50 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 10 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 11 under ordinær sesong i liga II.2.
|
49 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 12 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 11 under ordinær sesong i liga II.2.
|
48 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 11 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 11 under ordinær sesong i liga II.2.
|
47 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 14 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 16 under ordinær sesong i liga II.2.
|
46 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.6.
|
45 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.6.
|
Tapte i nedrykkskampen fra liga II.2.
|
Ranket 15 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 15 under ordinær sesong i liga II.2.
|
44 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 14 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 12 under ordinær sesong i liga II.2.
|
43 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 12 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 12 under ordinær sesong i liga II.2.
|
42 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 10 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 11 under ordinær sesong i liga II.2.
|
41 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 12 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 16 under ordinær sesong i liga II.2.
|
40 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.14.
|
39 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.14.
|
Ranket 17 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 17 under ordinær sesong i liga II.2.
|
38 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 16 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 16 under ordinær sesong i liga II.2.
|
37 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.14.
|
36 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.14.
|
Ranket 17 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 17 under ordinær sesong i liga II.2.
|
35 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.14.
|
34 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.14.
|
Tapte i nedrykkskampen fra liga II.2.
|
Ranket 13 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga II.2.
|
33 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.10.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.10.
|
32 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.10.
|
Tapte i nedrykkskampen fra liga II.2.
|
Ranket 14 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga II.2.
|
31 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 16 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga II.2.
|
30 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 12 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 12 under ordinær sesong i liga II.2.
|
29 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 16 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 16 under ordinær sesong i liga II.2.
|
28 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 15 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga II.2.
|
27 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga II.2.
|
Ranket 16 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 16 under ordinær sesong i liga II.2.
|
26 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.6.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.6.
|
25 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.6.
|
Tapte i nedrykkskampen fra liga II.2.
|
Ranket 15 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 15 under ordinær sesong i liga II.2.
|
24 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 2 under ordinær sesong i liga III.14.
|
23 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 5. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.14.
|
Ranket 17 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 19 under ordinær sesong i liga II.2.
|
22 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Ranket 1 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 2 under ordinær sesong i liga III.14.
|
21 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 3 i playoff for liga III.14.
|
Ranket 4 under ordinær sesong i liga III.14.
|
20 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Nedrykk til liga III.14.
|
Ranket 17 i playoff for liga II.2.
|
Ranket 17 under ordinær sesong i liga II.2.
|
19 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga II.2.
|
Seiret i opprykksrunden til liga II.2.
|
Ranket 2 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 1 under ordinær sesong i liga III.2.
|
18 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 4. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 3 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 3 under ordinær sesong i liga III.2.
|
17 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 3. runde av den nasjonale cupen
|
Ranket 9 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 11 under ordinær sesong i liga III.2.
|
16 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Seiret i nedrykkskampen i liga III.2.
|
Ranket 13 i playoff for liga III.2.
|
Ranket 12 under ordinær sesong i liga III.2.
|
15 |
jaskinia oronrub |
Utslått i 2. runde av den nasjonale cupen
|
Opprykk til liga III.2.
|
Seiret i opprykksrunden til liga III.2.
|
Ranket 2 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 3 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
14 |
jaskinia oronrub |
Rangert som nr. 1025 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 4 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 4 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
13 |
jaskinia oronrub |
Rangert som nr. 1025 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 9 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 14 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
12 |
HC GKS Katowice 1964 |
Rangert som nr. 1025 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 9 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 13 under ordinær sesong i liga IV.18.
|
11 |
Ac Sumina |
Rangert som nr. 2049 i den nasjonale cupen.
|
Ranket 10 i playoff for liga IV.18.
|
Ranket 13 under ordinær sesong i liga IV.18.
|