16 |
Divje račke†† |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה.
|
ירדה לליגה III.10.
|
מדורג 18 בפלייאוף של ליגה II.2.
|
דורגה במקום ה17 בעונה הרגילה של ליגה II.2.
|
15 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-4 בגביע המדינה.
|
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת II.2.
|
מדורג 15 בפלייאוף של ליגה II.2.
|
דורגה במקום ה16 בעונה הרגילה של ליגה II.2.
|
14 |
Divje račke |
מקום 33 בגביע המדינה.
|
מדורג 11 בפלייאוף של ליגה II.2.
|
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה II.2.
|
13 |
Divje račke |
מקום 129 בגביע המדינה.
|
עלתה לליגה II.2.
|
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
12 |
Divje račke |
מקום 33 בגביע המדינה.
|
ירדה לליגה III.5.
|
הפסידה במשחק על ירידת ליגה של ליגת II.2.
|
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2.
|
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה II.2.
|
11 |
Divje račke |
מקום 257 בגביע המדינה.
|
עלתה לליגה II.2.
|
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה3 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
10 |
Divje račke |
מקום 129 בגביע המדינה.
|
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה6 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
9 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה.
|
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה12 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
8 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-4 בגביע המדינה.
|
מדורג 11 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
7 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-4 בגביע המדינה.
|
עלתה לליגה III.5.
|
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה IV.20.
|
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה IV.20.
|
6 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה.
|
ירדה לליגה IV.20.
|
הפסידה במשחק על ירידת ליגה של ליגת III.5.
|
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה11 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
5 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה.
|
עלתה לליגה III.5.
|
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה IV.18.
|
דורגה במקום ה4 בעונה הרגילה של ליגה IV.18.
|
4 |
Divje račke |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה.
|
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה IV.18.
|
דורגה במקום ה5 בעונה הרגילה של ליגה IV.18.
|
3 |
Team noname 24073 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה.
|
ירדה לליגה IV.18.
|
מדורג 19 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה19 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
2 |
Siskolini |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה.
|
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|
1 |
Polule Team |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה.
|
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה III.5.
|
דורגה במקום ה8 בעונה הרגילה של ליגה III.5.
|