Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1227 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

981 228 213
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
Lokomotiv Režinka
Tekma za razvrstitev v končnici
3.8.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Sezona:

Določanje nosilcev za končnico

Uvrstitev Ekipa
1Češka SLZA Přibyslavice
2Slovaška Moroms Ladies
3Slovaška Diablitos
4Kanada Qc Nordiques
5Madžarska Győri Budvarka
6Švedska Hv 1971
7Češka Ratíškovice "VULLS"
8Slovaška HC Ivan IV
9Latvija Crystal Diamonds
10Poljska Sharks Raba Wyżna
11Rusija Audi-LDV
12Srbija Spartanci013
13Irska HC Bohemians Dublin
14Portugalska Milheiroense Hockey Clube
15Rusija TRIUMPH
16Bolgarija HC BLUE POWER
17Finska Hellraisers
18Nemčija Torpedo Halle
19Finska Blue Jackets
20Švedska Västannor Black Wings
21Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk)
22Velika Britanija Frodsburgh Ducks
23Belorusija Rushden and Diamonds
24Nemčija Powerplay Südsauerland
25Slovaška HC Rychle Krpce
26Romunija HC Pârjol
27Poljska ChybaTy hockey team Torun
28Hrvaška Delta Quadrant
29Izrael Yuvalush
30Francija Avenirvert
31Madžarska R-Pens
32Romunija Hashixem Invictus

Krog Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
Krog 1 Češka SLZA Přibyslavice Romunija Hashixem Invictus 2:3
Krog 1 Slovaška Moroms Ladies Madžarska R-Pens 3:1
Krog 1 Slovaška Diablitos Francija Avenirvert 4:0
Krog 1 Kanada Qc Nordiques Izrael Yuvalush 9:1
Krog 1 Madžarska Győri Budvarka Hrvaška Delta Quadrant 2:6
Krog 1 Švedska Hv 1971 Poljska ChybaTy hockey team Torun 2:4
Krog 1 Češka Ratíškovice "VULLS" Romunija HC Pârjol 5:1
Krog 1 Slovaška HC Ivan IV Slovaška HC Rychle Krpce 2:1
Krog 1 Latvija Crystal Diamonds Nemčija Powerplay Südsauerland 1:4
Krog 1 Poljska Sharks Raba Wyżna Belorusija Rushden and Diamonds 1:6
Krog 1 Rusija Audi-LDV Velika Britanija Frodsburgh Ducks 1:3
Krog 1 Srbija Spartanci013 Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk) 2:3
Krog 1 Irska HC Bohemians Dublin Švedska Västannor Black Wings 5:3
Krog 1 Portugalska Milheiroense Hockey Clube Finska Blue Jackets 3:2
Krog 1 Rusija TRIUMPH Nemčija Torpedo Halle 4:2
Krog 1 Bolgarija HC BLUE POWER Finska Hellraisers 6:0
Osmina finala Slovaška Moroms Ladies Romunija Hashixem Invictus 3:5
Osmina finala Slovaška Diablitos Hrvaška Delta Quadrant 3:4 SO
Osmina finala Kanada Qc Nordiques Poljska ChybaTy hockey team Torun 0:2
Osmina finala Češka Ratíškovice "VULLS" Nemčija Powerplay Südsauerland 3:0
Osmina finala Slovaška HC Ivan IV Belorusija Rushden and Diamonds 3:0
Osmina finala Irska HC Bohemians Dublin Velika Britanija Frodsburgh Ducks 0:4
Osmina finala Portugalska Milheiroense Hockey Clube Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk) 3:0
Osmina finala Rusija TRIUMPH Bolgarija HC BLUE POWER 2:1
Četrtfinale Češka Ratíškovice "VULLS" Romunija Hashixem Invictus 4:1
Četrtfinale Slovaška HC Ivan IV Hrvaška Delta Quadrant 0:2
Četrtfinale Portugalska Milheiroense Hockey Clube Poljska ChybaTy hockey team Torun 3:2 OT
Četrtfinale Rusija TRIUMPH Velika Britanija Frodsburgh Ducks 2:3
Polfinale Češka Ratíškovice "VULLS" Hrvaška Delta Quadrant Dodaj na TV seznam
Polfinale Portugalska Milheiroense Hockey Clube Velika Britanija Frodsburgh Ducks Dodaj na TV seznam