Sezóna | Dátum | Udalosť |
1 (0/112) | 2009-04-10 | Tím bol pridelený manažérovi - sklave007 |
1 (38/112) | 2009-05-27 | Tím zanikol - sklave007 |
1 (39/112) | 2009-05-28 | Tím bol pridelený manažérovi - dropek |
1 (74/112) | 2009-07-02 | Tím zanikol - dropek |
1 (75/112) | 2009-07-03 | Tím bol pridelený manažérovi - seba1223 |
1 (111/112) | 2009-08-08 | Tím zanikol - seba1223 |
2 (77/112) | 2009-10-25 | Tím bol pridelený manažérovi - vily |
3 (6/112) | 2009-12-05 | Tím zanikol - vily |
4 (77/112) | 2010-06-06 | Tím bol pridelený manažérovi - Abuh |
5 (89/112) | 2010-10-08 | Tím zanikol - Abuh |
5 (106/112) | 2010-10-25 | Tím bol pridelený manažérovi - KovacM |
6 (90/112) | 2011-01-29 | Tím zanikol - KovacM |
6 (98/112) | 2011-02-06 | Tím bol pridelený manažérovi - Upi |
7 (8/112) | 2011-02-28 | Tím zanikol - Upi |
7 (13/112) | 2011-03-05 | Tím bol pridelený manažérovi - luka 2000 |
7 (37/112) | 2011-03-29 | Tím zanikol - luka 2000 |
7 (56/112) | 2011-04-17 | Tím bol pridelený manažérovi - lejk |
7 (78/112) | 2011-05-09 | Tím zanikol - lejk |
7 (84/112) | 2011-05-15 | Tím bol pridelený manažérovi - deki89 |
7 (106/112) | 2011-06-06 | Tím zanikol - deki89 |
8 (21/112) | 2011-07-03 | Tím bol pridelený manažérovi - urhinjost |
8 (43/112) | 2011-07-25 | Tím zanikol - urhinjost |
8 (61/112) | 2011-08-12 | Tím bol pridelený manažérovi - ibracko |
8 (83/112) | 2011-09-03 | Tím zanikol - ibracko |
8 (100/112) | 2011-09-20 | Tím bol pridelený manažérovi - Anatea |
10 (90/112) | 2012-04-21 | Tím zanikol - Anatea |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
10 | Portorož |
513. miesto v Národnom pohári. |
8. miesto v play-off ligy IV.3. |
||
4. miesto v základnej časti ligy IV.3. |
||
9 | Portorož |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy IV.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy IV.3. |
||
8 | Team noname 32078 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol hokejovou asociáciou preradený do ligy IV.3. |
||
20. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
18. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
7 | The Offspring |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
17. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
20. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
6 | GStar |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
8. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
5 | Abuhi |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
4. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
4 | Abuhi |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
10. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
3 | Team noname 32078 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
19. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
20. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
2 | Bakanete |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
15. miesto v základnej časti ligy IV.10. |
||
1 | HK KAMNO GALAXY |
Tím vypadol v 4. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
6. miesto v základnej časti ligy IV.10. |