27 |
Siberia 56151 † |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 10 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 10 under ordinær sesong i liga III.6.
|
26 |
Siberia |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 6 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 7 under ordinær sesong i liga III.6.
|
25 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 5 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 4 under ordinær sesong i liga III.6.
|
24 |
Siberia |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 4 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 3 under ordinær sesong i liga III.6.
|
23 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 5 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 4 under ordinær sesong i liga III.6.
|
22 |
Siberia |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.6.
|
Ranket 19 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 19 under ordinær sesong i liga II.2.
|
21 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 6 under ordinær sesong i liga III.2.
|
20 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 7 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 7 under ordinær sesong i liga III.2.
|
19 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 5 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 5 under ordinær sesong i liga III.2.
|
18 |
Siberia |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 13 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga III.2.
|
17 |
Siberia |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga III.2.
|
Ranket 18 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 17 under ordinær sesong i liga III.2.
|
16 |
Siberia |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga III.2.
|
Ranket 17 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 17 under ordinær sesong i liga III.2.
|
15 |
Siberia |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga III.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
14 |
Siberia |
Rangert som nr. 513 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 5 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 6 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
13 |
Siberia |
Rangert som nr. 513 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 8 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 6 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
12 |
Siberia |
Rangert som nr. 1025 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 9 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 10 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
11 |
HC Stary Most |
Rangert som nr. 513 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 17 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 19 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
10 |
traktor-chelyabinsk |
Rangert som nr. 513 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 19 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 20 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
9 |
Beerdrinkers |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Flyttet til liga IV.18 av hockeyforbundet.
|
Ranket 4 i playoff for liga IV.33.
|
Ranket 6 under ordinær sesong i liga IV.33.
|
8 |
Team noname 56151 |
Utslått i 1. runde av den nasjonale cupen
|
Flyttet til liga IV.33 av hockeyforbundet.
|
Ranket 14 i playoff for liga IV.23.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga IV.23.
|
7 |
АК БАРС |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 17 i playoff for liga IV.23.
|
Ranket 20 under ordinær sesong i liga IV.23.
|
6 |
"SALAVAT" |
Utslått i 1. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 19 i playoff for liga IV.23.
|
Ranket 20 under ordinær sesong i liga IV.23.
|