Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1191 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Taurių laimėtojų taurė

988 864 244
Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
Nitra-Corgoni
Lygos rungtynės
29.5.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupė: Sezonas:

Grupė 1

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Portugalija Milheiroense Hockey Clube 1:2
07.05.2020 Suomija Vantaa Eagles Italija sgampezzo 10:2
07.05.2020 Olandija Puckers Rumunija Hashixem Invictus 1:10
14.05.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Rumunija Hashixem Invictus 2:1 OT
14.05.2020 Italija sgampezzo Olandija Puckers 3:1
14.05.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Suomija Vantaa Eagles 0:2
21.05.2020 Suomija Vantaa Eagles Portugalija Milheiroense Hockey Clube 4:5 SO
21.05.2020 Olandija Puckers Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK 0:5
21.05.2020 Rumunija Hashixem Invictus Italija sgampezzo 6:1
28.05.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Italija sgampezzo Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Rumunija Hashixem Invictus Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Suomija Vantaa Eagles Olandija Puckers Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Olandija Puckers Portugalija Milheiroense Hockey Clube Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Rumunija Hashixem Invictus Suomija Vantaa Eagles Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Italija sgampezzo Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Italija sgampezzo Suomija Vantaa Eagles Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Rumunija Hashixem Invictus Olandija Puckers Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Rumunija Hashixem Invictus Portugalija Milheiroense Hockey Clube Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Olandija Puckers Italija sgampezzo Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Suomija Vantaa Eagles Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Suomija Vantaa Eagles Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Olandija Puckers Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Italija sgampezzo Rumunija Hashixem Invictus Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Italija sgampezzo Portugalija Milheiroense Hockey Clube Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Rumunija Hashixem Invictus Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Olandija Puckers Suomija Vantaa Eagles Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Portugalija Milheiroense Hockey Clube Olandija Puckers Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Suomija Vantaa Eagles Rumunija Hashixem Invictus Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Vengrija LIGET UTCAI BITANGOK Italija sgampezzo Pridėti prie TV grafiko

Grupė 2

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Čekija HC Srbín† Brazilija Goval Blues 1:8
07.05.2020 Latvija Maromans Airija HC Bohemians Dublin 1:2 SO
07.05.2020 Vokietija Powerplay Südsauerland Rumunija U Cluj 3:7
14.05.2020 Brazilija Goval Blues Rumunija U Cluj 1:4
14.05.2020 Airija HC Bohemians Dublin Vokietija Powerplay Südsauerland 1:2
14.05.2020 Čekija HC Srbín† Latvija Maromans 0:19
21.05.2020 Latvija Maromans Brazilija Goval Blues 5:1
21.05.2020 Vokietija Powerplay Südsauerland Čekija HC Srbín† 19:0
21.05.2020 Rumunija U Cluj Airija HC Bohemians Dublin 1:2 SO
28.05.2020 Brazilija Goval Blues Airija HC Bohemians Dublin Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Čekija HC Srbín† Rumunija U Cluj Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Latvija Maromans Vokietija Powerplay Südsauerland Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Vokietija Powerplay Südsauerland Brazilija Goval Blues Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Rumunija U Cluj Latvija Maromans Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Airija HC Bohemians Dublin Čekija HC Srbín† Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Brazilija Goval Blues Čekija HC Srbín† Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Airija HC Bohemians Dublin Latvija Maromans Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Rumunija U Cluj Vokietija Powerplay Südsauerland Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Rumunija U Cluj Brazilija Goval Blues Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Vokietija Powerplay Südsauerland Airija HC Bohemians Dublin Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Latvija Maromans Čekija HC Srbín† Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Brazilija Goval Blues Latvija Maromans Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Čekija HC Srbín† Vokietija Powerplay Südsauerland Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Airija HC Bohemians Dublin Rumunija U Cluj Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Airija HC Bohemians Dublin Brazilija Goval Blues Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Rumunija U Cluj Čekija HC Srbín† Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Vokietija Powerplay Südsauerland Latvija Maromans Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Brazilija Goval Blues Vokietija Powerplay Südsauerland Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Latvija Maromans Rumunija U Cluj Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Čekija HC Srbín† Airija HC Bohemians Dublin Pridėti prie TV grafiko

Grupė 3

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Slovakija Moroms Ladies Lietuva HC Sensacija 9:0
07.05.2020 Lenkija ChybaTy hockey team Torun Didžioji Britanija Vardes 2:0
07.05.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Šveicarija suisse piranhas 4:3
14.05.2020 Lietuva HC Sensacija Šveicarija suisse piranhas 0:4
14.05.2020 Didžioji Britanija Vardes Ukraina "DETROIT RED WINGS " 4:2
14.05.2020 Slovakija Moroms Ladies Lenkija ChybaTy hockey team Torun 3:2
21.05.2020 Lenkija ChybaTy hockey team Torun Lietuva HC Sensacija 12:2
21.05.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Slovakija Moroms Ladies 1:3
21.05.2020 Šveicarija suisse piranhas Didžioji Britanija Vardes 4:2
28.05.2020 Lietuva HC Sensacija Didžioji Britanija Vardes Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Slovakija Moroms Ladies Šveicarija suisse piranhas Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Lenkija ChybaTy hockey team Torun Ukraina "DETROIT RED WINGS " Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lietuva HC Sensacija Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Šveicarija suisse piranhas Lenkija ChybaTy hockey team Torun Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Didžioji Britanija Vardes Slovakija Moroms Ladies Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Lietuva HC Sensacija Slovakija Moroms Ladies Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Didžioji Britanija Vardes Lenkija ChybaTy hockey team Torun Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Šveicarija suisse piranhas Ukraina "DETROIT RED WINGS " Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Šveicarija suisse piranhas Lietuva HC Sensacija Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Didžioji Britanija Vardes Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Lenkija ChybaTy hockey team Torun Slovakija Moroms Ladies Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Lietuva HC Sensacija Lenkija ChybaTy hockey team Torun Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovakija Moroms Ladies Ukraina "DETROIT RED WINGS " Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Didžioji Britanija Vardes Šveicarija suisse piranhas Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Didžioji Britanija Vardes Lietuva HC Sensacija Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Šveicarija suisse piranhas Slovakija Moroms Ladies Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lenkija ChybaTy hockey team Torun Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Lietuva HC Sensacija Ukraina "DETROIT RED WINGS " Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Lenkija ChybaTy hockey team Torun Šveicarija suisse piranhas Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovakija Moroms Ladies Didžioji Britanija Vardes Pridėti prie TV grafiko

Grupė 4

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Rusija Audi-LDV Turkija Ağrı Dağı 8:1
07.05.2020 Baltarusija Anarchist Italija frediteam 4:1
07.05.2020 Ukraina FREE COSSACS† Rumunija HC Pârjol 1:4
14.05.2020 Turkija Ağrı Dağı Rumunija HC Pârjol 0:4
14.05.2020 Italija frediteam Ukraina FREE COSSACS† 3:2
14.05.2020 Rusija Audi-LDV Baltarusija Anarchist 4:0
21.05.2020 Baltarusija Anarchist Turkija Ağrı Dağı 5:1
21.05.2020 Ukraina FREE COSSACS† Rusija Audi-LDV 1:4
21.05.2020 Rumunija HC Pârjol Italija frediteam 4:2
28.05.2020 Turkija Ağrı Dağı Italija frediteam Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Rusija Audi-LDV Rumunija HC Pârjol Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Baltarusija Anarchist Ukraina FREE COSSACS† Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ukraina FREE COSSACS† Turkija Ağrı Dağı Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Rumunija HC Pârjol Baltarusija Anarchist Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Italija frediteam Rusija Audi-LDV Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Turkija Ağrı Dağı Rusija Audi-LDV Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Italija frediteam Baltarusija Anarchist Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Rumunija HC Pârjol Ukraina FREE COSSACS† Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Rumunija HC Pârjol Turkija Ağrı Dağı Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ukraina FREE COSSACS† Italija frediteam Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Baltarusija Anarchist Rusija Audi-LDV Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Turkija Ağrı Dağı Baltarusija Anarchist Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Rusija Audi-LDV Ukraina FREE COSSACS† Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Italija frediteam Rumunija HC Pârjol Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Italija frediteam Turkija Ağrı Dağı Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Rumunija HC Pârjol Rusija Audi-LDV Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ukraina FREE COSSACS† Baltarusija Anarchist Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Turkija Ağrı Dağı Ukraina FREE COSSACS† Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Baltarusija Anarchist Rumunija HC Pârjol Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Rusija Audi-LDV Italija frediteam Pridėti prie TV grafiko

Grupė 5

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Prancūzija Avenirvert Norvegija Lauvass 20:1
07.05.2020 Latvija HK VIRSAISI Serbija Spartanci013 1:3
07.05.2020 Bulgarija Mesemvria JAV Michalovce Wild Hogs 1:2
14.05.2020 Norvegija Lauvass JAV Michalovce Wild Hogs 2:6
14.05.2020 Serbija Spartanci013 Bulgarija Mesemvria 1:2 SO
14.05.2020 Prancūzija Avenirvert Latvija HK VIRSAISI 6:2
21.05.2020 Latvija HK VIRSAISI Norvegija Lauvass 7:0
21.05.2020 Bulgarija Mesemvria Prancūzija Avenirvert 2:3 SO
21.05.2020 JAV Michalovce Wild Hogs Serbija Spartanci013 6:1
28.05.2020 Norvegija Lauvass Serbija Spartanci013 Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Prancūzija Avenirvert JAV Michalovce Wild Hogs Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Latvija HK VIRSAISI Bulgarija Mesemvria Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Bulgarija Mesemvria Norvegija Lauvass Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 JAV Michalovce Wild Hogs Latvija HK VIRSAISI Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Serbija Spartanci013 Prancūzija Avenirvert Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Norvegija Lauvass Prancūzija Avenirvert Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Serbija Spartanci013 Latvija HK VIRSAISI Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 JAV Michalovce Wild Hogs Bulgarija Mesemvria Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 JAV Michalovce Wild Hogs Norvegija Lauvass Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Bulgarija Mesemvria Serbija Spartanci013 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Latvija HK VIRSAISI Prancūzija Avenirvert Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Norvegija Lauvass Latvija HK VIRSAISI Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Prancūzija Avenirvert Bulgarija Mesemvria Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Serbija Spartanci013 JAV Michalovce Wild Hogs Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Serbija Spartanci013 Norvegija Lauvass Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 JAV Michalovce Wild Hogs Prancūzija Avenirvert Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Bulgarija Mesemvria Latvija HK VIRSAISI Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Norvegija Lauvass Bulgarija Mesemvria Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Latvija HK VIRSAISI JAV Michalovce Wild Hogs Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Prancūzija Avenirvert Serbija Spartanci013 Pridėti prie TV grafiko

Grupė 6

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Slovakija Diablitos Norvegija Vallby Warriors 11:0
07.05.2020 Suomija Hellraisers Argentina Gancia on the Rocks 3:1
07.05.2020 Olandija The Ice Dragons Šveicarija Vancouver Rockets HC 5:4 SO
14.05.2020 Norvegija Vallby Warriors Šveicarija Vancouver Rockets HC 1:5
14.05.2020 Argentina Gancia on the Rocks Olandija The Ice Dragons 3:0
14.05.2020 Slovakija Diablitos Suomija Hellraisers 2:0
21.05.2020 Suomija Hellraisers Norvegija Vallby Warriors 4:2
21.05.2020 Olandija The Ice Dragons Slovakija Diablitos 1:8
21.05.2020 Šveicarija Vancouver Rockets HC Argentina Gancia on the Rocks 3:2 OT
28.05.2020 Norvegija Vallby Warriors Argentina Gancia on the Rocks Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Slovakija Diablitos Šveicarija Vancouver Rockets HC Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Suomija Hellraisers Olandija The Ice Dragons Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Olandija The Ice Dragons Norvegija Vallby Warriors Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Šveicarija Vancouver Rockets HC Suomija Hellraisers Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Argentina Gancia on the Rocks Slovakija Diablitos Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Norvegija Vallby Warriors Slovakija Diablitos Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Argentina Gancia on the Rocks Suomija Hellraisers Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Šveicarija Vancouver Rockets HC Olandija The Ice Dragons Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Šveicarija Vancouver Rockets HC Norvegija Vallby Warriors Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Olandija The Ice Dragons Argentina Gancia on the Rocks Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Suomija Hellraisers Slovakija Diablitos Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Norvegija Vallby Warriors Suomija Hellraisers Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovakija Diablitos Olandija The Ice Dragons Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Argentina Gancia on the Rocks Šveicarija Vancouver Rockets HC Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Argentina Gancia on the Rocks Norvegija Vallby Warriors Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Šveicarija Vancouver Rockets HC Slovakija Diablitos Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Olandija The Ice Dragons Suomija Hellraisers Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Norvegija Vallby Warriors Olandija The Ice Dragons Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Suomija Hellraisers Šveicarija Vancouver Rockets HC Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovakija Diablitos Argentina Gancia on the Rocks Pridėti prie TV grafiko

Grupė 7

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Slovakija HC Ivan IV Estija HC Wildcats 6:0
07.05.2020 Kroatija dugave 2011 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 2:5
07.05.2020 Vokietija Hintertupfing Hornets JAV Rockland Rage 7:1
14.05.2020 Estija HC Wildcats JAV Rockland Rage 2:6
14.05.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Vokietija Hintertupfing Hornets 2:0
14.05.2020 Slovakija HC Ivan IV Kroatija dugave 2011 6:1
21.05.2020 Kroatija dugave 2011 Estija HC Wildcats 6:1
21.05.2020 Vokietija Hintertupfing Hornets Slovakija HC Ivan IV 7:1
21.05.2020 JAV Rockland Rage Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks 3:5
28.05.2020 Estija HC Wildcats Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Slovakija HC Ivan IV JAV Rockland Rage Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Kroatija dugave 2011 Vokietija Hintertupfing Hornets Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Vokietija Hintertupfing Hornets Estija HC Wildcats Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 JAV Rockland Rage Kroatija dugave 2011 Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Slovakija HC Ivan IV Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Estija HC Wildcats Slovakija HC Ivan IV Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Kroatija dugave 2011 Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 JAV Rockland Rage Vokietija Hintertupfing Hornets Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 JAV Rockland Rage Estija HC Wildcats Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Vokietija Hintertupfing Hornets Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kroatija dugave 2011 Slovakija HC Ivan IV Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Estija HC Wildcats Kroatija dugave 2011 Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovakija HC Ivan IV Vokietija Hintertupfing Hornets Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks JAV Rockland Rage Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Estija HC Wildcats Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 JAV Rockland Rage Slovakija HC Ivan IV Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Vokietija Hintertupfing Hornets Kroatija dugave 2011 Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Estija HC Wildcats Vokietija Hintertupfing Hornets Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Kroatija dugave 2011 JAV Rockland Rage Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovakija HC Ivan IV Didžioji Britanija Frodsburgh Ducks Pridėti prie TV grafiko

Grupė 8

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Čekija SLZA Přibyslavice Estija Hullud Lehmad 16:2
07.05.2020 Baltarusija Malinowka Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) 0:11
07.05.2020 Olandija Shooting Stars Fury Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† 6:1
14.05.2020 Estija Hullud Lehmad Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† 3:2 SO
14.05.2020 Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Olandija Shooting Stars Fury 5:4
14.05.2020 Čekija SLZA Přibyslavice Baltarusija Malinowka 26:0
21.05.2020 Baltarusija Malinowka Estija Hullud Lehmad 1:16
21.05.2020 Olandija Shooting Stars Fury Čekija SLZA Přibyslavice 0:2
21.05.2020 Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) 2:4
28.05.2020 Estija Hullud Lehmad Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Čekija SLZA Přibyslavice Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Baltarusija Malinowka Olandija Shooting Stars Fury Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Olandija Shooting Stars Fury Estija Hullud Lehmad Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Baltarusija Malinowka Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Čekija SLZA Přibyslavice Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Estija Hullud Lehmad Čekija SLZA Přibyslavice Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Baltarusija Malinowka Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Olandija Shooting Stars Fury Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Estija Hullud Lehmad Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Olandija Shooting Stars Fury Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Baltarusija Malinowka Čekija SLZA Přibyslavice Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Estija Hullud Lehmad Baltarusija Malinowka Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Čekija SLZA Přibyslavice Olandija Shooting Stars Fury Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Estija Hullud Lehmad Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Čekija SLZA Přibyslavice Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Olandija Shooting Stars Fury Baltarusija Malinowka Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Estija Hullud Lehmad Olandija Shooting Stars Fury Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Baltarusija Malinowka Ispanija A Esmorga Hóckey Xeo† Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Čekija SLZA Přibyslavice Izrealis TRAKTOR(Chelyabinsk) Pridėti prie TV grafiko

Grupė 9

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Rusija TRIUMPH Slovėnija Bjørnøya IcePanthers 11:1
07.05.2020 Lenkija Pozor Krynica Izrealis Yuvalush 7:2
07.05.2020 Švedija Tving HK Austrija Yukon Yaks 4:1
14.05.2020 Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Austrija Yukon Yaks 2:1
14.05.2020 Izrealis Yuvalush Švedija Tving HK 0:4
14.05.2020 Rusija TRIUMPH Lenkija Pozor Krynica 14:1
21.05.2020 Lenkija Pozor Krynica Slovėnija Bjørnøya IcePanthers 1:0
21.05.2020 Švedija Tving HK Rusija TRIUMPH 1:2 SO
21.05.2020 Austrija Yukon Yaks Izrealis Yuvalush 5:3
28.05.2020 Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Izrealis Yuvalush Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Rusija TRIUMPH Austrija Yukon Yaks Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Lenkija Pozor Krynica Švedija Tving HK Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Švedija Tving HK Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Austrija Yukon Yaks Lenkija Pozor Krynica Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Izrealis Yuvalush Rusija TRIUMPH Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Rusija TRIUMPH Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Izrealis Yuvalush Lenkija Pozor Krynica Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Austrija Yukon Yaks Švedija Tving HK Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Austrija Yukon Yaks Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Švedija Tving HK Izrealis Yuvalush Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Lenkija Pozor Krynica Rusija TRIUMPH Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Lenkija Pozor Krynica Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Rusija TRIUMPH Švedija Tving HK Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Izrealis Yuvalush Austrija Yukon Yaks Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Izrealis Yuvalush Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Austrija Yukon Yaks Rusija TRIUMPH Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Švedija Tving HK Lenkija Pozor Krynica Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovėnija Bjørnøya IcePanthers Švedija Tving HK Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Lenkija Pozor Krynica Austrija Yukon Yaks Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Rusija TRIUMPH Izrealis Yuvalush Pridėti prie TV grafiko

Grupė 10

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Vengrija R-Pens Slovėnija calimero73 8:2
07.05.2020 Lenkija Sharks Raba Wyżna Belgija Spartak Lier 14:0
07.05.2020 Ukraina Orzhiv Kanada Reflex de Montréal 1:2
14.05.2020 Slovėnija calimero73 Kanada Reflex de Montréal 3:2
14.05.2020 Belgija Spartak Lier Ukraina Orzhiv 0:8
14.05.2020 Vengrija R-Pens Lenkija Sharks Raba Wyżna 0:2
21.05.2020 Lenkija Sharks Raba Wyżna Slovėnija calimero73 3:0
21.05.2020 Ukraina Orzhiv Vengrija R-Pens 1:3
21.05.2020 Kanada Reflex de Montréal Belgija Spartak Lier 12:0
28.05.2020 Slovėnija calimero73 Belgija Spartak Lier Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Vengrija R-Pens Kanada Reflex de Montréal Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Lenkija Sharks Raba Wyżna Ukraina Orzhiv Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ukraina Orzhiv Slovėnija calimero73 Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Lenkija Sharks Raba Wyżna Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Belgija Spartak Lier Vengrija R-Pens Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Slovėnija calimero73 Vengrija R-Pens Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Belgija Spartak Lier Lenkija Sharks Raba Wyżna Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Ukraina Orzhiv Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Slovėnija calimero73 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ukraina Orzhiv Belgija Spartak Lier Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Lenkija Sharks Raba Wyżna Vengrija R-Pens Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovėnija calimero73 Lenkija Sharks Raba Wyżna Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Vengrija R-Pens Ukraina Orzhiv Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Belgija Spartak Lier Kanada Reflex de Montréal Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Belgija Spartak Lier Slovėnija calimero73 Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Kanada Reflex de Montréal Vengrija R-Pens Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ukraina Orzhiv Lenkija Sharks Raba Wyżna Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovėnija calimero73 Ukraina Orzhiv Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Lenkija Sharks Raba Wyżna Kanada Reflex de Montréal Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Vengrija R-Pens Belgija Spartak Lier Pridėti prie TV grafiko

Grupė 11

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Vengrija Győri Budvarka Brazilija DUCKS ICE BLOCK 5:2
07.05.2020 Vokietija Torpedo Halle Danija Blue Fox 7:2
07.05.2020 Kanada Ghost Squad Ispanija Txuribeltz Raiders 8:2
14.05.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Ispanija Txuribeltz Raiders 4:3
14.05.2020 Danija Blue Fox Kanada Ghost Squad 2:3 SO
14.05.2020 Vengrija Győri Budvarka Vokietija Torpedo Halle 8:1
21.05.2020 Vokietija Torpedo Halle Brazilija DUCKS ICE BLOCK 7:3
21.05.2020 Kanada Ghost Squad Vengrija Győri Budvarka 1:4
21.05.2020 Ispanija Txuribeltz Raiders Danija Blue Fox 5:3
28.05.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Danija Blue Fox Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Vengrija Győri Budvarka Ispanija Txuribeltz Raiders Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Vokietija Torpedo Halle Kanada Ghost Squad Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Kanada Ghost Squad Brazilija DUCKS ICE BLOCK Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ispanija Txuribeltz Raiders Vokietija Torpedo Halle Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Danija Blue Fox Vengrija Győri Budvarka Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Vengrija Győri Budvarka Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Danija Blue Fox Vokietija Torpedo Halle Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Ispanija Txuribeltz Raiders Kanada Ghost Squad Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ispanija Txuribeltz Raiders Brazilija DUCKS ICE BLOCK Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kanada Ghost Squad Danija Blue Fox Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Vokietija Torpedo Halle Vengrija Győri Budvarka Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Vokietija Torpedo Halle Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Vengrija Győri Budvarka Kanada Ghost Squad Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Danija Blue Fox Ispanija Txuribeltz Raiders Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Danija Blue Fox Brazilija DUCKS ICE BLOCK Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ispanija Txuribeltz Raiders Vengrija Győri Budvarka Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Kanada Ghost Squad Vokietija Torpedo Halle Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Kanada Ghost Squad Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Vokietija Torpedo Halle Ispanija Txuribeltz Raiders Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Vengrija Győri Budvarka Danija Blue Fox Pridėti prie TV grafiko

Grupė 12

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Prancūzija Msa Starteam Turkija Kartalspor 14:0
07.05.2020 Latvija Crystal Diamonds Danija Stokken HC 12:0
07.05.2020 Švedija Västannor Black Wings Austrija BIRD OF PREY 2:1
14.05.2020 Turkija Kartalspor Austrija BIRD OF PREY 1:6
14.05.2020 Danija Stokken HC Švedija Västannor Black Wings 1:5
14.05.2020 Prancūzija Msa Starteam Latvija Crystal Diamonds 6:4
21.05.2020 Latvija Crystal Diamonds Turkija Kartalspor 11:0
21.05.2020 Švedija Västannor Black Wings Prancūzija Msa Starteam 5:0
21.05.2020 Austrija BIRD OF PREY Danija Stokken HC 6:1
28.05.2020 Turkija Kartalspor Danija Stokken HC Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Prancūzija Msa Starteam Austrija BIRD OF PREY Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Latvija Crystal Diamonds Švedija Västannor Black Wings Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Švedija Västannor Black Wings Turkija Kartalspor Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Austrija BIRD OF PREY Latvija Crystal Diamonds Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Danija Stokken HC Prancūzija Msa Starteam Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Turkija Kartalspor Prancūzija Msa Starteam Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Danija Stokken HC Latvija Crystal Diamonds Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Austrija BIRD OF PREY Švedija Västannor Black Wings Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Austrija BIRD OF PREY Turkija Kartalspor Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Švedija Västannor Black Wings Danija Stokken HC Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Latvija Crystal Diamonds Prancūzija Msa Starteam Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Turkija Kartalspor Latvija Crystal Diamonds Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Prancūzija Msa Starteam Švedija Västannor Black Wings Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Danija Stokken HC Austrija BIRD OF PREY Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Danija Stokken HC Turkija Kartalspor Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Austrija BIRD OF PREY Prancūzija Msa Starteam Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Švedija Västannor Black Wings Latvija Crystal Diamonds Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Turkija Kartalspor Švedija Västannor Black Wings Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Latvija Crystal Diamonds Austrija BIRD OF PREY Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Prancūzija Msa Starteam Danija Stokken HC Pridėti prie TV grafiko

Grupė 13

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Čekija Ratíškovice "VULLS" Bosnija ir Hercogovina GLASINAC 6:2
07.05.2020 Suomija Blue Jackets Argentina Adrogué Poker Athlétic 8:0
07.05.2020 Bulgarija Chardafon Ice Team Šveicarija Reussdamm Warriors 3:5
14.05.2020 Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Šveicarija Reussdamm Warriors 1:5
14.05.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Bulgarija Chardafon Ice Team 1:5
14.05.2020 Čekija Ratíškovice "VULLS" Suomija Blue Jackets 5:2
21.05.2020 Suomija Blue Jackets Bosnija ir Hercogovina GLASINAC 4:0
21.05.2020 Bulgarija Chardafon Ice Team Čekija Ratíškovice "VULLS" 2:0
21.05.2020 Šveicarija Reussdamm Warriors Argentina Adrogué Poker Athlétic 2:1
28.05.2020 Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Argentina Adrogué Poker Athlétic Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Čekija Ratíškovice "VULLS" Šveicarija Reussdamm Warriors Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Suomija Blue Jackets Bulgarija Chardafon Ice Team Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Bulgarija Chardafon Ice Team Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Šveicarija Reussdamm Warriors Suomija Blue Jackets Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Čekija Ratíškovice "VULLS" Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Čekija Ratíškovice "VULLS" Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Suomija Blue Jackets Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Šveicarija Reussdamm Warriors Bulgarija Chardafon Ice Team Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Šveicarija Reussdamm Warriors Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Bulgarija Chardafon Ice Team Argentina Adrogué Poker Athlétic Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Suomija Blue Jackets Čekija Ratíškovice "VULLS" Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Suomija Blue Jackets Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Čekija Ratíškovice "VULLS" Bulgarija Chardafon Ice Team Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Šveicarija Reussdamm Warriors Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Šveicarija Reussdamm Warriors Čekija Ratíškovice "VULLS" Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Bulgarija Chardafon Ice Team Suomija Blue Jackets Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Bosnija ir Hercogovina GLASINAC Bulgarija Chardafon Ice Team Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Suomija Blue Jackets Šveicarija Reussdamm Warriors Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Čekija Ratíškovice "VULLS" Argentina Adrogué Poker Athlétic Pridėti prie TV grafiko

Grupė 14

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Rusija LokoYar Lietuva Jonavos Gulbes 5:1
07.05.2020 Kroatija Delta Quadrant Airija Lucky Outsiders 2010 6:0
07.05.2020 Švedija Hv 1971 Ispanija Armada Invencible 3:1
14.05.2020 Lietuva Jonavos Gulbes Ispanija Armada Invencible 2:4
14.05.2020 Airija Lucky Outsiders 2010 Švedija Hv 1971 0:5
14.05.2020 Rusija LokoYar Kroatija Delta Quadrant 5:1
21.05.2020 Kroatija Delta Quadrant Lietuva Jonavos Gulbes 4:0
21.05.2020 Švedija Hv 1971 Rusija LokoYar 4:0
21.05.2020 Ispanija Armada Invencible Airija Lucky Outsiders 2010 5:0
28.05.2020 Lietuva Jonavos Gulbes Airija Lucky Outsiders 2010 Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Rusija LokoYar Ispanija Armada Invencible Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Kroatija Delta Quadrant Švedija Hv 1971 Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Švedija Hv 1971 Lietuva Jonavos Gulbes Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Ispanija Armada Invencible Kroatija Delta Quadrant Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Airija Lucky Outsiders 2010 Rusija LokoYar Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Lietuva Jonavos Gulbes Rusija LokoYar Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Airija Lucky Outsiders 2010 Kroatija Delta Quadrant Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Ispanija Armada Invencible Švedija Hv 1971 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Ispanija Armada Invencible Lietuva Jonavos Gulbes Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Švedija Hv 1971 Airija Lucky Outsiders 2010 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kroatija Delta Quadrant Rusija LokoYar Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Lietuva Jonavos Gulbes Kroatija Delta Quadrant Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Rusija LokoYar Švedija Hv 1971 Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Airija Lucky Outsiders 2010 Ispanija Armada Invencible Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Airija Lucky Outsiders 2010 Lietuva Jonavos Gulbes Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Ispanija Armada Invencible Rusija LokoYar Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Švedija Hv 1971 Kroatija Delta Quadrant Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Lietuva Jonavos Gulbes Švedija Hv 1971 Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Kroatija Delta Quadrant Ispanija Armada Invencible Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Rusija LokoYar Airija Lucky Outsiders 2010 Pridėti prie TV grafiko

Grupė 15

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Prancūzija loudia hockey Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK 6:0
07.05.2020 Baltarusija Rushden and Diamonds Belgija trapper123 4:1
07.05.2020 Kanada Qc Nordiques JAV Dinamo 1983 7:2
14.05.2020 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK JAV Dinamo 1983 2:6
14.05.2020 Belgija trapper123 Kanada Qc Nordiques 2:8
14.05.2020 Prancūzija loudia hockey Baltarusija Rushden and Diamonds 4:0
21.05.2020 Baltarusija Rushden and Diamonds Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK 9:1
21.05.2020 Kanada Qc Nordiques Prancūzija loudia hockey 3:0
21.05.2020 JAV Dinamo 1983 Belgija trapper123 3:0
28.05.2020 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Belgija trapper123 Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Prancūzija loudia hockey JAV Dinamo 1983 Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Baltarusija Rushden and Diamonds Kanada Qc Nordiques Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Kanada Qc Nordiques Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 JAV Dinamo 1983 Baltarusija Rushden and Diamonds Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Belgija trapper123 Prancūzija loudia hockey Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Prancūzija loudia hockey Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Belgija trapper123 Baltarusija Rushden and Diamonds Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 JAV Dinamo 1983 Kanada Qc Nordiques Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 JAV Dinamo 1983 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kanada Qc Nordiques Belgija trapper123 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Baltarusija Rushden and Diamonds Prancūzija loudia hockey Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Baltarusija Rushden and Diamonds Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Prancūzija loudia hockey Kanada Qc Nordiques Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Belgija trapper123 JAV Dinamo 1983 Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Belgija trapper123 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 JAV Dinamo 1983 Prancūzija loudia hockey Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Kanada Qc Nordiques Baltarusija Rushden and Diamonds Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Bosnija ir Hercogovina BHK ČELIK Kanada Qc Nordiques Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Baltarusija Rushden and Diamonds JAV Dinamo 1983 Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Prancūzija loudia hockey Belgija trapper123 Pridėti prie TV grafiko

Grupė 16

Data Namų komanda Svečių komanda Rezultatas
07.05.2020 Slovakija HC Rychle Krpce Portugalija benfica82 5:2
07.05.2020 Kroatija hhk dalma Serbija HK LORIS 5:3
07.05.2020 Bulgarija HC BLUE POWER Austrija HC TWK Innsbruck 5:3
14.05.2020 Portugalija benfica82 Austrija HC TWK Innsbruck 1:4
14.05.2020 Serbija HK LORIS Bulgarija HC BLUE POWER 0:14
14.05.2020 Slovakija HC Rychle Krpce Kroatija hhk dalma 3:1
21.05.2020 Kroatija hhk dalma Portugalija benfica82 5:2
21.05.2020 Bulgarija HC BLUE POWER Slovakija HC Rychle Krpce 5:0
21.05.2020 Austrija HC TWK Innsbruck Serbija HK LORIS 8:0
28.05.2020 Portugalija benfica82 Serbija HK LORIS Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Slovakija HC Rychle Krpce Austrija HC TWK Innsbruck Pridėti prie TV grafiko
28.05.2020 Kroatija hhk dalma Bulgarija HC BLUE POWER Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Bulgarija HC BLUE POWER Portugalija benfica82 Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Austrija HC TWK Innsbruck Kroatija hhk dalma Pridėti prie TV grafiko
04.06.2020 Serbija HK LORIS Slovakija HC Rychle Krpce Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Portugalija benfica82 Slovakija HC Rychle Krpce Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Serbija HK LORIS Kroatija hhk dalma Pridėti prie TV grafiko
11.06.2020 Austrija HC TWK Innsbruck Bulgarija HC BLUE POWER Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Austrija HC TWK Innsbruck Portugalija benfica82 Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Bulgarija HC BLUE POWER Serbija HK LORIS Pridėti prie TV grafiko
18.06.2020 Kroatija hhk dalma Slovakija HC Rychle Krpce Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Portugalija benfica82 Kroatija hhk dalma Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Slovakija HC Rychle Krpce Bulgarija HC BLUE POWER Pridėti prie TV grafiko
25.06.2020 Serbija HK LORIS Austrija HC TWK Innsbruck Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Serbija HK LORIS Portugalija benfica82 Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Austrija HC TWK Innsbruck Slovakija HC Rychle Krpce Pridėti prie TV grafiko
02.07.2020 Bulgarija HC BLUE POWER Kroatija hhk dalma Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Portugalija benfica82 Bulgarija HC BLUE POWER Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Kroatija hhk dalma Austrija HC TWK Innsbruck Pridėti prie TV grafiko
09.07.2020 Slovakija HC Rychle Krpce Serbija HK LORIS Pridėti prie TV grafiko


Pastaba: Nėra atsižvelgiama į pasitraukimus iš preliminaraus raundo rungtynių, jei atkrintamosios varžybos jau yra suplanuotos. Atkrintamųjų varžybų atšaukti negalima dėl techninių priežasčių.