Sezóna | Dátum | Udalosť |
1 (0/112) | 2009-04-16 | Tím bol pridelený manažérovi - DEDYO |
2 (100/112) | 2009-11-17 | Tím zanikol - DEDYO |
2 (101/112) | 2009-11-18 | Tím bol pridelený manažérovi - Anthonik |
3 (11/112) | 2009-12-10 | Tím zanikol - Anthonik |
3 (89/112) | 2010-02-26 | Tím bol pridelený manažérovi - BHull |
3 (111/112) | 2010-03-20 | Tím zanikol - BHull |
4 (11/112) | 2010-04-01 | Tím bol pridelený manažérovi - nvm85 |
4 (38/112) | 2010-04-28 | Tím zanikol - nvm85 |
4 (39/112) | 2010-04-29 | Tím bol pridelený manažérovi - Gari11 |
4 (61/112) | 2010-05-21 | Tím zanikol - Gari11 |
4 (62/112) | 2010-05-22 | Tím bol pridelený manažérovi - goodst1 |
4 (95/112) | 2010-06-24 | Tím zanikol - goodst1 |
4 (97/112) | 2010-06-26 | Tím bol pridelený manažérovi - Ouret |
5 (74/112) | 2010-09-23 | Tím zanikol - Ouret |
5 (77/112) | 2010-09-26 | Tím bol pridelený manažérovi - Taranterum |
13 (68/112) | 2013-03-01 | Tím zanikol - Taranterum |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
13 | Хуртовина† |
65. miesto v Národnom pohári. |
8. miesto v play-off ligy III.11. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.11. |
||
12 | Хуртовина |
65. miesto v Národnom pohári. |
4. miesto v play-off ligy III.11. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.11. |
||
11 | Хуртовина |
65. miesto v Národnom pohári. |
Tím vypadol do ligy III.11. |
||
18. miesto v play-off ligy II.3. |
||
18. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
10 | Хуртовина |
65. miesto v Národnom pohári. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.10. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
9 | Хуртовина |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy II.3. |
||
2. miesto v play-off ligy III.10. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
8 | Хуртовина |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy II.3. |
||
2. miesto v play-off ligy III.10. |
||
3. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
7 | Хуртовина |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy III.10. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
6 | Хуртовина |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy III.10. |
||
6. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
5 | Хуртовина |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.10. |
||
9. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
4 | goodst1 |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.10. |
||
8. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
3 | Team noname 33726 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
19. miesto v play-off ligy III.10. |
||
20. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
2 | HODORIV HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy III.10. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.10. |
||
1 | HODORIV HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.10. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.10. |