ZENIT HC†
XK Avto†
15
αγώνας πρωταθλήματος, Ημέρα αγώνα 6
Παρασκευή, Μάιος 10, 2024
Arena of St.Peterburg
Θεατές: 800
Παρασκευή, Μάιος 10, 2024
Arena of St.Peterburg
Θεατές: 800
10
ΑΝΆ ΠΕΡΊΟΔΟ
ΓΚΟΛ | ΣΟΥΤ | FACEOFFS | ΠΟΙΝΈΣ | |||||||||||||||||
Ομάδα | 1 | 2 | 3 | TOT | 1 | 2 | 3 | TOT | 1 | 2 | 3 | TOT | 1 | 2 | 3 | TOT | ||||
ZENIT HC† | 5 | 5 | 5 | 15 | 13 | 12 | 12 | 37 | 12 | 16 | 15 | 43 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||||
XK Avto† | 2 | 3 | 5 | 10 | 3 | 9 | 7 | 19 | 16 | 10 | 12 | 38 | 1 | 3 | 0 | 4 |
ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
Per 1 | 66% | 34% | |
Per 2 | 63% | 37% | |
Per 3 | 62% | 38% |
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΣΚΟΡΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΠΟΙΝΩΝ
Per | Ώρα | Παίκτης | Ποινή |
2 | 35:36 | Zakhar Grigoryev | Σκληρό παιχνίδι |
3 | 52:50 | Lev Obolenskiy | Σήκωμα του μπαστουνιού του χόκεϊ ψηλά |
Per | Ώρα | Παίκτης | Ποινή |
1 | 2:28 | Rasputin Migunov | Σήκωμα του μπαστουνιού του χόκεϊ ψηλά |
2 | 22:33 | Shura Polzunov | Χτύπημα στις πλευρές του γηπέδου |
2 | 26:33 | Timur Chudov | Τρικλοποδιά |
2 | 30:07 | Petya Fedorov | Τρικλοποδιά |
ΤΕΡΜΑΤΟΦΎΛΑΚΕΣ
Τερματοφύλακας | TOI | SA | GA | SV | Sv% | |
G1 | Luca Riesen | 60 | 19 | 10 | 9 | 47.37% |
G2 | Kir Tereschenko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% |
Τερματοφύλακας | TOI | SA | GA | SV | Sv% | |
G1 | Iosif Salnikov | 60 | 37 | 15 | 22 | 59.46% |
G2 | Sergey Lazarev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% |
ΠΑΊΚΤΕΣ
Γραμμή 1 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Kazimir Lazutkin | 8 | 3 | 4 | 7 | +3 | 0 |
C | Svyatopolk Isaev | 4 | 2 | 2 | 4 | +3 | 0 |
RW | Viktor Berezin | 3 | 2 | 4 | 6 | +3 | 0 |
LD | Artur Laptev | 1 | 1 | 3 | 4 | +3 | 0 |
RD | Abram Kornev | 1 | 1 | 2 | 3 | +3 | 0 |
Γραμμή 2 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Lev Obolenskiy | 3 | 2 | 1 | 3 | +1 | 2 |
C | Denis Koshkin | 2 | 0 | 3 | 3 | +1 | 0 |
RW | Kirill Ganin | 1 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 |
LD | Zakhar Grigoryev | 1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 |
RD | Igor Hristoforov | 3 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 |
Γραμμή 3 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Grigoriy Yakovenko | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 |
C | Phil Schöne | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
RW | Ignaty Zyryanov | 3 | 2 | 0 | 2 | -1 | 0 |
LD | Sergey Vorobyov | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 |
RD | Igor Timchenko | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
Γραμμή 1 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Alexey Gavrilenko | 4 | 2 | 3 | 5 | +3 | 0 |
C | Mansur Tretyakov | 3 | 3 | 2 | 5 | +3 | 0 |
RW | Makar Markin | 0 | 0 | 5 | 5 | +3 | 0 |
LD | Timur Chudov | 2 | 1 | 1 | 2 | +3 | 2 |
RD | Kirill Hazanov | 2 | 1 | 3 | 4 | +3 | 0 |
Γραμμή 2 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Shura Polzunov | 2 | 1 | 2 | 3 | +1 | 2 |
C | Artem Parhomenko | 3 | 2 | 0 | 2 | +1 | 0 |
RW | Pavel Pleshanov | 1 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 |
LD | Sergey Chistyakov | 1 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 |
RD | Rasputin Migunov | 0 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 |
Γραμμή 3 | S | G | A | P | +/- | PIM | |
LW | Vladislav Tatarkin | 1 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 |
C | Petya Fedorov | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 2 |
RW | Denis Solonitsin | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 |
LD | Vova Yanin | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 |
RD | Sergey Shilov | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 |
ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Ανά περίοδο | Τακτικές | Ανά περίοδο |
Κανονικό / Κανονικό / Κανονικό | Σημασία αγώνα | Κανονικό / Κανονικό / Κανονικό |
Κανονικό / Κανονικό / Κανονικό | Στυλ παιχνιδιού | Κανονικό / Πίεση ψηλά / Επιθετικό |
Ομπρέλα / Ομπρέλα / Ομπρέλα | Δυναμικά χτυπήματα | Υπερφόρτιση / Ομπρέλα / Υπερφόρτιση |
Διαμάντι / Διαμάντι / Διαμάντι | Να παίξεις με παίκτη λιγότερο | Παθητική περιοχή / Διαμάντι / Παθητική περιοχή |
3 (24-38-38) / 3 (24-38-38) / 3 (24-38-38) | Χρόνος στον πάγο | 3 (40-30-30) / 3 (40-30-30) / 3 (40-30-30) |
Αστέρια
1
2
3
ΔΥΝΑΜΗ ΟΜΑΔΑΣ
Τερματοφύλακες | |
Τερματοφύλακες |
Γραμμή 1 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 2 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 3 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 4 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Τερματοφύλακες | |
Τερματοφύλακες |
Γραμμή 1 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 2 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 3 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |
Γραμμή 4 | |
Άμυνα | |
Επίθεση | |
Σουτ |