Κερδίστε δωρεάν μονάδες!
Επόμενο παιχνίδι
MIP Vranov nad Topľu
αγώνας πρωταθλήματος
14.6.2024 18:00
14.6.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Αυτή η εκδοχή είναι μέρος του PRO πακέτου!  
PRO εκδοχή της σελίδας στατιστικών του Πρωταθλήματος
Στην σελίδα με τα στατιστικά του πρωταθλήματος έχετε την επιλογή να αλλάξετε στην έκδοση PRO με σκοπό να δείτε πρόσθετα δεδομένα όπως τα δυνατά παιχνίδια ή κοντινά γκολ ή τον αριθμό των πέναλτυ των τερματοφυλάκων.
PRO εκδοχή της σελίδας στατιστικών του Πρωταθλήματος
Στην σελίδα με τα στατιστικά του πρωταθλήματος έχετε την επιλογή να αλλάξετε στην έκδοση PRO με σκοπό να δείτε πρόσθετα δεδομένα όπως τα δυνατά παιχνίδια ή κοντινά γκολ ή τον αριθμό των πέναλτυ των τερματοφυλάκων.
Οι καλύτεροι παίκτες στο τέλος της κανονικής περιόδου θα κερδίσουν ένα μπόνους στη δημοτικότητα τους και οι ομάδες τους θα κερδίσουν μια χρηματική αμοιβή από τους Επιτρόπους του πρωταθλήματος.
Τα στατιστικά πλέι-οφ περιλαμβάνουν προημιτελικούς, ημιτελικούς, τελικούς και τα παιχνίδια 3ης θέσης.
Περίοδος:
Χώρα:
Πρωτάθλημα:
Παίκτες
Βθμ | Όνομα | Ομάδα | GP | G | A | TP | +/- | PIM | S | S% | 3ΕΑ | ΟΑ |
1 | Maciej Hamerla | Lube Rzeszów | 13 | 23 | 30 | 53 | 57 | 8 | 63 | 36.5 | 5 | 0 |
2 | Lech Rozwadowski | Lube Rzeszów | 13 | 20 | 30 | 50 | 56 | 10 | 64 | 31.3 | 4 | 0 |
3 | Leon Dajczak | Lube Rzeszów | 13 | 16 | 34 | 50 | 57 | 12 | 43 | 37.2 | 5 | 0 |
4 | Sebastian Małocha | Lube Rzeszów | 13 | 16 | 27 | 43 | 38 | 6 | 59 | 27.1 | 4 | 0 |
5 | Józef Gajos | Lube Rzeszów | 13 | 12 | 31 | 43 | 44 | 4 | 49 | 24.5 | 2 | 0 |
6 | Nikodem Biernat | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 23 | 19 | 42 | 50 | 2 | 61 | 37.7 | 6 | 1 |
7 | Tytus Marczak | Lube Rzeszów | 13 | 20 | 22 | 42 | 42 | 8 | 61 | 32.8 | 4 | 0 |
8 | Leopold Otomański | SOSNOWIEC PANTH | 12 | 12 | 29 | 41 | 45 | 10 | 46 | 26.1 | 3 | 1 |
9 | Krzysztof Dulacki | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 19 | 21 | 40 | 41 | 2 | 60 | 31.7 | 4 | 0 |
10 | Tytus Szpakowski | Lube Rzeszów | 13 | 16 | 24 | 40 | 48 | 2 | 52 | 30.8 | 1 | 0 |
11 | Robert Kunc | SOSNOWIEC PANTH | 11 | 17 | 20 | 37 | 34 | 0 | 38 | 44.7 | 2 | 0 |
12 | Leszek Chajkowski | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 14 | 23 | 37 | 38 | 4 | 37 | 37.8 | 3 | 0 |
13 | Gerard Brach | KS TeKa Team | 11 | 13 | 24 | 37 | 39 | 2 | 35 | 37.1 | 5 | 1 |
14 | Paweł Laszkiewicz | LODZIARZE MOKOT | 8 | 14 | 21 | 35 | 36 | 2 | 49 | 28.6 | 4 | 1 |
15 | Marek Baniak | Lube Rzeszów | 13 | 11 | 24 | 35 | 57 | 8 | 27 | 40.7 | 2 | 0 |
16 | Hubert Alkiewicz | Lube Rzeszów | 13 | 17 | 17 | 34 | 33 | 4 | 47 | 36.2 | 2 | 1 |
17 | Juliusz Bieliszczuk | KS TeKa Team | 11 | 14 | 19 | 33 | 36 | 0 | 31 | 45.2 | 3 | 1 |
18 | Grzegorz Burdziński | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 10 | 23 | 33 | 34 | 6 | 43 | 23.3 | 2 | 0 |
19 | Bogusław Fałdyga | LODZIARZE MOKOT | 8 | 13 | 18 | 31 | 28 | 2 | 33 | 39.4 | 4 | 1 |
20 | Wawrzyniec Kamiński | Lube Rzeszów | 13 | 12 | 19 | 31 | 34 | 6 | 32 | 37.5 | 2 | 1 |
21 | Wojciech Demkowski | KS TeKa Team | 11 | 8 | 23 | 31 | 29 | 6 | 35 | 22.9 | 4 | 0 |
22 | Tadeusz Komstacki | Lube Rzeszów | 12 | 8 | 22 | 30 | 42 | 2 | 38 | 21.1 | 1 | 0 |
23 | Mieczysław Mataczyńs... | Team noname 130 | 20 | 8 | 22 | 30 | -36 | 10 | 43 | 18.6 | 4 | 0 |
24 | Wilhelm Walendziak | LODZIARZE MOKOT | 8 | 7 | 23 | 30 | 33 | 4 | 30 | 23.3 | 2 | 0 |
25 | Wojciech Ciastuła | LODZIARZE MOKOT | 8 | 15 | 14 | 29 | 30 | 4 | 42 | 35.7 | 3 | 0 |
26 | Olaf Motyka | Lube Rzeszów | 13 | 11 | 18 | 29 | 58 | 10 | 31 | 35.5 | 1 | 0 |
27 | Dominik Berek | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 8 | 21 | 29 | 54 | 6 | 24 | 33.3 | 0 | 0 |
28 | Michał Adriański | KS TeKa Team | 11 | 16 | 12 | 28 | 29 | 0 | 40 | 40.0 | 4 | 1 |
29 | Maciej Malinowski | Team noname 133 | 20 | 14 | 14 | 28 | -33 | 12 | 41 | 34.2 | 6 | 2 |
30 | Jacek Pawlukiewicz | Team noname 133 | 20 | 13 | 14 | 27 | -33 | 12 | 44 | 29.6 | 4 | 0 |
31 | Sebastian Basiński | LODZIARZE MOKOT | 8 | 12 | 15 | 27 | 33 | 2 | 37 | 32.4 | 2 | 0 |
32 | Julian Ebicki | Team noname 130 | 20 | 10 | 17 | 27 | -36 | 10 | 44 | 22.7 | 2 | 1 |
33 | Jarosław Ptasznik | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 9 | 18 | 27 | 52 | 4 | 25 | 36.0 | 3 | 0 |
34 | Przemysław Bobowicz | LODZIARZE MOKOT | 8 | 7 | 20 | 27 | 30 | 2 | 27 | 25.9 | 1 | 0 |
35 | Jerzy Sulewski | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 10 | 16 | 26 | 34 | 2 | 38 | 26.3 | 1 | 0 |
36 | Konrad Kawiorski | Team noname 133 | 20 | 10 | 16 | 26 | -35 | 12 | 49 | 20.4 | 3 | 0 |
37 | Marcin Śmigasiewicz | Lube Rzeszów | 13 | 9 | 17 | 26 | 38 | 8 | 26 | 34.6 | 1 | 0 |
38 | Andrzej Duszenko | Team noname 131 | 20 | 9 | 17 | 26 | -40 | 14 | 52 | 17.3 | 3 | 1 |
39 | Stefan Byczek | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 7 | 19 | 26 | 36 | 4 | 18 | 38.9 | 2 | 1 |
40 | Rafał Sapiński | Team noname 133 | 20 | 5 | 21 | 26 | -33 | 6 | 35 | 14.3 | 2 | 0 |
41 | Ireneusz Czajka | Team noname 133 | 20 | 17 | 8 | 25 | -18 | 12 | 44 | 38.6 | 4 | 1 |
42 | Marek Antolik | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 14 | 11 | 25 | 34 | 12 | 41 | 34.2 | 1 | 0 |
43 | Gerard Boroniec | Team noname 133 | 20 | 5 | 20 | 25 | -17 | 18 | 38 | 13.2 | 1 | 0 |
44 | Sebastian Nowosielsk... | Team noname 130 | 20 | 12 | 12 | 24 | -37 | 4 | 43 | 27.9 | 3 | 2 |
45 | Leszek Brzozowski | Team noname 133 | 20 | 5 | 18 | 23 | -33 | 8 | 48 | 10.4 | 3 | 0 |
46 | Tomasz Ruta | Team noname 133 | 20 | 5 | 18 | 23 | -17 | 12 | 30 | 16.7 | 3 | 0 |
47 | Wiktor Frączek | Team noname 131 | 20 | 11 | 11 | 22 | -45 | 12 | 52 | 21.2 | 4 | 1 |
48 | Sebastian Misztal | Team noname 131 | 20 | 11 | 11 | 22 | -48 | 16 | 48 | 22.9 | 5 | 1 |
49 | Jakub Bubel | Team noname 131 | 20 | 11 | 11 | 22 | -49 | 12 | 45 | 24.4 | 4 | 0 |
50 | Konrad Milewski | KS TeKa Team | 11 | 10 | 12 | 22 | 29 | 8 | 30 | 33.3 | 2 | 1 |
Τερματοφύλακες
Βθμ | Όνομα | Ομάδα | GP | TOI | SA | GA | Sv% | 3ΕΑ | ΟΑ |
1 | Linus Ahlberg | LODZIARZE MOKOT | 1 | 60 | 11 | 0 | 100.00 | 0 | 0 |
2 | Cezary Kasperek | LODZIARZE MOKOT | 2 | 45 | 9 | 0 | 100.00 | 0 | 0 |
3 | Jacek Ciemniewski | ArAGoGxBulls | 5 | 310 | 112 | 7 | 93.75 | 2 | 0 |
4 | Gerard Rybak | KS TeKa Team | 11 | 300 | 88 | 7 | 92.05 | 0 | 1 |
5 | Włodzimierz Bucki | Wąska Ekipa | 2 | 80 | 25 | 2 | 92.00 | 0 | 0 |
6 | Marek Malec | KS Unia 1946 | 4 | 245 | 75 | 6 | 92.00 | 1 | 1 |
7 | Wiktor Ryśnik | Lube Rzeszów | 2 | 100 | 46 | 4 | 91.30 | 0 | 1 |
8 | Stefan Perzyński | Wąska Ekipa | 2 | 40 | 22 | 2 | 90.91 | 0 | 0 |
9 | Patryk Rynkowski | Lube Rzeszów | 12 | 680 | 171 | 18 | 89.47 | 0 | 0 |
10 | Kamil Dudzik | KS PLESS | 2 | 60 | 19 | 2 | 89.47 | 0 | 0 |
11 | Nikita Vavilov | KS TeKa Team | 4 | 80 | 19 | 2 | 89.47 | 0 | 0 |
12 | Norbert Błaszczyk | SOSNOWIEC PANTH | 13 | 785 | 217 | 23 | 89.40 | 1 | 1 |
13 | Olaf Brzustowski | KS TeKa Team | 7 | 280 | 80 | 9 | 88.75 | 0 | 2 |
14 | Mikołaj Sugier | LODZIARZE MOKOT | 7 | 380 | 85 | 12 | 85.88 | 0 | 0 |
15 | Jacek Nadgrodkiewicz | Hobbit Osw | 6 | 365 | 102 | 15 | 85.29 | 0 | 1 |
16 | Stanisław Domuradzki | Elias Team | 6 | 365 | 148 | 23 | 84.46 | 0 | 0 |
17 | Paweł Niedzielski | AZS Częstochowa | 4 | 245 | 112 | 21 | 81.25 | 0 | 0 |
18 | Mariusz Blaszyński | Czikago Tank | 3 | 180 | 110 | 25 | 77.27 | 0 | 1 |
19 | Emil Dworczyk | Pręty Skrzety R | 4 | 240 | 95 | 22 | 76.84 | 0 | 0 |
20 | Eryk Kosidło | KS PLESS | 2 | 60 | 25 | 6 | 76.00 | 0 | 0 |