Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom nalogu. Ako želiš igrati ili se priključiti diskusiji, morate se prijaviti. Ako ste novi korisnik, moraš se prvo registrirati.

  Timovi iz tvoje zemlje u međunarodnim kupovima

16 829 091
Zvanična PPM stranica na fejsbuku
Lajkuj našu Fejs stranicu i saznaj najnovije vijesti prije bilo koga drugog.
Sledeća utakmica
GUCI4
Liga
16.10.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Država:

Najnovije utakmice

Turnir Kolo Domaći tim Gostujući tim Rezultat Grupa
3 Kanada Qc Nordiques Slovačka Moroms Ladies 4:6 Grupa 13
3 Kanada Royal City Redshift Slovačka ružový Slovan 1:3 Grupa 9
3 Njemačka Wyld Stallyns Langenhagen Slovačka Diablitos 0:5 Grupa 7
3 Srbija Bonjito Slovačka MHC Torpédo Martin 2:3 Grupa 2
KPK 3 Španija PLAY FOR FREEDOM Slovačka HK Michalkovo 0:3 Grupa 13
KPK 3 Srbija HK LORIS Slovačka HC Rychle Krpce 3:4 Grupa 7
KPK 3 Grčka ARIS THESSALONIKI Slovačka Rysy Veľká Lomnica 2:6 Grupa 6

Sljedeće utakmice

Turnir Kolo Domaći tim Gostujući tim Rezultat Grupa
3 Kanada Qc Nordiques Slovačka Moroms Ladies 4:6 Grupa 13
3 Kanada Royal City Redshift Slovačka ružový Slovan 1:3 Grupa 9
3 Njemačka Wyld Stallyns Langenhagen Slovačka Diablitos 0:5 Grupa 7
3 Srbija Bonjito Slovačka MHC Torpédo Martin 2:3 Grupa 2
KPK 3 Španija PLAY FOR FREEDOM Slovačka HK Michalkovo 0:3 Grupa 13
KPK 3 Srbija HK LORIS Slovačka HC Rychle Krpce 3:4 Grupa 7
KPK 3 Grčka ARIS THESSALONIKI Slovačka Rysy Veľká Lomnica 2:6 Grupa 6
4 Slovačka Moroms Ladies Švedska Västannor Black Wings Dodaj u TV raspored Grupa 13
4 Slovačka ružový Slovan Rumunija Sepsi Bikak Dodaj u TV raspored Grupa 9
4 Slovačka Diablitos Kineski Tajpeh Typhoons Dodaj u TV raspored Grupa 7
4 Slovačka MHC Torpédo Martin Rumunija Hashixem Invictus Dodaj u TV raspored Grupa 2
KPK 4 Slovačka HK Michalkovo Argentina Imbituba Dodaj u TV raspored Grupa 13
KPK 4 Slovačka HC Rychle Krpce SAD Smart People Dodaj u TV raspored Grupa 7
KPK 4 Slovačka Rysy Veľká Lomnica Švedska Scorpions HC Dodaj u TV raspored Grupa 6