Sezóna | Dátum | Udalosť |
30 (24/112) | 2018-04-04 | Tím bol pridelený manažérovi - LapantinoPT |
30 (48/112) | 2018-04-28 | Tím zanikol - LapantinoPT |
30 (68/112) | 2018-05-18 | Tím bol pridelený manažérovi - Anibal Galindro |
31 (44/112) | 2018-08-14 | Tím zanikol - Anibal Galindro |
31 (110/112) | 2018-10-19 | Tím bol pridelený manažérovi - RUI melres |
32 (35/112) | 2018-11-25 | Tím zanikol - RUI melres |
32 (36/112) | 2018-11-26 | Tím bol pridelený manažérovi - limovsky |
32 (58/112) | 2018-12-18 | Tím zanikol - limovsky |
32 (75/112) | 2019-01-04 | Tím bol pridelený manažérovi - rubenquaresma |
33 (46/112) | 2019-03-28 | Tím zanikol - rubenquaresma |
33 (48/112) | 2019-03-30 | Tím bol pridelený manažérovi - pastaxi |
33 (70/112) | 2019-04-21 | Tím zanikol - pastaxi |
33 (79/112) | 2019-04-30 | Tím bol pridelený manažérovi - nunosaramago |
34 (24/112) | 2019-06-26 | Tím zanikol - nunosaramago |
34 (36/112) | 2019-07-08 | Tím bol pridelený manažérovi - RodrigoLopes1 |
34 (58/112) | 2019-07-30 | Tím zanikol - RodrigoLopes1 |
34 (85/112) | 2019-08-26 | Tím bol pridelený manažérovi - José Miguel Rodrigues |
34 (107/112) | 2019-09-17 | Tím zanikol - José Miguel Rodrigues |
35 (8/112) | 2019-09-30 | Tím bol pridelený manažérovi - pafpires |
44 (94/112) | 2022-09-28 | Tím zanikol - pafpires |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
44 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy I.1. |
||
13. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
43 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy I.1. |
||
14. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
42 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy I.1. |
||
14. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
41 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy I.1. |
||
16. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
40 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy I.1. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.1. |
||
3. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
39 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy II.1. |
||
5. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
38 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
6. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
37 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
7. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
36 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
35 | GD Pampilhosense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
34 | Cerveira |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.1. |
||
10. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
33 | Juventude Azeitonense |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.1. |
||
10. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
32 | Black Sharks |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.1. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
31 | The Navier-Skates† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy II.1. |
||
20. miesto v play-off ligy I.1. |
||
20. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
30 | The Navier-Skates |
Tím postúpil do ligy I.1. |
1. miesto v play-off ligy II.2. |
||
5. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
29 | Team noname 122805 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
17. miesto v play-off ligy II.2. |
||
17. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
28 | Team noname 122805 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
19. miesto v play-off ligy II.2. |
||
20. miesto v základnej časti ligy II.2. |