Dobij besplatno kredite!
Sljedeća utakmica
HC Sulini
Ligaška utakmica
23.8.2024 18:00
23.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ove opcije su dio PRO paketa!  
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
Sezona:
Država:
Liga:
Utakmice za plasman od 1. do 8. pozicije
Finale | Serije | ||
fc frankonia† (2) | vs | Team noname 122463 (6) | 0:2 |
Utakmica za 3. mjesto | Serije | ||
Team noname 122055 (1) | vs | Team noname 121743 (5) | 0:2 |
Utakmica za 5. mjesto | Serije | ||
Legia Zdzięty† (3) | vs | Team noname 122065 (4) | 0:2 |
Utakmica za 7. mjesto | Serije | ||
Team noname 121968 (7) | vs | Team noname 122280 (8) | 0:2 |
Polufinale | Serije | ||
Team noname 122055 (1) | vs | Team noname 122463 (6) | 1:2 |
fc frankonia† (2) | vs | Team noname 121743 (5) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 5. do 8. pozicije | Serije | ||
Legia Zdzięty† (3) | vs | Team noname 122280 (8) | 2:0 |
Team noname 122065 (4) | vs | Team noname 121968 (7) | 2:1 |
Četvrtfinale | Serije | ||
Team noname 122055 (1) | vs | Team noname 122280 (8) | 2:0 |
fc frankonia† (2) | vs | Team noname 121968 (7) | 2:1 |
Legia Zdzięty† (3) | vs | Team noname 122463 (6) | 0:2 |
Team noname 122065 (4) | vs | Team noname 121743 (5) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije
Utakmica za 9. mjesto | Serije | ||
CH GKS Tychy† (9) | vs | Team noname 122238 (14) | 2:1 |
Utakmica za 11. mjesto | Serije | ||
SKL Petarda Radom† (12) | vs | Team noname 121720 (15) | 2:1 |
Utakmica za 13. mjesto | Serije | ||
FC PULPETY† (10) | vs | Columbus Blue Jacket 94556 † (13) | 0:2 |
Utakmica za 15. mjesto | Serije | ||
Team noname 121719 (11) | vs | Team noname 122245 (16) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 9. do 12. pozicije | Serije | ||
CH GKS Tychy† (9) | vs | Team noname 121720 (15) | 2:0 |
SKL Petarda Radom† (12) | vs | Team noname 122238 (14) | 1:2 |
Utakmice za plasman od 13. do 16. pozicije | Serije | ||
FC PULPETY† (10) | vs | Team noname 122245 (16) | 2:0 |
Team noname 121719 (11) | vs | Columbus Blue Jacket 94556 † (13) | 1:2 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije | Serije | ||
CH GKS Tychy† (9) | vs | Team noname 122245 (16) | 2:0 |
FC PULPETY† (10) | vs | Team noname 121720 (15) | 0:2 |
Team noname 121719 (11) | vs | Team noname 122238 (14) | 1:2 |
SKL Petarda Radom† (12) | vs | Columbus Blue Jacket 94556 † (13) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije
Utakmica za 17. mjesto | Serije | ||
Orzeł Głogowo† (18) | vs | Team noname 121049 (20) | 2:1 |
Utakmica za 19. mjesto | Serije | ||
Team noname 121718 (17) | vs | 21341412† (19) | 1:2 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije | Serije | ||
Team noname 121718 (17) | vs | Team noname 121049 (20) | 0:2 |
Orzeł Głogowo† (18) | vs | 21341412† (19) | 2:0 |