Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1191 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Taurių laimėtojų taurė

988 864 244
Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
Nitra-Corgoni
Lygos rungtynės
29.5.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Žaidėjai

Viet Vardas Komanda GP G A TP +/- PIM DS S S% G/G A/G P/G 3GP
1 Čekija Dominik Plotěný Čekija SLZA Přibyslavi 3 4 9 13 8 2 - 12 33.3 1.3 3.0 4.3 2
2 Čekija Vincent Syrovátka Čekija SLZA Přibyslavi 3 3 9 12 8 2 - 17 17.7 1.0 3.0 4.0 1
3 Prancūzija Bastien Lizeroux Čekija SLZA Přibyslavi 3 7 4 11 8 0 - 15 46.7 2.3 1.3 3.7 1
4 Čekija Ondřej Sedlecký Čekija SLZA Přibyslavi 3 3 8 11 8 0 11 16 18.8 1.0 2.7 3.7 2
5 Šveicarija Pascal Hartmeyer Latvija Crystal Diamond 3 3 8 11 9 2 - 12 25.0 1.0 2.7 3.7 2
6 Vengrija Lukács Zsigmond Latvija Crystal Diamond 3 7 3 10 9 2 - 12 58.3 2.3 1.0 3.3 1
7 Ispanija José María Chaves Latvija Crystal Diamond 3 5 5 10 8 0 - 21 23.8 1.7 1.7 3.3 2
8 Italija Cesare Vendettuoli Slovakija Diablitos 3 4 6 10 6 0 - 19 21.1 1.3 2.0 3.3 3
9 Italija Manuele Manenti Slovakija Diablitos 3 4 6 10 6 0 - 18 22.2 1.3 2.0 3.3 2
10 Vengrija Ágoston Szentpéteri Vengrija R-Pens 3 6 3 9 6 2 - 20 30.0 2.0 1.0 3.0 2
11 Latvija Marģers Mošķis Latvija Maromans 3 6 3 9 6 2 - 16 37.5 2.0 1.0 3.0 1
12 Slovakija Karol Jankovič Vokietija Powerplay Südsa 2 5 4 9 10 2 - 10 50.0 2.5 2.0 4.5 1
13 Čekija Roman Hořava Kanada Reflex de Montr 3 5 4 9 3 2 - 19 26.3 1.7 1.3 3.0 2
14 Suomija Jussi Merger Bulgarija HC BLUE POWER 3 4 5 9 9 0 - 10 40.0 1.3 1.7 3.0 1
15 Prancūzija Damien Mayeur Bulgarija HC BLUE POWER 3 3 6 9 10 2 - 19 15.8 1.0 2.0 3.0 2
16 Čekija Vladislav Šimerda Čekija SLZA Přibyslavi 3 2 7 9 8 0 9 7 28.6 0.7 2.3 3.0 0
17 Šveicarija Ivan Roch Vokietija Powerplay Südsa 3 2 7 9 8 2 - 4 50.0 0.7 2.3 3.0 1
18 Latvija Rūdolfs Okeāns Latvija Crystal Diamond 3 1 8 9 9 4 9 7 14.3 0.3 2.7 3.0 0
19 Italija Simon Vergassola Izrealis TRAKTOR(Chelyab 3 6 2 8 6 2 - 16 37.5 2.0 0.7 2.7 1
20 Latvija Rons Guldzis Slovakija HC Ivan IV 3 5 3 8 6 2 - 20 25.0 1.7 1.0 2.7 2
21 Rusija Anatoliy Besedin Rusija TRIUMPH 3 5 3 8 4 0 - 12 41.7 1.7 1.0 2.7 2
22 Vengrija Antal Baltár Čekija SLZA Přibyslavi 3 4 4 8 8 0 - 16 25.0 1.3 1.3 2.7 1
23 Bosnija ir Hercogovina Jože Kuljanac Slovakija Diablitos 3 3 5 8 6 0 - 20 15.0 1.0 1.7 2.7 1
24 Vengrija Bálint Gróf Čekija SLZA Přibyslavi 3 3 5 8 9 0 - 9 33.3 1.0 1.7 2.7 0
25 Serbija Tomislav Đurković Bulgarija HC BLUE POWER 3 3 5 8 9 0 - 22 13.6 1.0 1.7 2.7 2
26 Latvija Rinārs Grotuss Suomija Vantaa Eagles 3 2 6 8 6 0 - 12 16.7 0.7 2.0 2.7 1
27 Latvija Jānis Baranovs Latvija Maromans 3 2 6 8 6 0 - 17 11.8 0.7 2.0 2.7 1
28 Latvija Norberts Vīnkalniņš Latvija Crystal Diamond 3 1 7 8 9 2 8 8 12.5 0.3 2.3 2.7 1
29 Čekija Bohumil Hlavatý Bulgarija HC BLUE POWER 3 5 2 7 6 2 - 11 45.5 1.7 0.7 2.3 2
30 Slovakija Miroslav Teken Prancūzija Avenirvert 3 4 3 7 5 2 - 11 36.4 1.3 1.0 2.3 1
31 Olandija Lucas van Geelen Rusija TRIUMPH 3 4 3 7 4 0 - 11 36.4 1.3 1.0 2.3 1
32 Lenkija Damian Badaj Prancūzija Avenirvert 3 3 4 7 5 0 - 10 30.0 1.0 1.3 2.3 1
33 Rusija Timofey Pogrebnoy Rusija TRIUMPH 3 3 4 7 5 0 - 10 30.0 1.0 1.3 2.3 1
34 Bulgarija Vasko Milev Vengrija R-Pens 3 3 4 7 6 0 - 18 16.7 1.0 1.3 2.3 1
35 Prancūzija Stéphane Degardin Suomija Vantaa Eagles 3 3 4 7 6 2 - 6 50.0 1.0 1.3 2.3 1
36 Serbija Marko Paskaljević Baltarusija Rushden and Dia 3 3 4 7 3 0 - 15 20.0 1.0 1.3 2.3 2
37 Rusija Nikolay Venediktov Čekija SLZA Přibyslavi 3 2 5 7 8 0 7 4 50.0 0.7 1.7 2.3 0
38 Ispanija Bittor Cabo Prancūzija Msa Starteam 3 2 5 7 5 0 7 15 13.3 0.7 1.7 2.3 2
39 Rumunija Iuliu Călinescu Rumunija Hashixem Invict 3 2 5 7 8 0 - 15 13.3 0.7 1.7 2.3 2
40 Švedija Vilgot Norén Švedija Västannor Black 3 2 5 7 5 0 - 12 16.7 0.7 1.7 2.3 2
41 Vokietija René Bartelt Čekija SLZA Přibyslavi 3 1 6 7 9 2 - 6 16.7 0.3 2.0 2.3 0
42 Bulgarija Yordan Tomov Vokietija Powerplay Südsa 3 1 6 7 2 0 - 12 8.3 0.3 2.0 2.3 1
43 Slovėnija Anton Rupel Bulgarija HC BLUE POWER 3 1 6 7 9 0 7 9 11.1 0.3 2.0 2.3 1
44 Čekija Rudolf Rupert Šveicarija Vancouver Rocke 2 5 1 6 4 0 - 14 35.7 2.5 0.5 3.0 2
45 Slovakija Blažej Pardovič Prancūzija Avenirvert 3 4 2 6 5 2 - 9 44.4 1.3 0.7 2.0 1
46 Čekija Jaroslav Hyťha Prancūzija Avenirvert 3 4 2 6 5 2 - 6 66.7 1.3 0.7 2.0 1
47 Serbija Bogdan Mirić Čekija SLZA Přibyslavi 3 4 2 6 9 0 - 12 33.3 1.3 0.7 2.0 0
48 Čekija Karel Žikeš Izrealis TRAKTOR(Chelyab 3 4 2 6 6 0 - 14 28.6 1.3 0.7 2.0 0
49 Rusija Sergey Lobachev Slovakija Moroms Ladies 3 3 3 6 3 0 - 17 17.7 1.0 1.0 2.0 1
50 Rusija Nikolay Verigin Rusija Audi-LDV 3 3 3 6 5 0 - 12 25.0 1.0 1.0 2.0 2

Vartininkai

Viet Vardas Komanda GP TOI SA GA GAA Sv% SO A TP 3GP
1 Rusija Sergey Shmelev Rusija Audi-LDV 2 60 9 0 0.00 100.00 0 1 1 0
2 Slovakija Radoslav Mladý Vengrija LIGET UTCAI BIT 2 40 16 0 0.00 100.00 0 0 0 0
3 Serbija Dragan Leković Ukraina Orzhiv 1 20 6 0 0.00 100.00 0 0 0 0
4 Lenkija Michał Domin Lenkija ChybaTy hockey 1 20 5 0 0.00 100.00 0 0 0 0
5 Slovėnija Mihael Hrastnik Lenkija Sharks Raba Wyż 3 180 64 0 0.00 100.00 3 0 0 2
6 Latvija Rendolfs Dūle Švedija Hv 1971 1 60 9 0 0.00 100.00 1 0 0 0
7 Slovėnija Bojan Borovnik Slovakija Diablitos 2 120 18 0 0.00 100.00 2 0 0 1
8 Kanada Joe McGowan Kanada Reflex de Montr 2 120 41 1 0.50 97.56 1 0 0 1
9 Čekija Rastislav Jirman Švedija Hv 1971 2 120 41 1 0.50 97.56 1 0 0 1
10 Prancūzija Donovan Heredia Prancūzija loudia hockey 2 100 40 1 0.60 97.50 1 0 0 1
11 Švedija Robert Broberg Švedija Tving HK 2 125 38 1 0.48 97.37 1 0 0 2
12 Latvija Sigmunds Reģenieks Vokietija Powerplay Südsa 2 120 37 1 0.50 97.30 1 0 0 1
13 Čekija Vojtěch Gronych Čekija Ratíškovice "VU 3 118 34 1 0.51 97.06 0 0 0 0
14 Čekija Lubor Jůzek Čekija SLZA Přibyslavi 3 120 29 1 0.50 96.55 1 0 0 1
15 Čekija Aleš Jonák Rusija TRIUMPH 3 165 53 2 0.73 96.23 0 0 0 1
16 Čekija Vincent Capík Latvija Maromans 3 185 48 2 0.65 95.83 1 1 1 1
17 Brazilija Walter Itatiaia Slovakija HC Rychle Krpce 1 60 23 1 1.00 95.65 0 0 0 0
18 JAV Mack Gaudreau Didžioji Britanija Frodsburgh Duck 2 120 44 2 1.00 95.45 1 0 0 1
19 Ukraina Arsenij Sugak Airija HC Bohemians Du 3 190 86 4 1.26 95.35 0 0 0 2
20 Šveicarija Oliver Citherlet Prancūzija Avenirvert 2 125 86 4 1.92 95.35 0 0 0 1