Sezóna | Dátum | Udalosť |
30 (112/112) | 2018-07-01 | Tím bol pridelený manažérovi - Vladimir Dudar |
31 (39/112) | 2018-08-09 | Tím zanikol - Vladimir Dudar |
32 (6/112) | 2018-10-27 | Tím bol pridelený manažérovi - Thuula1 |
32 (28/112) | 2018-11-18 | Tím zanikol - Thuula1 |
32 (46/112) | 2018-12-06 | Tím bol pridelený manažérovi - Aleks Pertsev |
32 (68/112) | 2018-12-28 | Tím zanikol - Aleks Pertsev |
32 (82/112) | 2019-01-11 | Tím bol pridelený manažérovi - Herden5 |
33 (30/112) | 2019-03-12 | Tím zanikol - Herden5 |
33 (33/112) | 2019-03-15 | Tím bol pridelený manažérovi - Wardyns |
33 (55/112) | 2019-04-06 | Tím zanikol - Wardyns |
33 (105/112) | 2019-05-26 | Tím bol pridelený manažérovi - 7glorious |
34 (17/112) | 2019-06-19 | Tím zanikol - 7glorious |
35 (108/112) | 2020-01-08 | Tím bol pridelený manažérovi - Herden5 |
36 (47/112) | 2020-02-28 | Tím zanikol - Herden5 |
38 (70/112) | 2020-11-01 | Tím bol pridelený manažérovi - maahärra |
44 (92/112) | 2022-09-26 | Tím zanikol - maahärra |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
44 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy I.1. |
||
10. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
43 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy I.1. |
||
9. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
42 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy I.1. |
||
8. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
41 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy I.1. |
||
11. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
40 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy I.1. |
||
13. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
39 | ESIMENE |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
17. miesto v play-off ligy I.1. |
||
17. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
38 | ESIMENE |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy I.1. |
||
1. miesto v play-off ligy II.1. |
||
1. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
37 | HC Ilves Reborn† |
1. miesto v play-off ligy II.1. |
1. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
36 | HC Ilves Reborn† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol hokejovou asociáciou preradený do ligy II.1. |
||
16. miesto v play-off ligy I.1. |
||
16. miesto v základnej časti ligy I.1. |
||
35 | HC Northern Lights† |
Tím bol hokejovou asociáciou preradený do ligy I.1. |
3. miesto v play-off ligy II.1. |
||
3. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
34 | HC Northern Lights† |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
7. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
33 | IC Sitamaja Katus† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.1. |
||
7. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
32 | Tallinna HC Ilvesed |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.1. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.1. |
||
31 | IHK Dudari Epos† |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy II.1. |
||
20. miesto v play-off ligy I.1. |
||
20. miesto v základnej časti ligy I.1. |