Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1280 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom nalogu. Ako želiš igrati ili se priključiti diskusiji, morate se prijaviti. Ako ste novi korisnik, moraš se prvo registrirati.

  Kup Pobjednika Kupova

970 777 753
Zvanična PPM stranica na fejsbuku
Lajkuj našu Fejs stranicu i saznaj najnovije vijesti prije bilo koga drugog.
Sledeća utakmica
Loko Veche
Liga
28.10.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Kanada The Mandalorians  9  8  0  0  1  24  95:14 +81
2 Češka Republika Ice Fighters  9  8  0  0  1  24  70:14 +56
3 Argentina Adrogué Poker Athlétic  9  3  1  1  4  12  53:31 +22
4 Danska Holte Pirates  9  4  0  0  5  12  41:42 -1
5 Rumunija HC Pârjol  9  2  1  1  5  9  48:38 +10
6 Njemačka Wyld Stallyns Langenhagen  9  0  0  0  9  0  2:170 -168

Grupa 2

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Republika Ice_Hornets  9  9  0  0  0  27  69:8 +61
2 Bugarska HC BLUE POWER  9  6  1  0  2  20  53:23 +30
3 Ukrajina ХК Любисток  9  5  0  0  4  15  23:34 -11
4 Letonija HK VIRSAISI†  9  3  0  1  5  10  34:27 +7
5 Norveška Kaptein Rødskjegg  9  1  1  0  7  5  16:34 -18
6 Holandija Red Titans†  9  1  0  1  7  4  10:79 -69

Grupa 3

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Buresz.Fc  9  7  1  0  1  23  66:15 +51
2 Bjelorusija AS Roma Giallorossi  9  6  1  1  1  21  62:16 +46
3 Švajcarska Reussdamm Warriors  9  5  1  1  2  18  57:27 +30
4 Ukrajina Orzhiv  9  2  2  0  5  10  42:34 +8
5 Švedska Tving HK  9  2  0  3  4  9  34:28 +6
6 Turska Samsun Saints†  9  0  0  0  9  0  5:146 -141

Grupa 4

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Poljska GKS TYCHY OILERS  9  7  1  0  1  23  33:15 +18
2 Francuska Blacksmith's Squadron  9  6  1  1  1  21  49:22 +27
3 Kanada Ghost Squad  9  4  1  1  3  15  43:25 +18
4 Velika Britanija HC Hošťálková flames  9  2  1  2  4  10  29:31 -2
5 Slovenija calimero73  9  2  1  1  5  9  19:38 -19
6 Estonija HC Wildcats  9  1  0  0  8  3  13:55 -42

Grupa 5

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švajcarska RotWeiss Bayern  9  6  2  0  1  22  55:17 +38
2 Švedska Gråbo Indians  9  6  0  3  0  21  53:16 +37
3 Francuska Pamiers Vixens  9  4  1  1  3  15  29:34 -5
4 Bjelorusija Rushden and Diamonds  9  2  2  1  4  11  31:33 -2
5 Ukrajina Lviv United  9  3  1  0  5  11  27:31 -4
6 Bosna i Hercegovina BHK ČELIK  9  0  0  1  8  1  9:73 -64

Grupa 6

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Hintertupfing Hornets  9  8  0  0  1  24  63:19 +44
2 Letonija Vērgales COBRAS  9  7  0  0  2  21  55:18 +37
3 Portugal Sampaio Flyers  9  6  0  0  3  18  50:26 +24
4 Venecuela Caracas Dragons HC  9  3  0  0  6  9  32:31 +1
5 Brazil Besouros†  9  3  0  0  6  9  23:38 -15
6 SAD San Crispino  9  0  0  0  9  0  4:95 -91

Grupa 7

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusija Omsk WhiteBoys Gang  9  7  2  0  0  25  45:8 +37
2 Letonija Maromans  9  7  0  0  2  21  44:17 +27
3 SAD Rockland Rage  9  4  1  0  4  14  20:30 -10
4 Indija polepetko  9  3  0  1  5  10  19:33 -14
5 Slovenija Lancovo Warriors  9  2  0  2  5  8  20:31 -11
6 Estonija Hullud Lehmad  9  1  0  0  8  3  11:40 -29

Grupa 8

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusija TRIUMPH  9  8  0  0  1  24  50:10 +40
2 Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk)  9  8  0  0  1  24  32:15 +17
3 Hrvatska HK JAKŠIĆ P6  9  4  0  1  4  13  37:19 +18
4 Belgija Colorado Avalanche.  9  3  1  1  4  12  21:25 -4
5 SAD Michalovce Wild Hogs  9  1  2  0  6  7  15:35 -20
6 Irska Lucky Outsiders 2010  9  0  0  1  8  1  8:59 -51

Grupa 9

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka TSV Nittenau  9  9  0  0  0  27  57:9 +48
2 Finska Vantaa Eagles  9  6  0  0  3  18  42:14 +28
3 Rumunija U Cluj  9  5  0  1  3  16  40:30 +10
4 Slovačka HC Rychle Krpce  9  4  1  0  4  14  36:26 +10
5 Litvanija Jonavos Gulbes  9  2  0  0  7  6  27:42 -15
6 Italija HC Ambrosiana Milano  9  0  0  0  9  0  11:92 -81

Grupa 10

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka HC Ivan IV  9  8  0  0  1  24  67:13 +54
2 Srbija Pantelejci  9  8  0  0  1  24  60:12 +48
3 Bjelorusija Anarchist  9  6  0  0  3  18  62:14 +48
4 Velika Britanija PRESHOW RAZORS  9  3  0  0  6  9  49:32 +17
5 Danska Nordic Oilers  9  2  0  0  7  6  15:46 -31
6 Austrija UEC Vienna Hawks  9  0  0  0  9  0  0:136 -136

Grupa 11

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusija Audi-LDV  9  7  1  0  1  23  33:17 +16
2 Argentina C.A. Sevingé  9  6  0  1  2  19  46:15 +31
3 Hrvatska dugave 2011  9  4  2  1  2  17  29:18 +11
4 Bugarska SC Napoli  9  3  0  1  5  10  26:23 +3
5 Španija Txuribeltz Raiders  9  3  0  0  6  9  24:43 -19
6 Bosna i Hercegovina GLASINAC  9  1  0  0  8  3  8:50 -42

Grupa 12

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Francuska Les Cannibales Verts  9  7  1  0  1  23  42:16 +26
2 Švedska Västannor Black Wings  9  6  0  0  3  18  41:23 +18
3 Poljska ChybaTy hockey team Torun  9  5  0  1  3  16  30:23 +7
4 Holandija Lilians team  9  5  0  0  4  15  38:25 +13
5 Rumunija Sepsi Bikak  9  3  0  0  6  9  29:30 -1
6 Norveška Lauvass  9  0  0  0  9  0  4:67 -63

Grupa 13

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Győri Budvarka  9  8  0  1  0  25  52:13 +39
2 Finska Hellraisers  9  7  1  0  1  23  52:17 +35
3 Austrija the balls  9  5  0  0  4  15  36:25 +11
4 Velika Britanija Gilingham HC  9  2  1  0  6  8  22:40 -18
5 Portugal Sport Seixal Benfica  9  2  0  1  6  7  14:34 -20
6 Turska RaDaMeNT  9  1  0  0  8  3  22:69 -47

Grupa 14

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka HC Košice 87  9  6  1  0  2  20  30:18 +12
2 Hrvatska hhk dalma  9  6  0  0  3  18  37:25 +12
3 Španija Armada Invencible  9  4  1  0  4  14  38:20 +18
4 Austrija Yukon Yaks  9  4  0  2  3  14  27:22 +5
5 Srbija Ad Fines†  9  3  0  0  6  9  30:42 -12
6 Belgija la louviere  9  2  0  0  7  6  13:48 -35

Grupa 15

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Republika Ratíškovice "VULLS"  9  7  0  1  1  22  43:12 +31
2 Poljska Sharks Raba Wyżna  9  7  0  0  2  21  45:24 +21
3 Kanada Royal City Redshift  9  6  1  0  2  20  57:15 +42
4 Španija Wintersun Hockey  9  4  0  0  5  12  20:51 -31
5 Irska Mullingar LIONS  9  1  0  0  8  3  17:37 -20
6 Litvanija Kauno Crazy Puck 44  9  1  0  0  8  3  11:54 -43

Grupa 16

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Kate's Vampires  9  7  0  1  1  22  63:19 +44
2 Finska Blue Jackets  9  6  0  0  3  18  25:16 +9
3 Italija Nottua  9  5  0  1  3  16  24:21 +3
4 Velika Britanija Vardes  9  4  0  1  4  13  18:30 -12
5 Bugarska Chardafon Ice Team  9  2  2  0  5  10  21:30 -9
6 Brazil Goval Blues  9  0  1  0  8  2  14:49 -35