošov (10) | vs | Šumperk Knights (16) | 1:2 |
Benfika HC (11) | vs | Golf MK6† (12) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 13. do 16. pozicije | Serije | ||
JMC Warriors† (9) | vs | TE-KU 73 LITVÍNOV (15) | 1:2 |
HC DŘEVĚNÝ KORYTO (13) | vs | BK Mladá Boleslav (14) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije | Serije | ||
JMC Warriors† (9) | vs | Šumperk Knights (16) | 0:2 |
HK Langošov (10) | vs | TE-KU 73 LITVÍNOV (15) | 2:0 |
Benfika HC (11) | vs | BK Mladá Boleslav (14) | 2:0 |
Golf MK6† (12) | vs | HC DŘEVĚNÝ KORYTO (13) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije
Utakmica za 17. mjesto | Serije | ||
HC Draci ÚJEZD (17) | vs | Praha paul (18) | 2:0 |
Utakmica za 19. mjesto | Serije | ||
Přečínské Sekačky† (19) | vs | Hokej klub† (20) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije | Serije | ||
HC Draci ÚJEZD (17) | vs | Hokej klub† (20) | 2:0 |
Praha paul (18) | vs | Přečínské Sekačky† (19) | 2:1 |