Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1304 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom nalogu. Ako želiš igrati ili se priključiti diskusiji, morate se prijaviti. Ako ste novi korisnik, moraš se prvo registrirati.

  Kup Pobjednika Kupova

879 181 136
Prodavnica
Sledeća utakmica
Loko Veche
Liga
3.3.2021 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švedska Gråbo Indians  10  9  0  0  1  27  80:18 +62
2 Mađarska Kate's Vampires  10  7  1  0  2  23  64:15 +49
3 Austrija HC TWK Innsbruck  10  7  0  0  3  21  48:17 +31
4 Belgija standard de liège  10  2  0  1  7  7  23:55 -32
5 Estonija HC Wildcats  10  2  0  0  8  6  19:53 -34
6 Bjelorusija Soligorsk Miners†  10  2  0  0  8  6  21:97 -76

Grupa 2

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Francuska Les Cannibales Verts  10  8  0  0  2  24  43:23 +20
2 Rusija denisvesch  10  7  0  0  3  21  28:20 +8
3 Rumunija HC Galaţi  10  5  1  1  3  18  32:21 +11
4 Srbija Pantelejci  10  4  1  2  3  16  25:22 +3
5 Litvanija Jonavos Gulbes  10  2  1  0  7  8  18:39 -21
6 Švedska Tving HK  10  1  0  0  9  3  12:33 -21

Grupa 3

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Hintertupfing Hornets  10  9  1  0  0  29  43:18 +25
2 Hrvatska dugave 2011  10  6  0  0  4  18  40:20 +20
3 Izrael TRAKTOR(Chelyabinsk)  10  5  0  0  5  15  25:26 -1
4 Portugal Sampaio Flyers  10  4  0  1  5  13  22:32 -10
5 Austrija Yukon Yaks  10  3  0  0  7  9  28:26 +2
6 Danska Blue Fox  10  2  0  0  8  6  14:50 -36

Grupa 4

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rumunija AkelA  10  7  1  0  2  23  52:15 +37
2 Njemačka Augsburger Aeros  10  7  0  0  3  21  66:15 +51
3 Francuska SG WIMAOLCA 88  10  6  0  0  4  18  57:14 +43
4 Švajcarska Vancouver Rockets HC  10  5  0  1  4  16  31:20 +11
5 Argentina Calamares Tintos  10  4  0  0  6  12  39:38 +1
6 Bosna i Hercegovina Krajisnik  10  0  0  0  10  0  5:148 -143

Grupa 5

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Rusija Russian Five  10  10  0  0  0  30  76:12 +64
2 Poljska TYSOVIA  10  8  0  0  2  24  61:18 +43
3 Kanada Ghost Squad  10  5  1  0  4  17  40:36 +4
4 Brazil Farpando HC  10  4  0  0  6  12  32:48 -16
5 SAD Rockland Rage  10  2  0  1  7  7  23:49 -26
6 Holandija Red Titans†  10  0  0  0  10  0  9:78 -69

Grupa 6

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Republika Ratíškovice "VULLS"  10  10  0  0  0  30  53:11 +42
2 Hrvatska hhk dalma  10  7  1  0  2  23  39:17 +22
3 Rumunija U Cluj  10  4  1  0  5  14  36:35 +1
4 Finska Lähteelä Xpress  10  4  0  1  5  13  44:33 +11
5 Danska Nordic Oilers  10  3  0  0  7  9  23:35 -12
6 Irska Lucky Outsiders 2010  10  0  0  1  9  1  11:75 -64

Grupa 7

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Finska Blue Jackets  10  8  0  0  2  24  44:15 +29
2 Slovačka HC Ivan IV  10  7  0  1  2  22  33:15 +18
3 Kanada Qc Nordiques  10  6  0  0  4  18  40:20 +20
4 Švajcarska SC Rauhbeine Bern  10  3  2  0  5  13  32:32 0
5 Španija Txuribeltz Raiders  10  4  0  1  5  13  30:30 0
6 Litvanija Kauno Crazy Puck 44  10  0  0  0  10  0  5:72 -67

Grupa 8

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Češka Republika Hockey Club Pardubice  10  8  2  0  0  28  57:12 +45
2 Bjelorusija SnowStorm  10  8  0  0  2  24  47:18 +29
3 Velika Britanija Bere Regis Badgers  10  5  0  0  5  15  37:28 +9
4 Kazahstan Altay-Torpedo  10  2  2  1  5  11  24:34 -10
5 Estonija Hullud Lehmad  10  2  0  1  7  7  14:41 -27
6 Turska RaDaMeNT  10  1  0  2  7  5  14:60 -46

Grupa 9

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Győri Budvarka  10  6  2  1  1  23  48:15 +33
2 Bugarska Mesemvria  10  6  1  1  2  21  45:19 +26
3 Srbija Dovla BAP  10  7  0  0  3  21  22:22 0
4 Poljska GKS Niemce  10  3  1  0  6  11  18:26 -8
5 Velika Britanija HC Hošťálková flames  10  1  1  3  5  8  18:40 -22
6 Belgija Colorado Avalanche.  10  1  1  1  7  6  20:49 -29

Grupa 10

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Hrvatska Komarna1  10  9  1  0  0  29  53:10 +43
2 Češka Republika Novostrašečtí Strašáci  10  7  0  0  3  21  57:25 +32
3 Irska HbC TORNADO Sekcov  10  6  1  1  2  21  45:19 +26
4 Bjelorusija Rushden and Diamonds  10  3  0  0  7  9  26:43 -17
5 Austrija SVL Hofsteig  10  2  0  2  6  8  18:34 -16
6 Bosna i Hercegovina GLASINAC  10  0  1  0  9  2  14:82 -68

Grupa 11

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švedska Västannor Black Wings  10  9  1  0  0  29  64:14 +50
2 Rusija Audi-LDV  10  7  0  1  2  22  51:17 +34
3 Argentina Imbituba  10  6  1  0  3  20  65:21 +44
4 Ukrajina Lviv United  10  4  0  1  5  13  36:27 +9
5 Turska BOZKURT  10  1  0  0  9  3  12:71 -59
6 Poljska ChybaTy hockey team Torun  10  1  0  0  9  3  5:83 -78

Grupa 12

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Moroms Ladies  10  8  0  0  2  24  50:19 +31
2 Bugarska SC Napoli  10  6  1  1  2  21  53:17 +36
3 Brazil DUCKS ICE BLOCK  10  5  0  1  4  16  26:34 -8
4 Letonija Crystal Diamonds  10  4  0  0  6  12  27:29 -2
5 SAD Michalovce Wild Hogs  10  4  0  0  6  12  23:27 -4
6 Holandija The Ice Dragons  10  1  1  0  8  5  13:66 -53

Grupa 13

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Švajcarska Reussdamm Warriors  10  6  2  1  1  23  36:17 +19
2 Letonija Ādažu vilki  10  6  1  3  0  23  35:22 +13
3 Ukrajina Orzhiv  10  5  1  1  3  18  36:24 +12
4 Njemačka Torpedo Halle  10  4  1  0  5  14  35:27 +8
5 Portugal benfica82  10  1  2  0  7  7  20:39 -19
6 Norveška Vallby Warriors  10  1  0  2  7  5  27:60 -33

Grupa 14

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Stakčín Dragons  10  7  2  1  0  26  55:13 +42
2 Finska Suupan Kiakko  10  6  1  0  3  20  38:20 +18
3 Italija Asini Volanti  10  2  3  2  3  14  22:32 -10
4 Slovenija MUZZA  10  3  1  2  4  13  25:39 -14
5 Venecuela Caracas Dragons HC  10  3  0  2  5  11  23:40 -17
6 Velika Britanija Vardes  10  1  1  1  7  6  19:38 -19

Grupa 15

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Arkrektor HC  10  8  0  0  2  24  49:19 +30
2 Italija frediteam  10  7  0  1  2  22  48:24 +24
3 Kanada Reflex de Montréal  10  5  1  0  4  17  33:27 +6
4 Letonija Maromans  10  3  2  1  4  14  31:26 +5
5 Slovenija calimero73  10  4  0  1  5  13  24:30 -6
6 SAD Check Republic  10  0  0  0  10  0  5:64 -59

Grupa 16

Poz Tim GP W OTW OTL L Pts GF:GA GD
1 Francuska Blacksmith's Squadron  10  10  0  0  0  30  45:6 +39
2 Mađarska R-Pens  10  6  1  1  2  21  38:14 +24
3 Španija Armada Invencible  10  4  2  1  3  17  31:26 +5
4 Bugarska Dinamo HC  10  4  1  0  5  14  32:27 +5
5 Ukrajina Uran Boys  10  2  0  2  6  8  12:31 -19
6 Norveška Kaptein Rødskjegg  10  0  0  0  10  0  4:58 -54