Sezona | Datum | Događaj |
3 (78/112) | 2010-02-15 | Tim je dobio menadžera - rici2313 |
3 (100/112) | 2010-03-09 | Tim je isključen - rici2313 |
3 (103/112) | 2010-03-12 | Tim je dobio menadžera - Pipino99 |
4 (13/112) | 2010-04-03 | Tim je isključen - Pipino99 |
4 (15/112) | 2010-04-05 | Tim je dobio menadžera - rizzo66 |
4 (37/112) | 2010-04-27 | Tim je isključen - rizzo66 |
4 (41/112) | 2010-05-01 | Tim je dobio menadžera - badboy8 |
5 (22/112) | 2010-08-02 | Tim je isključen - badboy8 |
5 (35/112) | 2010-08-15 | Tim je dobio menadžera - ricardo8 |
5 (57/112) | 2010-09-06 | Tim je isključen - ricardo8 |
5 (58/112) | 2010-09-07 | Tim je dobio menadžera - Retosson |
5 (80/112) | 2010-09-29 | Tim je isključen - Retosson |
7 (12/112) | 2011-03-04 | Tim je dobio menadžera - ARMADA TRANCE |
7 (98/112) | 2011-05-29 | Tim je isključen - ARMADA TRANCE |
7 (99/112) | 2011-05-30 | Tim je dobio menadžera - taholechien |
8 (9/112) | 2011-06-21 | Tim je isključen - taholechien |
8 (48/112) | 2011-07-30 | Tim je dobio menadžera - Dragut64 |
13 (93/112) | 2013-03-26 | Tim je isključen - Dragut64 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
13 | HC Arosa† |
257 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rang 9 u plejofu lige III.9. |
||
Rang 9 u regularnoj sezoni lige III.9. |
||
12 | HC Arosa |
257 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rang 12 u plejofu lige III.9. |
||
Rang 11 u regularnoj sezoni lige III.9. |
||
11 | HC Arosa |
129 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rang 12 u plejofu lige III.9. |
||
Rang 13 u regularnoj sezoni lige III.9. |
||
10 | HC Arosa |
257 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rang 14 u plejofu lige III.9. |
||
Rang 14 u regularnoj sezoni lige III.9. |
||
9 | HC Arosa |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Prebačen u ligu III.9 od strane hokejaške asocijacije. |
||
Rang 5 u plejofu lige IV.3. |
||
Rang 3 u regularnoj sezoni lige IV.3. |
||
8 | HC Arosa |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Prebačen u ligu IV.3 od strane hokejaške asocijacije. |
||
Rang 11 u plejofu lige IV.7. |
||
Rang 14 u regularnoj sezoni lige IV.7. |
||
7 | SC TRANCE |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rang 20 u plejofu lige IV.7. |
||
Rang 18 u regularnoj sezoni lige IV.7. |
||
6 | Team noname 42664 |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rang 17 u plejofu lige IV.7. |
||
Rang 18 u regularnoj sezoni lige IV.7. |
||
5 | Team noname 42664 |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rang 15 u plejofu lige IV.7. |
||
Rang 13 u regularnoj sezoni lige IV.7. |
||
4 | Silver 8 |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rang 19 u plejofu lige IV.7. |
||
Rang 18 u regularnoj sezoni lige IV.7. |
||
3 | Soulers |
Rang 7 u plejofu lige IV.7. |
Rang 4 u regularnoj sezoni lige IV.7. |